search
حلقه سفید

21 موتور جستجوی جایگزین طراحی وب سایت برای استفاده در سال 2022

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/09/06
21 موتور جستجوی جایگزین طراحی وب سایت برای استفاده در سال 2022

وقتی در مورد سئو و موتورهای جستجو طراحی وب سایت صحبت می کنیم، بلافاصله به گوگل فکر می کنیم. اما آیا می‌دانستید که موتورهای جستجوی طراحی وب سایت جایگزین زیادی وجود دارد که به همان اندازه می‌توانید ارائه دهید؟

گوگل یک موتور جستجوی طراحی وب سایت شناخته شده در سطح جهانی و یک غول صنعت است، در واقع، طبق این مطالعه، حتی دومین موتور جستجوی طراحی وب سایت بزرگ Google Images است:

حتی اگر بزرگترین و شناخته شده ترین باشد، به این معنی نیست که تنها انتخاب شماست.

یکی از دلایل اصلی که مردم استفاده از موتور جستجوی طراحی وب سایت جایگزین را انتخاب می ‌کنند، افزایش حریم خصوصی است، زیرا گوگل داده ‌های کاربران طراحی وب سایت را هم برای استفاده خود و هم برای استفاده شخص طراحی وب سایت ثالث ردیابی می ‌کند.

اگر تا به حال فقط از گوگل طراحی وب سایت استفاده کرده اید، برخی از موتورهای جستجوی طراحی وب سایت دیگر را بررسی کنید و ممکن است چیزی را پیدا کنید که ترجیح می دهید.

فهرست مطالب

راهنمای ما برای موتورهای جستجوی جایگزین طراحی وب سایت

بهترین موتور جستجو طراحی وب سایت به جز گوگل چیست؟

بهترین موتور جستجو طراحی وب سایت برای حفظ حریم خصوصی چیست؟

راهنمای ما برای موتورهای جستجوی جایگزین طراحی وب سایت

قبل از اینکه به موتورهای جستجوی طراحی وب سایت جایگزین فکر کنیم، از خود چند سوال در مورد آنچه واقعاً از یک موتور جستجو طراحی وب سایت می خواهید بپرسید:

بهترین موتورهای جستجو طراحی وب سایت به جز گوگل کدامند؟

کدام موتور جستجو طراحی وب سایت امن ترین است؟

بهترین موتور جستجو طراحی وب سایت برای حفظ حریم خصوصی چیست؟

کدام موتور جستجو طراحی وب سایت بهتر است؟

موتورهای جستجو طراحی وب سایت غیر از گوگل

این فهرست موتورهای جستجوی طراحی وب سایت جایگزین را بررسی کنید که شامل موتورهای جستجوی طراحی وب سایت دیگری غیر از گوگل است که ممکن است نام آنها را شنیده باشید و برخی از آنها ممکن است برای شما جدید باشد:

1. Bing

بینگ مایکروسافت بعد از گوگل دومین موتور جستجوی طراحی وب سایت بزرگ است.

استفاده از آن آسان است و تجربه بصری تری را با عکس های پس زمینه زیبای روزانه ارائه می دهد. Bing برای جستجوهای ویدیویی طراحی وب سایت عالی است، زیرا نتایج را به صورت ریز عکس ‌های بزرگ نشان می ‌دهد که با نگه داشتن ماوس روی آنها می ‌توان با صدا پیش ‌نمایش کرد.

درست مانند گوگل، بینگ پر از ویژگی های داخلی مانند تبدیل ارز، ترجمه، و ردیابی پرواز است که آن را به یک ابزار واقعا همه کاره تبدیل می کند که در بازار جهانی جایگاه خود را حفظ می کند. حتما راهنمای عمیق ما در مورد ابزار طراحی وب سایت مستر بینگ را بخوانید.

در حالی که احتمالاً با Bing طراحی وب سایت آشنا هستید، ممکن است ندانید که طرح پاداش ارائه می دهد. هنگامی که از طریق Bing خرید می‌کنید یا جستجو می ‌کنید، امتیازهایی به دست می‌آورید که می‌توان آن را برای خرید برنامه‌ها و فیلم ‌ها اختصاص داد، که بسیار مفید است.

2. DuckDuckGo

DuckDuckGo یک موتور جستجوی طراحی وب سایت محبوب برای کسانی است که برای حفظ حریم خصوصی طراحی وب سایت خود ارزش قائل هستند و از این فکر می کنند که هر درخواست آنها ردیابی و ثبت می شود.

این رابط کاربری بسیار تمیز با حداقل تبلیغات و پیمایش بی نهایت دارد، بنابراین تجربه کاربر طراحی وب سایت خوب و ساده است. ردیابی کاربر طراحی وب سایت کاملاً صفر است، و حتی می توانید افزونه DuckDuckGo را به مرورگر خود اضافه کنید تا فعالیت خود را خصوصی نگه دارید.

موتور جستجو طراحی وب سایت دارای یک ویژگی واقعا مفید به نام bangs است که به شما امکان می دهد با تایپ یک پیشوند مستقیماً در طراحی وب سایت دیگری از DuckDuckGo جستجو کنید. به عنوان مثال، تایپ کردن " !ebay magic the collecting " شما را مستقیماً به نتایج جستجوی eBay برای عبارت "magic the collecting " می برد.

3. Yahoo!

یاهو حتی بیشتر از گوگل وجود داشته است، و در حالی که برخی آن را قدیمی می دانند، هنوز هم سومین موتور جستجوی محبوب در سراسر جهان است. این حتی موتور جستجوی طراحی وب سایت پیش فرض برای فایرفاکس است.

یکی از چیزهای مهم در مورد یاهو این است که بسیار بیشتر از یک موتور جستجو است. پورتال وب یاهو ایمیل، اخبار، خرید آنلاین، بازی‌ها و موارد دیگر را ارائه می‌دهد و تجربه کاربری کاملی را در یک مکان ارائه می ‌دهد.

ادغام آن با Flickr، Yahoo Answers و Yahoo Finance به این معنی است که نتایج تصویری بهتر و حجم عظیمی از اطلاعات را در مورد موضوعات مختلف ارائه می دهد.

(مطالعه پیشنهادی: 77 تاکتیک اثبات شده برای هدایت ترافیک به طراحی وب سایت شما)

4. Ask

زمانی که به نام Ask Jeeves شناخته می شد، فرمت ساده پرسش و پاسخ Ask امکان جستجو به زبان طبیعی را فراهم می کند. این امر آن را بسیار کاربرپسند می کند، به خصوص برای کسانی که آشنایی کمتری با موتورهای جستجو طراحی وب سایت مانند کاربران قدیمی کامپیوتر دارند.

نتایج جستجو طراحی وب سایت همچنین سؤالات متداول مرتبط با عبارت جستجوی شما را نشان می دهد که می تواند منابع مفیدی را ارائه دهد و به شما در ادامه جستجوی خود کمک کند.

5. Baidu

بایدو موتور جستجوی طراحی وب سایت پیشرو در چین است که بیش از 70 درصد از بازار اینترنت چین را در اختیار دارد. اگرچه در زبان ماندارین، به طرز چشمگیری شبیه گوگل است. از نظر طراحی وب سایت مشابه به نظر می رسد، از طریق تبلیغات کسب درآمد می شود و از قطعات غنی در نتایج جستجو طراحی وب سایت استفاده می کند.

با این حال، بایدو به شدت سانسور شده است. برخی از تصاویر و حتی طراحی وب سایت های طرفدار دموکراسی در موتور جستجو طراحی وب سایت مسدود شده اند.

6. WolframAlpha

WolframAlpha یک موتور جستجوی طراحی وب سایت خصوصی است که به شما امکان می ‌دهد پاسخ‌ های سطح متخصص را با استفاده از الگوریتم ‌های پیشرفت Wolfram، پایگاه دانش و فناوری هوش مصنوعی محاسبه کنید.

این برای ارائه دانش تخصصی طراحی شده است و در ریاضیات، علم و فناوری، جامعه و فرهنگ، و زندگی روزمره طبقه بندی می شود. در این زیرمجموعه ‌های مختلف و ابزارهای مفیدی وجود دارد که به شما امکان می ‌دهد داده‌ها، آمار تحقیق و پاسخ‌ های تخصصی به سؤالات خود را بیابید (مثالی را در یک دقیقه مشاهده خواهید کرد).

در دنیای میزبانی طراحی وب سایت ، واقعاً تنها یک جایگزین وجود دارد. Webever.ir را به صورت رایگان امتحان کنید.

WolframAlpha علاوه بر اینکه مرکز دانش تخصصی است، جستجوهای شما را ردیابی نمی کند و در مورد حفظ حریم خصوصی آرامش خاطر را ارائه می دهد.

7. Boardreader

Boardreader یک موتور جستجو طراحی وب سایت برای انجمن ها و تابلوهای پیام است. این به شما امکان می دهد تا انجمن ها را جستجو کنید و سپس نتایج را بر اساس تاریخ و زبان فیلتر کنید.

این یک ابزار مفید برای انجام تحقیقات محتوا طراحی وب سایت است زیرا یافتن محتوای نوشته شده توسط کاربران طراحی وب سایت واقعی در موضوع را بسیار آسان می کند. اگر برای شناخت بهترین انجمن برای بازدید، با این طراحی وب سایت آشنا نیستید، Boardreader می تواند مکان خوبی برای شروع باشد.

8. StartPage

کمی مانند DuckDuckGo، StartPage با حفظ حریم خصوصی کاربران طراحی وب سایت در هسته خود تاسیس شد. هیچ یک از داده های شما را ردیابی یا ذخیره نمی کند. همچنین تبلیغات را بر اساس رفتارهای مرور شما هدف قرار نمی دهد.

استارت پیج ادعا می کند که "خصوصی ترین موتور جستجوی طراحی وب سایت جهان" است. می ‌توانید نتایج مشابهی را که از جستجوی کاملاً خصوصی طراحی وب سایت Google مشاهده می ‌کنید، دریافت کنید.

Startpage علاوه بر اینکه یک موتور جستجو طراحی وب سایت است، یک سرویس پروکسی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد طراحی وب سایت ها را به صورت ناشناس مرور کنید تا امنیت آنلاین بهبود یابد. آنها حتی یک تولید کننده URL طراحی وب سایت سفارشی دارند که به این معنی است که می توانید بدون نیاز به تنظیم کوکی ها مرور کنید.

همه اینها در یک رابط هوشمند و تمیز ارائه شده است که می تواند روی تم های مختلف از جمله حالت شب تنظیم شود و یک رابط کاربری طراحی وب سایت فوق العاده کاربردی ارائه دهد.

9. Ecosia

استفاده زیاد از موتورهای جستجو طراحی وب سایت تأثیر زیست محیطی بر انتشار CO2 دارد. اینجاست که Ecosia وارد می شود: موتور جستجوی طراحی وب سایت جایگزین خنثی CO2.

برای هر جستجوی انجام شده (که توسط بینگ انجام می شود)، درآمد ایجاد شده به سمت طرح درختکاری آن می رود. به طور متوسط، تقریباً 45 جستجو طراحی وب سایت برای ایجاد یک درخت مورد نیاز است.

10. Qwant

Qwant که در فرانسه مستقر است، یک موتور جستجوی طراحی وب سایت مبتنی بر حریم خصوصی است که جستجوهای طراحی وب سایت شما را ضبط نمی کند یا از اطلاعات شخصی شما برای تبلیغات استفاده نمی کند.

رابط کاربر طراحی وب سایت پسند نتایج جستجوی شما را به طراحی وب سایت ، اخبار و اجتماعی دسته بندی می کند، و حتی یک بخش موسیقی اختصاصی وجود دارد که از هوش مصنوعی برای کمک به جستجوی طراحی وب سایت متن و کشف موسیقی جدید استفاده می کند.

از یک تابع جستجوی طراحی وب سایت سریع استفاده می کند که در آن می توانید "&" را در مقابل نام یک طراحی وب سایت (یا یک کد کوتاه اختصاصی) وارد کنید تا فوراً نتایج جستجوی طراحی وب سایت خارجی را مشاهده کنید. به عنوان مثال، "& w " یا "& Wikipedia " به شما امکان می دهد بلافاصله به نتایج ویکی پدیا مستقیماً از Qwant دسترسی داشته باشید.

11. Search Encrypt

یکی دیگر از موتورهای جستجوی طراحی وب سایت مبتنی بر حریم خصوصی Search Encrypt است که از رمزگذاری محلی استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که اطلاعات قابل شناسایی کاربران طراحی وب سایت قابل ردیابی نیست.

به عنوان یک موتور فراجستجو طراحی وب سایت ، Search Encrypt نتایج خود را از شبکه‌ ای از شرکای جستجو طراحی وب سایت دریافت می‌ کند و نتایج کاملی ارائه می‌ک ند که برای تاریخچه شما شخصی ‌سازی نشده ‌اند.

یکی از ویژگی های واقعا جالب این موتور جستجو طراحی وب سایت این است که پس از 15 دقیقه عدم فعالیت، به طور خودکار سابقه مرور محلی شما را پاک می کند. این بدان معناست که شما هرگز نباید نگران حریم خصوصی طراحی وب سایت خود باشید، حتی اگر شخص دیگری به رایانه شما دسترسی داشته باشد.

12. SearX

SearX با ارائه نتایج بی‌ طرفانه از چندین منبع، یک موتور فراجستجوی طراحی وب سایت است که هدف آن ارائه دیدگاهی رایگان و غیرمتمرکز از اینترنت است.

این یک موتور جستجوی طراحی وب سایت منبع باز است که برای بررسی کد منبع و همچنین مشارکت در GitHub در دسترس همه است. حتی گزینه ای برای سفارشی کردن آن و میزبانی آن در سرور خود به عنوان موتور جستجوی طراحی وب سایت خود وجود دارد.

SearX تنظیمات و تنظیمات زیادی را ارائه می دهد که در سایر موتورهای جستجو طراحی وب سایت یافت نمی شوند و قابلیت استفاده عالی و نتایج سریع و دقیق را ارائه می دهند.

13. Yandex

به عنوان پنجمین موتور جستجوی طراحی وب سایت محبوب در سراسر جهان، Yandex به طور گسترده در بومی خود روسیه استفاده می شود، جایی که حدود 60٪ از سهم بازار موتورهای جستجو طراحی وب سایت را در اختیار دارد.

این سرویس بسیار مشابه گوگل را ارائه می دهد و می توانید طراحی وب سایت ها، تصاویر، ویدیوها و اخبار را در یک طرح کاربر پسند طراحی وب سایت جستجو کنید. Yandex با ویژگی‌های اضافی از جمله برنامه‌ های تلفن همراه، نقشه‌ ها، ترجمه، فضای ذخیره‌سازی ابری و موارد دیگر، به همان اندازه عملکرد اما با رابط تمیزتر ارائه می ‌کند.

14. Gibiru

شعار Gibiru "جستجوی خصوصی طراحی وب سایت بدون فیلتر" است و این دقیقاً همان چیزی است که ارائه می دهد.

با دانلود افزونه AnonymoX Firefox، تمام جستجوهای طراحی وب سایت شما از طریق یک آدرس IP پروکسی ارسال می شود. این نتایج جستجوی خصوصی طراحی وب سایت و بی‌طرفانه را در اختیار شما قرار می‌دهد و تضمین می‌کند که سایر کاربران طراحی وب سایت رایانه نتوانند سابقه شما را ردیابی کنند.

درخواست های جستجو طراحی وب سایت در سرورهای Gibiru ذخیره نمی شوند و سوابق در عرض چند ثانیه پس از انجام جستجو پاک می شوند.

در دنیای میزبانی طراحی وب سایت ، واقعاً تنها یک جایگزین وجود دارد. Webever.ir را به صورت رایگان امتحان کنید.

15. Disconnect

قطع اتصال به شما امکان می دهد جستجوهای ناشناس را از طریق موتور جستجوی طراحی وب سایت انتخابی خود انجام دهید.

هنگامی که یک عبارت جستجو طراحی وب سایت را وارد می کنید، درخواست شما قبل از ارسال به موتور جستجوی طراحی وب سایتی که انتخاب کرده اید از طریق سرورهای Disconnect تغییر مسیر داده و ناشناس می شود. این به شما این امکان را می دهد که از موتور جستجوی طراحی وب سایت مورد علاقه خود بدون هیچ مشکلی در حفظ حریم خصوصی استفاده کنید.

Disconnect همچنین افزون ه‌ها و برنامه‌ های مرورگر را ارائه می ‌دهد که به شما امکان می ‌دهند طراحی وب سایت ‌های ردیابی را مسدود کنید، صفحات را سریع ‌تر بارگیری کنید، درخواست‌های تبلیغاتی را مشاهده کنید و بسیاری از عملکردهای مبتنی بر حریم خصوصی دیگر.

16. Swisscows

Swisscows جستجوهای کاملاً رمزگذاری شده را برای محافظت از حریم خصوصی طراحی وب سایت و امنیت شما فراهم می کند. داده‌های شخصی، آدرس‌های IP یا عبارت‌های جستجو طراحی وب سایت را ذخیره نمی‌ کند، و سرورهای آن در سوئیس مستقر هستند، که برخی از سخت‌گیران ه‌ترین سیاست‌ های حفظ حریم خصوصی طراحی وب سایت در جهان را دارد.

این به ویژه در میان والدینی که می‌خواهند تجربه جستجوی ایمن طراحی وب سایت را به فرزندانشان بدهند بسیار محبوب است، زیرا فیلتر داخلی آن برای هرزه ‌نگاری و خشونت نمی ‌تواند نادیده گرفته شود.

از تشخیص اطلاعات معنایی برای ارائه پاسخ‌های بصری طراحی وب سایت به پرسش‌های جستجو طراحی وب سایت و از مجموعه داده‌ها برای تولید سریع و کارآمد پاسخ‌ها استفاده می‌کند. نقشه معنایی ابتکاری سایر پرسش‌های مرتبط یا محبوب را نشان می ‌دهد و به شما کمک می ‌کند تا اطلاعات بیشتری را ارائه دهید.

17. Lukol

Lukol یک موتور جستجوی طراحی وب سایت ناشناس است که نتایج Google را ارائه می‌ کند، اما حریم خصوصی طراحی وب سایت شما را با حذف هرگونه عنصر قابل ردیابی حفظ می‌ کند.

این بدان معنی است که شما همچنان می توانید از قدرت جستجوی گوگل طراحی وب سایت بدون نگرانی در مورد ردیابی شدن بهره مند شوید. Lukol ناشناس بودن کامل جستجوهای طراحی وب سایت شما را تضمین می ‌کند و با محافظت از شما در برابر طراحی وب سایت ‌های گمراه ‌کننده یا نامناسب به شما کمک می ‌کند که ایمن بماند.

از نظر عملکرد، یک موتور جستجوی طراحی وب سایت کاملا ساده است. می ‌توانید از بین طراحی وب سایت ، تصاویر، اخبار و ویدیوها برای جستجوی خود انتخاب کنید، اما هیچ گزینه ‌ای برای فیلتر کردن نتایج وجود ندارد.

18. MetaGer

MetaGer "جستجو و یافتن محافظت شده از حریم خصوصی" را از طریق جستجوی طراحی وب سایت ناشناس خود ارائه می دهد. آنها یک سازمان غیرانتفاعی هستند، بنابراین با ردیابی جستجوهای شما چیزی به دست نمی آورند، و فقط از انرژی سبز استفاده می کنند و به حس اعتماد می افزایند.

MetaGer یک موتور متاجستجو طراحی وب سایت است که تا 50 موتور جستجوی طراحی وب سایت خارجی را جستجو می کند و به نتایج آن تنوع و عمق می دهد. هنگامی که یک پرس و جو را پردازش می کند، نرخ کلیک را در نظر نمی گیرد، بنابراین نتایج بدون فیلتر و بی طرفانه هستند. آنها حتی نقشه ها و برنامه ریزی مسیر را بدون ردیابی مکان شما ارائه می دهند.

همچنین می‌توانید افزونه‌ طراحی وب سایت ای را دانلود کنید که MetaGer را به عنوان موتور جستجوی طراحی وب سایت پیش ‌فرض و صفحه شروع شما تعیین می‌کند تا اطمینان حاصل شود که جستجوهای طراحی وب سایت شما همیشه خصوصی می ‌مانند.

19. Gigablast

Gigablast یک موتور جستجوی خصوصی طراحی وب سایت است که میلیون‌ ها طراحی وب سایت و اطلاعات سرور را بدون ردیابی داده‌ های شما فهرست‌ بندی می‌ کند و شما را از دید بازاریابان و هرزنامه ‌ها پنهان نگه می ‌دارد.

این جذاب ترین موتور جستجوی طراحی وب سایت موجود نیست، اما گزینه های مختلفی را برای فیلتر کردن یا شخصی سازی درخواست شما ارائه می دهد، از جمله جستجو بر اساس زبان، عبارت دقیق و نوع فایل. همراه با طراحی وب سایت ، اخبار و تصاویر، Gigablast همچنین یک فهرست راهنمای و یک عملکرد جستجوی طراحی وب سایت پیشرفته جامع را ارائه می دهد.

20. Oscobo

Oscobo یک موتور جستجو طراحی وب سایت است که از حریم خصوصی شما هنگام جستجو در طراحی وب سایت محافظت می کند. با استفاده نکردن از هیچ ابزار یا اسکریپت شخص ثالث، داده های شما در برابر هک و سوء استفاده محافظت می شود.

با رمزگذاری تمام ترافیک، نتایج جستجوی طراحی وب سایت ناشناس را بدون هیچ گونه ردیابی، از جمله آدرس های IP و کوکی ها، ارائه می دهد. Oscobo عبارت جستجو را به طراحی وب سایتی که روی آن کلیک می کنید ارسال نمی کند یا داده های شخصی یا سابقه جستجوی طراحی وب سایت خود را به اشتراک می گذارد.

برای استفاده عالی می توانید بر اساس وب، تصاویر، ویدئوها و نقشه ها جستجو کنید. همچنین یک برنامه افزودنی کروم وجود دارد که به شما امکان می ‌دهد به صورت خصوصی از نوار کروم برای دسترسی آسان به پرسش‌های ایمن جستجو کنید.

21. Infinity Search

Infinity Search یک موتور جستجوی طراحی وب سایت جایگزین با تمرکز ویژه بر حریم خصوصی است. در واقع، Infinity Search آنچه کاربران طراحی وب سایت جستجو می ‌کنند را ذخیره نمی ‌کند و هیچ اطلاعات قابل شناسایی درباره بازدیدکنندگان طراحی وب سایت خود را ثبت نمی‌کنند. برای افزایش سرعت نتایج جستجو، Infinity Search نتایج را از چندین منبع بازیابی می کند و یک نوار کناری در صفحه نتایج دارد که در آن کاربران می توانند همان مورد را در بسیاری از طراحی وب سایت های دیگر جستجو کنند.

نکته جالب در مورد این موتور جستجوی طراحی وب سایت جایگزین جامد این است که منبع باز است. در GitLab می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بیابید.

موتور جستجو طراحی وب سایت دارای چندین ادغام داخلی است، مانند نمودارهای سهام و ویرایشگرهای HTML چیزی که Infinity Search را از بسیاری از موتورهای جستجوی طراحی وب سایت دیگر جدا می کند این است که آنها فهرست های خود را دارند و منحصراً به منابع خارجی متکی نیستند.

بهترین موتور جستجو طراحی وب سایت به جز گوگل چیست؟

هیچ شکی وجود ندارد که گوگل به لطف الگوریتم های قدرتمند و هوش مصنوعی خود، بزرگترین و مسلماً بهترین موتور جستجوی طراحی وب سایت موجود است.

بنابراین، انتخاب برای مرور اینترنت بدون استفاده از Google ممکن است امتحان کردن چیز عجیبی به نظر برسد. اما بهترین موتور جستجو طراحی وب سایت بودن هزینه دارد.

به خوبی شناخته شده است که Google تجربه مرور شما را به بهای اشتراک گذاری داده های شخصی شما و با اجازه دادن به Google برای ردیابی شما در سراسر اینترنت شخصی می کند. برای برخی، این شخصی سازی ممکن است حداقل آزار دهنده باشد.

علاوه بر این، بسیاری از این جایگزین‌ ها ویژگی‌ ها و رویکرد های متفاوتی برای حفظ حریم خصوصی دارند تا به شما ارائه دهند. پس ادامه دهید و یکی را امتحان کنید، حتی ممکن است نتایج جستجوی طراحی وب سایت بهتری داشته باشید.

در اینجا چند راه برای استفاده از این موتورهای جستجوی طراحی وب سایت جایگزین وجود دارد:

جستجوی Bang را در DuckDuckGo انجام دهید

DuckDuckGo bang میانبری است که به سرعت شما را به نتایج جستجو در طراحی وب سایت های دیگر می برد.

به عنوان مثال، هنگامی که می خواهید در طراحی وب سایت دیگری (مانند ویکی پدیا، آمازون، گیت هاب، Stack Overflow و غیره) جستجو کنید، فقط یک ! به نوار جستجو:

شما می توانید از لیست بزرگی از v های هدف انتخاب کنید و جستجو کنید. سپس Bang شما را مستقیماً به صفحه نتایج جستجو در طراحی وب سایتی که به تازگی تعریف کرده اید می برد. مفید برای زمانی که می دانید می خواهید در طراحی وب سایت دیگری جستجو کنید.

بررسی کنید که آیا طراحی وب سایت ها در DuckDuckGo از کار افتاده اند یا خیر

یکی دیگر از DuckDuckGo در اینجا. شما می توانید به سرعت و به راحتی با جستجوی زیر بررسی کنید که آیا یک طراحی وب سایت از کار افتاده است یا خیر:

پیش نمایش تصاویر در نتایج Bing

کافیست ماوس را روی یک تصویر در نتایج جستجو طراحی وب سایت نگه دارید تا پیش نمایش تصویر را دریافت کنید:

اگر ماوس را روی تصاویر کوچک در جستجوی ویدیوی Bing نگه دارید، یک پیش نمایش کوتاه از ویدیو نیز دریافت خواهید کرد. این به شما کمک می کند تا بدون بازدید از طراحی وب سایت به سرعت بررسی کنید که آیا یک کلیپ مرتبط است یا خیر.

مقایسه طراحی وب سایت ها در WolframAlpha

با استفاده از WolframAlpha، می توانید یک مقایسه سریع طراحی وب سایت از هر آدرس طراحی وب سایت انجام دهید.

به عنوان مثال، جستجوی "facebook.com vs twitter.com ":

داده ها از سمت راست از پایگاه داده الکسا استخراج می شوند تا به شما یک نمای سریع و سطح بالا از دو طراحی وب سایت ارائه دهند.

بهترین موتور جستجو طراحی وب سایت برای حفظ حریم خصوصی چیست؟

بنابراین می خواهید بدون به خطر انداختن حریم خصوصی خود در طراحی وب سایت جستجو کنید؟ پس بهتر است از یک موتور جستجوی طراحی وب سایت خصوصی استفاده کنید.

اما یک موتور جستجوی خصوصی طراحی وب سایت چیست؟

موتور جستجوی خصوصی طراحی وب سایت موتور جستجویی است که داده‌های کاربران طراحی وب سایت خود را ردیابی نمی‌کند و نتایج جستجو را با حفاظت بیشتر و سطوحی از حریم خصوصی داده ارائه می‌کند.

بهترین موتورهای جستجو طراحی وب سایت برای حفظ حریم خصوصی عبارتند از:

DuckDuckGo

صفحه شروع

بیایید از نظر محافظت از حریم خصوصی شما کمی دقیق تر به آنها نگاه کنیم:

بهترین موتور جستجوی طراحی وب سایت خصوصی شماره 1: DuckDuckGo

DuckDuckGo شامل یک خط مشی رازداری دقیق و شفاف است. با این حال، اگر 100٪ حفظ حریم خصوصی هدف شماست، باید بدانید که باعث ذخیره تاریخچه جستجو طراحی وب سایت می شود. DuckDuckGo ادعا می کند که این داده ها "غیر شخصی" و انباشته است، بنابراین جستجوهای طراحی وب سایت شما را نمی توان مستقیماً به شما ردیابی کرد.

شما می توانید خط مشی رازداری کامل DuckDuckGo را در اینجا بخوانید.

بهترین موتور جستجوی طراحی وب سایت خصوصی شماره 2: StartPage

سیاست حفظ حریم خصوصی StartPage ساده و دقیق است: «ما شما را ردیابی نمی کنیم. ما شما را پروفایل نمی کنیم عادت زنانه." هنگام استفاده از این موتور جستجوی طراحی وب سایت خصوصی، ابرداده (اطلاعات شخصی مانند آدرس IP شما) از عبارت جستجوی شما حذف می شود. این درخواست جستجوی ناشناس سپس به Google ارسال می شود، سپس نتایج از طریق StartPage برای شما ارسال می شود بدون اینکه هیچ یک از داده های خصوصی شما فاش شود.

شما می توانید سیاست حفظ حریم خصوصی StartPage را در اینجا بخوانید.

گوگل موتور جستجوی طراحی وب سایت شماره 1 است. آیا این بدان معناست که این تنها موردی است که می توانید استفاده کنید؟ بهترین جایگزین ها و آنچه می توانند ارائه دهند را بررسی کنید.

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه با استفاده از سئو ترافیک طراحی وب سایت خود را هدایت کنید؟ ویدیوی ما را ببینید:

خلاصه

این فقط یک عکس فوری از دنیای موتورهای جستجوی طراحی وب سایت جایگزین و آنچه که آنها می توانند ارائه دهند است.

چه به دنبال حفظ حریم خصوصی بیشتر، قابلیت استفاده بهبود یافته یا نتایج بی‌ طرفانه باشید، گزینه‌ های زیادی برای انتخاب وجود دارد. چند مورد را امتحان کنید و ببینید چگونه پیش می روید. شما هرگز نمی دانید؛ شما ممکن است مورد علاقه جدید پیدا کنید. یا حداقل یکی از طرفداران گوگل.