search
حلقه سفید

21 مورد از بهترین نمونه های طراحی وب سایت صفحه فرود که باید در سال 2022 ببینید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/06/08
21 مورد از بهترین نمونه های طراحی وب سایت صفحه فرود که باید در سال 2022 ببینید

چگونه می توانید بازدیدکنندگان طراحی وب سایت را متقاعد کنید که طراحی وب سایت شما ارزش وقت آنها را دارد؟ عناصر زیادی وجود دارد که یک صفحه فرود طراحی وب سایت درجه یک به آنها نیاز دارد، و اینکه این عناصر به "بهترین" تبدیل شوند، اغلب به اهداف صفحه فرود طراحی وب سایت شما بستگی دارد.

به صدها تم و قالب طراحی وب سایت در HubSpot دسترسی داشته باشید

اگر به دنبال ارتقاء بازی صفحه فرود طراحی وب سایت خود هستید، دانستن اینکه چه چیزی در یک بازی عالی است مفید است. ما لیستی از صفحات فرود طراحی وب سایت مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم تا بتوانید این طرح های چشمگیر را در عمل مشاهده کنید و تاکتیک های طراحی وب سایت را در صفحات فرود طراحی وب سایت خود پیاده سازی کنید.

به نوع صفحه فرود طراحی وب سایت مورد نظر در زیر بروید:

  • نمونه های صفحه فرود طراحی وب سایت ثبت نام
  • نمونه های صفحه فرود طراحی وب سایت کتاب الکترونیکی
  • ایده های صفحه فرود طراحی وب سایت

چگونه صفحات فرود طراحی وب سایت را برای نسل پیشرو بهینه کنیم

برای دسترسی به امروز، کمی در مورد خودتان در زیر به ما بگویید:

صفحات فرود طراحی وب سایت ثبت نام

1. Shopify

مانند بسیاری از صفحات فرود طراحی وب سایت دیگر در این پست، صفحه فرو طراحی وب سایت د آزمایشی Shopify برای فروشندگان آن را ساده نگه می دارد. این متن خیلی سنگین نیست، اما همچنان با توجه به چند نکته کلیدی در مورد محصول درجه یک خود، کاربران طراحی وب سایت را متقاعد می کند. بازدیدکنندگان طراحی وب سایت می ‌دانند که Shopify یک پلتفرم همه کاره است که استفاده از آن آسان است و بسیاری به آن اعتماد دارند.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

رابط پاک طراحی وب سایت: برای مثال، عنوان کاربر طراحی وب سایت محور فقط چند کلمه است و صفحه طراحی وب سایت بر گرافیک های ساده و پاراگراف های کوتاه برای ارتباط با جزئیات و مزایای آزمایشی تکیه دارد.

CTA مختصر طراحی وب سایت: فقط چند فیلد وجود دارد که باید قبل از شروع به کار پر کنید. همه اینها باعث می شود تا بتوانید به سرعت فروش آنلاین را با ابزار آنها شروع کنید.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

بر امنیت طراحی وب سایت تاکید کنید: ستون آخر بیان می کند که پلت فرم امن است، اما دلیل آن را توضیح نمی دهد. در عوض، اشاره می کند که بیش از یک میلیون کسب و کار از آن استفاده می کنند. چند کلمه که در مورد امنیت طراحی وب سایت صحبت می کند این بخش را بهبود می بخشد زیرا تعداد فروشندگان قبلاً در بالای صفحه طراحی وب سایت ذکر شده است. علاوه بر این، اصطکاک را برای بازدیدکنندگان طراحی وب سایت با نگرانی های امنیتی از بین می برد.

2. Great Jones

بسیاری از ما در طول همه گیری بیشتر آشپزی می کنیم و به دنبال ارتقای وسایل خود هستیم. گریت جونز یک صفحه فرود طراحی وب سایت ارائه می دهد که به زیبایی فرهای هلندی آن است. این بسیار آرزومند است و به تمام رویاهای آشپزخانه ایده آل ما کمک می کند.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

استفاده از رنگ طراحی وب سایت: طراحی وب سایت گریت جونز مانند ظروف آشپزی آن رنگارنگ است. استفاده از رنگ های تند به سرعت بازدیدکنندگان طراحی وب سایت را جذب می کند و ظروف را متمایز می کند.

CTA برجسته: نمی توانید این CTA غول پیکر زرد و کوپن تخفیف ۱۰۰ دلاری را از دست بدهید. چه کسی 100 دلار از این گلدان های زیبا نمی خواهد؟

چه چیزی می تواند طراحی وب سایت بهبود یابد:

توضیحات Rollover: با تعداد زیادی تابه و ظروف که در یک لحظه در تصویر دیده می شوند، بسیار عالی خواهد بود اگر کاربران طراحی وب سایت توانایی مشاهده نام مورد را داشته باشند. به این ترتیب وقتی آماده خرید هستند، می توانند آن را در طراحی وب سایت راحت تر بیابند.

3. Muzzle

Muzzle، یک برنامه مک که اعلان‌های روی صفحه طراحی وب سایت را خاموش می ‌کند، به طور کامل از این نمایش استقبال می‌ کند و ذهنیت را در صفحه فرود طراحی وب سایت حداقلی خود نشان نمی ‌دهد. صفحات فرود به کاربران طراحی وب سایت کمک می کند تصمیم بگیرند که آیا محصول یا خدمات شما واقعا ارزش زمان و انرژی گرانبهای آنها را دارد یا خیر. چه راهی بهتر از مواجهه با بازدیدکنندگان طراحی وب سایت با مشکلی که برنامه شما حل می کند، برای ارتباط واضح و مستقیم ارزش پیشنهادی خود؟

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

نمایش به جای گفتن: بازدیدکنندگان صفحه طراحی وب سایت با هجوم سریع اعلان های شرم آور در سمت چپ بالای صفحه طراحی وب سایت استقبال می شوند. نه تنها انیمیشن خنده دار است، بلکه می تواند به طور قانع کننده ای مفید بودن برنامه را بدون توضیحات طولانی بیان کند.

تجربه بصری منسجم: حتی متن روی صفحه طراحی وب سایت نیز یک رنگ خاکستری خاموش است که عملکرد محصول را منعکس می کند.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

خواندن طراحی وب سایت ممکن است دشوار باشد: در حالی که متن خاکستری روشن روی پس ‌زمینه سفید طراحی وب سایت در تقلید عملکرد محصول عالی است، ممکن است برای برخی خواندن آن سخت ‌تر باشد.

4. DoorDash

علاقه مندان به بیرون بردن غذا بدون شک با DoorDash آشنا هستند، اپلیکیشنی که به شما امکان می دهد از طریق گوشی خود از رستوران های مختلف غذا سفارش دهید. خوب، به جای مشتریان، این صفحه فرود طراحی وب سایت برای استخدام داشیرهایی است که تحویل را انجام می دهند.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

بر خود مختاری داشر تأکید می‌ کند: این صفحه فرود طراحی وب سایت واقعاً نشان می‌دهد که داشرها مستقل هستند و آزاد هستند تا زمانی که می‌ خواهند کار کنند.

درآمدهای بالقوه برجسته طراحی وب سایت: در حالی که هیچ راهی برای اثبات معمولی بودن این درآمدها وجود ندارد، اما مطمئناً برای هر کسی که می‌ خواهد پول نقد اضافی به دست آورد جذاب است.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

مزیت نسبت به رقبا: DoorDash تنها بازی تحویلی در شهر نیست. آنها می توانند آنچه را که آنها را از رقیبی مانند UberEats متمایز می کند برجسته کنند.

5. عاقل

ویز به شما امکان می ‌دهد با ارزها و کشورهای مختلف پول ارسال یا دریافت کنید، و صفحه فرود طراحی وب سایت آن مشتریان را به دو دسته تجاری یا شخصی تقسیم می ‌کند تا با گزینه‌ هایی که برای شما کاربردی ندارند، حواس ‌تان را پرت نکنند. حتی یک ویدیوی کوتاه وجود دارد تا به بازدیدکنندگان طراحی وب سایت نشان دهد که این سرویس چگونه کار می کند قبل از اینکه آن را امتحان کنند. از آنجایی که آنها با پول سروکار دارند، مهم است که تجربه مشتری را در اولین بار به درستی دریافت کنید.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

نکات مهم ایمنی: اطلاعات امنیتی در جلو و در مرکز این صفحه طراحی وب سایت قرار دارد و به کاهش تردید مشتری بالقوه کمک می ‌کند و به آنها اطمینان می ‌دهد که Wise یک سرویس امن برای ارسال پول و دریافت است.

بر ارزش تأکید می کند: در چندین مکان از صفحه طراحی وب سایت ، هم در متن و هم در ویدیو، وایز تکرار می کند که هزینه کمتری نسبت به انتقال پول از طریق یک بانک سنتی دارد.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

اینترفیس کمی شلوغ است: در حالی که دسترسی مشتریان به انبوهی از اطلاعات در مورد سرویس بسیار خوب است، اما چیزهای زیادی در حال انجام است. ویدیو، منوهایی که هنگام پیمایش ظاهر می‌شوند و چندین دکمه وجود دارد - همه در نیمه بالای صفحه طراحی وب سایت.

6. Airbnb

برای کمک به تبدیل بازدیدکنندگان طراحی وب سایت به میزبان، Airbnb برخی شخصی سازی های فریبنده ارائه می دهد: تخمین میانگین درآمد هفتگی بر اساس مکان و اندازه خانه شما. می‌توانید اطلاعات اضافی درباره اقامتگاه‌های بالقوه خود را در فیلدها وارد کنید تا تخمین سفارشی ‌تری را دریافت کنید.

اگر قبلاً قانع شده ‌اید از صفحه بازدید طراحی وب سایت می‌ کنید، فراخوان برای اقدام واضح در بالای صفحه طراحی وب سایت ، تبدیل آن را در محل آسان می ‌کند.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

شخصی ‌سازی: Airbnb در همان ابتدا به شما نشان می ‌دهد که بر اساس منطقه و اندازه خانه‌ تان چه چیزی می ‌توانید کسب کنید. این برای میزبان های جدید بالقوه مفید است که ممکن است هنوز بفهمند چقدر باید هزینه کنند و چه چیزی می توانند درآمد داشته باشند.

جامعه اهرمی: در پایین صفحه طراحی وب سایت ، کسانی که کنجکاو در مورد میزبانی هستند، این گزینه را دارند که با یک سوپرهاست کارکشته تماس بگیرند تا به هر سؤالی که ممکن است داشته باشند پاسخ دهند.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

هیچ چیز: صفحه طراحی وب سایت واضح، مختصر است، به میزبان های بالقوه اطمینان می دهد که Airbnb برای استفاده ایمن است و تجربه شخصی ارائه می دهد.

7. تکان دادن!

این صفحه طراحی وب سایت با فونت بزرگی که مشتریان بالقوه را تشویق به پیوستن می‌کند به نقطه ‌ی اصلی می‌ رسد و فرم ثبت ‌نام را به ‌طور برجسته در نیمه سمت راست صفحه طراحی وب سایت قرار می‌دهد. رنگ پس زمینه طراحی وب سایت سبز باعث می شود که فونت سفید و سایر عناصر موجود در صفحه طراحی وب سایت ظاهر شود. افزودن یک کد QR روی فرم نیز یک لمس خوب است و بازدیدکنندگان طراحی وب سایت را قادر می ‌سازد آن را اسکن کنند، برنامه را سریع دانلود کنند و ثبت ‌نام کنند.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

فرم کارآمد طراحی وب سایت: باز گذاشتن فیلد فرم در صفحه طراحی وب سایت به این معنی است که بازدیدکنندگان طراحی وب سایت حتی نیازی به کلیک بر روی CTA برای دسترسی به آن ندارند. کد QR روند را بیشتر تسریع می کند.

بر اعتبار تأکید می کند: شامل عکس های سرایدار و اینکه در حال حاضر بیش از 351000 مراقب در سراسر کشور از این سرویس استفاده می کنند، Wag را قابل اعتمادتر می کند.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

جذاب نیست: برخلاف DoorDash که قبلاً ذکر شد، Wag! به این موضوع اشاره نمی کند که چرا مردم باید بپیوندند. امتیازات چیست؟ آیا ساعت ها منعطف هستند؟

8. Wistia

بلافاصله پس ‌زمینه آبی با رنگ صورتی به شکل دکمه «رایگان امتحان کنید» را مشاهده می ‌کنید. صفحه طراحی وب سایت با ویدیویی که تمام محتوای طراحی وب سایت جالبی را که می‌توانید ایجاد کنید به نمایش گذاشته می‌شود، درست وارد عمل می ‌شود. اگر شک دارید، همیشه می‌ توانید برای خواندن توصیه ‌های برخی از 375000 مشتری خوشحال Wistia، به زیر بروید.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

سهولت استفاده: خود فرم به کاربران طراحی وب سایت اجازه می دهد تا با پیوند دادن به حساب Google خود، آن را به سرعت پر کنند. انجام این کار ویژگی تکمیل خودکار را فعال می کند که اصطکاک کاربر طراحی وب سایت را کاهش می دهد.

استفاده از منابع بصری طراحی وب سایت: به عنوان یک میزبان ویدیو، Wista در نمایش قابلیت های خود با استفاده از رسانه های مختلف کار بسیار خوبی انجام می دهد. گرافیک های رنگارنگ، ویدیوها و حتی پیوندی به کارتون های متمرکز بر بازاریابی وجود دارد.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

شامل یک سؤال متداول: توصیفات عالی هستند، اما گاهی اوقات مشتریان چند نگرانی دارند که می توان به سرعت با بخش سؤالات متداول پاسخ داد. به این ترتیب آنها می توانند بدون نیاز به ترک صفحه طراحی وب سایت برای جستجوی پاسخ تصمیم بگیرند که ثبت نام کنند یا نه.

9. جریان طراحی وب سایت

Webflow، یک ابزار طراحی وب سایت برای توسعه دهندگان طراحی وب سایت ، اطلاعات زیادی را تنها در یک GIF بسته بندی می کند. مانند Muzzle، Webflow نیز به جای صحبت کردن در مورد آن، دقیقاً به نقطه اصلی می رسد و نشان می دهد که ابزار آنها چه کاری می تواند انجام دهد. GIF متحرک در همان قاب در طراحی وب سایت قابل مشاهده است، بنابراین کاربران طراحی وب سایت می توانند نحوه عملکرد محصول را ببینند و بدون اسکرول ثبت نام کنند.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

نمایش به جای گفتن: توانایی مشاهده ابزار Webflow به صورت عملی به مشتریان بالقوه ایده روشنی نه تنها از آنچه انجام می دهد، بلکه نحوه تجربه کاربری طراحی وب سایت آنها نیز می دهد.

Removes Risk: در چندین مکان در صفحه فرود، به بازدیدکنندگان طراحی وب سایت یادآوری می شود که این سرویس رایگان است. آزمایشی برای ثبت نام وجود ندارد. آن‌ها می ‌توانند طراحی وب سایت خود را به صورت رایگان بسازند و تصمیم بگیرند که در زمانی که آماده راه‌ اندازی هستند برای یک طرح ثبت‌ نام کنند یا نه.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

هیچ چیز: این صفحه فرود طراحی وب سایت تعادل کاملی از اطلاعات، قابلیت استفاده و تصاویر است.

10. فضای گفتگو

Talkspace، یک سرویس آنلاین درمانی، با این صفحه فرود طراحی وب سایت واقعاً بر قابلیت اعتماد تمرکز دارد. تمام اطلاعات موجود در این صفحه طراحی وب سایت تاکید می کند که مشتریان به درمانگران دارای مجوز دسترسی خواهند داشت و به خانه می روند که خدمات امن و محرمانه است. این یک راه عالی برای اطمینان بخشیدن به کسانی است که ممکن است در شرکت مردد باشند. استفاده از اشکال نیز ایده هوشمندانه ای است. صفحات طراحی وب سایت اغلب با مربع و کادر پر می شوند، بنابراین قرار دادن CTA در یک دایره بزرگ بلافاصله بیننده را به داخل می کشاند. به طور کلی، طرح بندی تمیز، دعوت کننده و آموزنده است.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

اعتماد ایجاد می کند: تمرکز بر امنیت مشتری به نفع آنها عمل می کند، به ویژه توجه به اینکه آنها مطابق با HIPPA هستند.

ارزش ارائه می دهد: علاوه بر ارائه جزئیات در مورد نحوه عملکرد Talkspace، این صفحه طراحی وب سایت همچنین چندین منبع و مقاله بهداشت روان را ارائه می دهد.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

هیچی: این صفحه طراحی وب سایت دارای یک رابط کاربری عالی است و به عنوان یک نقطه شروع عالی برای منابع سلامت روان عمل می کند.

صفحات فرود طراحی وب سایت کتاب الکترونیکی

11. طراحی وب سایت Nauto

Nauto، یک پلت فرم داده برای خودروهای خودران، به ایمن ‌تر کردن رانندگی خودران برای شرکت‌ هایی که ناوگان وسایل نقلیه خودران را مدیریت می‌ کنند، کمک می‌ کند. طبیعتاً مشتریان آن برای فروش در این پلتفرم به انواع اطلاعات نیاز دارند. Nauto آن را دارد که در یک کتاب الکترونیکی فوق ‌العاده ساده بسته‌ بندی شده است که صفحه فرود طراحی وب سایت آن هم یک فرم تماس مختصر و هم برخی از آمارهای پیش‌ نمایش را در اختیار شما قرار می ‌دهد تا ثابت کند چرا این منبع بسیار مهم است.

در بالای صفحه طراحی وب سایت ، که در بالا نشان داده شده است، یک عکس گرم از نمای بیرونی یک خودرو، فرم گرفتن سرب را در آغوش گرفته است. دکمه سبز "Download Now" حتی ممکن است عمدا باشد (در جاده، سبز به معنای رفتن است).

به پایین بروید و CTA دیگری «دریافت کتاب الکترونیکی» را خواهید دید تا به کاربران طراحی وب سایت یادآوری کند چه چیزی در انتظار آنهاست. همچنین سه آمار دلخراش در مورد تصادفات رانندگی را مشاهده خواهید کرد تا کاربران طراحی وب سایت را برای کسب اطلاعات بیشتر ترغیب کنید. آن را در زیر بررسی کنید.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

سادگی: هیچ مزاحمتی در این صفحه فرود طراحی وب سایت وجود ندارد، که با توجه به تمرکز شرکت روی وسایل نقلیه ایمن و خودران، عالی است.

استفاده عالی از مقایسه: در پایین صفحه طراحی وب سایت ، Nauto تصاویری از یک راننده پریشان در مقابل یک وسیله نقلیه خودران را در کنار هم ارائه می دهد. این یک راه عالی برای هدایت نقطه به خانه است که A.I . شرط امن تری است.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

گرافیک: دیدن عکس گرم در بالا واقعا دشوار است. کمی تعریف بیشتر به بازدیدکنندگا طراحی وب سایت ن کمک می‌کرد تا به راحتی تصویر را به عنوان خودرو تشخیص دهند.

12. بازاریابی قدرت صنعتی

بلافاصله، این صفحه فرود طراحی وب سایت ، من را با یک سربرگ متقاعد کننده و ضربه ‌انگیز به داخل می ‌کشاند: «مرا زوم نکن». این به طور مستقیم به تجربه رایجی اشاره می کند که اکثر ما در هنگام مرور تلفن ها یا رایانه های لوحی خود داشته ایم - و همچنین کمی گستاخانه است.

اما این تنها چیزی نیست که مرا به این صفحه فرود طراحی وب سایت علاقه مند می کند. به نحوه قرارگیری رنگ قرمز به صورت استراتژیک توجه کنید: درست در بالا و پایین فرم قرار دارد و شما را حتی به رویداد تبدیل نزدیکتر می کند.

به علاوه، این طراحی وب سایت متا برای بوت است: در تلفن همراه نیز عالی به نظر می‌رسد و کار می‌کند (تصویر بالا) به خاطر داشته باشید که تعداد زیادی از بازدیدکنندگان به صفحات فرود طراحی وب سایت شما در تلفن‌های هوشمند یا تبلت‌های خود دسترسی خواهند داشت، و اگر طراحی وب‌ سایت شما این امکان را نداشته باشد برای آنها خوب کار نمی کند، آنها ممکن است تسلیم شوند و صفحه طراحی وب سایت شما را ترک کنند.

افراد حاضر در Industrial Strength Marketing فونت ‌ها و فیلد فرم را به اندازه کافی بزرگ کردند تا بازدیدکنندگان طراحی وب سایت مجبور نباشند برای مثال، برای خواندن و تعامل با محتوا طراحی وب سایت ، آن‌ها را برای زوم کردن بزرگنمایی کنند.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

صدا: زبان تند و قابل ارتباط است و به سرعت خواننده را به خود جذب می کند.

مینیمالیستی: طرح رنگ سیاه و سفید تنها با چند رنگ قرمز واقعاً برگه ثبت نام را متمایز می کند. علاوه بر این، طراحی وب سایت مینیمالیستی به زیبایی بر روی موبایل و دسکتاپ کار می کند، بدون نیاز به نیشگون گرفتن.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

هیچ چیز: هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ اجرای عالی a را نشان می دهند

13. احساسات درونی

حتی اگر اسپانیایی صحبت نمی‌ کنید، همچنان می‌ توانید از قابلیت ‌های تبدیل این طراحی وب سایت شریک HubSpot قدردانی کنید. ویژگی مورد علاقه من در صفحه طراحی وب سایت ؟ هنگام حرکت در طراحی وب سایت ، فرم در یک موقعیت ثابت و برجسته باقی می ماند. من همچنین طرح ساده و رنگ های گرم را دوست دارم.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

فرم ثابت: دسترسی به فرم در حین پیمایش تجربه کاربری بهتری را فراهم می کند. برای پیدا کردن آن نیازی به پیمایش به بالای صفحه طراحی وب سایت نیست.

رابط ساده: طرح بندی ساده، اما موثر است. استفاده از تنها دو رنگ نارنجی حس تک رنگی را به شما می دهد و تمرکز را بر روی مزایای کتاب الکترونیکی حفظ می کند.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

فرم را خلاصه کنید: شش مورد برای پر کردن وجود داشت، بدون احتساب گزینه چک باکس در پایان. فرم ‌های طولانی‌ تر می ‌توانند برای برخی از بازدیدکننده‌ طراحی وب سایت ها راهگشا باشند.

14. IMPACT برندینگ و طراحی وب سایت

افشای کامل: IMPACT یک شریک HubSpot است - اما به این دلیل نیست که آنها در اینجا گنجانده شده اند. صفحات فرود طراحی وب سایت IMPACT مدتهاست که منبع الهام از طراحی وب سایت بوده است. من طرح ساده صفحه طراحی وب سایت را دوست دارم، از کپی تیتر بزرگ و تصویر برجسته با جزئیات، طرح کلی که فرم را احاطه کرده است، تا رنگ ها و فونت هایی که برای چشم بسیار دلپذیر هستند.

راهنمای رایگان IMPACT که برای دانلود در اینجا ارائه می‌کند، همچنین بر روی خود دانلود در دکمه آبی که به شما امکان می‌دهد فرم پر شده خود را ارسال کنید، تأکیدی ندارد. در عوض، IMPACT از شما دعوت می‌ کند تا «تبدیل‌های بیشتری ایجاد کنید» – تمرکز بر آنچه در نتیجه خواندن راهنما به دست می‌آورید.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

پیام ‌رسانی هوشمندانه: شما در حال دانلود کتاب الکترونیکی نیستید، بلکه یاد می‌گیرید که چگونه مکالمات بیشتری ایجاد کنید. این بازنویسی بسیار جذاب تر از قرار دادن دکمه دانلود معمولی است.

استفاده ساده از رنگ و فونت طراحی وب سایت: رنگ های آبی در این صفحه فرود طراحی وب سایت واقعاً خوب عمل می کنند و به آن تنوع می بخشند و در عین حال ظاهر منسجم را حفظ می کنند. از آنجایی که متن زیادی در صفحه طراحی وب سایت وجود دارد، یک فونت ساده عالی است.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

هیچی: این صفحه طراحی وب سایت با استفاده از طرح و رنگ‌ های ساده، دانلود را به روشی هوشمندانه تشویق می ‌کند.

صفحات فرود طراحی وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر

15. بازگرداندن

جای تعجب نیست که Unbounce این لیست را وارد کرده است - آنها در واقع این کتاب را در مورد ایجاد صفحات فرود طراحی وب سایت با تبدیل بالا نوشته اند. اگرچه چیزهای شگفت انگیز زیادی در مورد این صفحه فرود طراحی وب سایت وجود دارد، دو موردی که من کاملاً دوستشان دارم عبارتند از: راه های متعدد برای دسترسی به دوره، و پیشنهادات گزارش های خاص صنعت. Unbounce در ارائه اطلاعات مورد نیاز بازدیدکنندگان طراحی وب سایت و همچنین اطلاعاتی که تا زمانی که در طراحی وب سایت قرار نگرفتند نمی دانستند به آنها نیاز دارند واقعا ماهر است.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

گزینه‌هایی به بازدیدکنندگان طراحی وب سایت می‌ دهد: وقتی نوبت به دسترسی به دوره می‌ رسد، کاربران طراحی وب سایت می ‌توانند روی دکمه اصلی بالای نیمه بالای صفحه طراحی وب سایت کلیک کنند، یا اگر در حال پیمایش هستند، روی دوره از نوار کناری سمت چپ کلیک کنند. از بین بردن نیاز به اسکرول کردن به بالای صفحه.

گاهی اوقات More is More : علاوه بر دوره آموزشی، Unbounce گزارش‌های مربوط به صنعت و پاسخ‌هایی به سایر موضوعات مرتبط با صفحه فرود طراحی وب سایت را در اختیار بازدیدکنندگان طراحی وب سایت قرار می ‌دهد. ارائه اطلاعات مفیدتر، Unbounce را به عنوان یک مرجع قابل اعتماد در زمینه خود معرفی می کند.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

توضیحات: این دوره چندین ماژول ارائه می دهد و اگر برخی توضیحات مختصری ارائه دهند مفید خواهد بود. منوی نوار کناری فهرستی از دوره ها را ارائه می دهد، اما یک جمله کوتاه که خلاصه ای از آنچه بازدیدکنندگان طراحی وب سایت می توانند انتظار یادگیری داشته باشند مفید خواهد بود.

16. Bills.com

اغلب، مردم فکر می کنند صفحات فرود طراحی وب سایت صفحاتی ثابت در طراحی وب سایت شما هستند. اما با ابزارهای مناسب، می توانید آنها را تعاملی و شخصی سازی کنید.

مثال بالا را از Bills.com در نظر بگیرید. برای اینکه ببینید آیا از مشاوره آنها سود می برید یا نه، قبل از اینکه فرمی به شما نشان داده شود به سه سؤال پاسخ دهید.

سپس به دو سوال دیگر پاسخ می دهید، مانند سوال زیر:

و در اینجا فرم نهایی صفحه فرود طراحی وب سایت است که در آن اطلاعات خود را پر می کنید:

مطمئن نیستم که الگوریتم چگونه کار می‌کند (یا اصلاً الگوریتمی وجود دارد)، اما در حالی که داشتم آن را پر می ‌کردم، در مورد عدم واجد شرایط بودن اضطراب داشتم. هنگامی که متوجه شدم این کار را انجام داده‌ام، برای پر کردن فرم هیجان ‌زده شدم، که مطمئنم اکثر افرادی که بدهکار هستند و از این ابزار استفاده می‌کنند، چنین هستند. با ایجاد منحصر به فردتر جلوه دادن این پیشنهاد قبل از اینکه فرم در صفحه فرود طراحی وب سایت ظاهر شود، شرط می بندم که Bills.com تبدیل ها را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

انحصارطلبی: همه دوست دارند احساس خاص بودن داشته باشند، به همین دلیل است که انحصار بسیار خوب عمل می کند. این صفحه طراحی وب سایت این تصور را ایجاد می کند که این پیشنهاد فقط به کسی داده نمی شود، ابتدا باید واجد شرایط باشید.

تعامل: هر زمان که بتوانید کاربران طراحی وب سایت را وادار به تعامل با صفحه طراحی وب سایت کنید، حتی اگر این چیزی به سادگی استفاده از یک فرم با یک سوال نوار کشویی باشد.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

رنگ بیشتر: در حالی که طراحی وب سایت برای موضوعات نه چندان سرگرم کننده مانند قبض و بدهی طراحی شده است، به این معنی نیست که باید خسته کننده باشد. خاکستری برای دلخواه باقی می ماند.

17. Zillow

Zillow کاری بسیار شبیه به Bills.com با صفحه فرود طراحی وب سایت خود انجام داد. با یک فرم ساده شروع می ‌شود که «آدرس منزل شما» را می ‌پرسد (به‌ نظر وحشتناک می ‌رسد، اما نگران نباشید. این فیلد فرم در بالای تصویر قهرمان قرار دارد که خانه ‌ای عجیب در غروب را نشان می‌ دهد و بخش پرسش‌ های متداول مفیدی را به دنبال دارد.

البته، خود آدرس برای به دست آوردن ارزش واقعی یک خانه کافی نیست. این فقط همسایگی خانه را نشان می دهد. کمی شبیه بازی The Price is Right است. می توانید حدس بزنید که ارزش خانه های این منطقه چقدر است و سپس آدرسی را تایپ کنید تا ببینید چقدر به آن نزدیک شده اید. اگر می ‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره یک ملک بیاموزید، Zillow از کاربران طراحی وب سایت می ‌خواهد برای ادامه ثبت ‌نام کنند.

هنگامی که ایمیل خود را تحویل می دهید، به داده های بیشتری مانند خانه های مشابه در منطقه، ابزارهای رهن و سود خالص تخمینی در صورت تصمیم به فروش دسترسی خواهید داشت.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

بازی ها سرگرم کننده هستند: هر زمان که بتوانید پر کردن فرم را شبیه به یک بازی کنید، این یک برد است.

مرجعی را در این زمینه ایجاد می کند: Zillow به داده های مسکن و محله بسیار دسترسی دارد، جای تعجب نیست که آنها یکی از برترین طراحی وب سایت های جستجوی خانه در کشور هستند.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

هیچ چیز: صفحه طراحی وب سایت Zestimate ساده، اما موثر است. کسانی که نگران چیستی Zestimate و نحوه محاسبه آن هستند، به آسانی به پرسش‌های متداول خرید خانه در نیمه دوم صفحه طراحی وب سایت دسترسی دارند.

18. Landbot

Landbot، سرویسی که صفحات فرود طراحی وب سایت مبتنی بر چت بات ایجاد می کند، محصول خود را در جلو و در مرکز صفحه فرود طراحی وب سایت با چت خود قرار می دهد. بازدیدکنندگان طراحی وب سایت توسط یک ربات دوستانه - که با ایموجی ها و GIF ها کامل شده است - استقبال می شوند که آنها را تشویق می کند به جای استفاده از فرم سنتی اطلاعات را در قالب مکالمه ارائه دهند.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

سرگرم کننده است: از رنگ های روشن گرفته تا گیف ها، این صفحه بازدیدکنندگان طراحی وب سایت را درگیر و سرگرم می کند.

نشان دادن، نگو: با قرار دادن ربات چت در صفحه طراحی وب سایت و انجام کار خود، مشتریان بالقوه می‌توانند دقیقاً آنچه را که دریافت می ‌کنند ببینند. کل تجربه استفاده از محصول Landbot را شبیه سازی می کند.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

هیچ چیز: استفاده Landbot از یک نسخه آزمایشی زنده، توصیفات، ویژگی های یکپارچه سازی برجسته و تفکیک دقیق نحوه عملکرد محصول، مشتریان جدید را در نگاه اول آماده ثبت نام می کند.

19. سود طراحی وب سایت

مانند بازاریابی قدرت صنعتی که قبلاً ذکر شد، Webprofits نیز از یک طرح رنگی عمدتاً سیاه، سفید و قرمز استفاده می کند. نتیجه یک چیدمان تمیز است که از نمایش رنگ ها در صفحه طراحی وب سایت به خوبی استفاده می کند. این گواهی بر تخصص این سازمان در بازاریابی دیجیتال و طراحی وب سایت UX است.

ویژگی توضیحات rollover در سرتاسر بخش «آنچه انجام می‌ دهیم»، در حالی که سیاه و سفید است، از حرکت برای جلب توجه خواننده به محتوا طراحی وب سایت استفاده می‌کند. هر بخش رنگ تغییر می ‌کند و مانند سایه به سمت پایین می‌ چرخد تا ویژگی ‌های عمیق‌ تری را نشان دهد.

آنها همچنین تشخیص اینکه Webprofits واقعا چه می کند را برای شما آسان می کنند. بقیه صفحه طراحی وب سایت اطلاعات دقیقی در مورد آنچه که با ارائه اطلاعات خود به دست خواهید آورد ارائه می دهد. به‌علاوه، شامل CTAهای استراتژیک در سراسر آن می‌شود، مانند «در تماس باشید»

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

آموزنده، اما نه طاقت فرسا: اطلاعات و متن زیادی در این صفحه طراحی وب سایت وجود دارد، اما استفاده از گرافیک ها و ویدیوهای خوب به تفکیک همه چیز کمک می کند.

CTA های متعدد: قرار دادن یک CTA یکسان در سراسر طراحی وب سایت باعث می شود که بازدیدکنندگان طراحی وب سایت مجبور نباشند تمام راه را به سمت بالا حرکت کنند تا «در تماس باشید».

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

هیچ چیز: Webprofit از قالب صفحه فرود طراحی وب سایت طولانی استفاده زیادی می کند، همه اطلاعات مربوطه را که بازدیدکنندگان طراحی وب سایت به آن نیاز دارند در یک مکان با تجربه ای جذاب جمع آوری می کند.

20. خشخاش بومی

گاهی اوقات، شما فقط باید توقف کنید و یک صفحه فرود طراحی وب سایت را به دلیل زیبا بودن تحسین کنید. با استفاده از عکاسی با وضوح بالا و فضای سفید زیاد، دیدن صفحه فرود طراحی وب سایت Native Poppy لذت بخش است.

جدا از زیبایی، این صفحه طراحی وب سایت دارای برخی عناصر عالی است: یک CTA صورتی شفاف و لذت بخش، بخش آموزنده "چگونه کار می کند"، به علاوه یک پرسش متداول در پایین. بهتر از همه، با زبان بازی می کند و عبارت «مشترک شوید» را به معنای «گل وحشی شوید» کنار می گذارد. شما را نمی‌ دانم، اما من ترجیح می ‌دهم هر روز یک «گل وحشی» بیش از یک مشترک باشم.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

صدای برند را به تصویر می کشد: چیدمان Wild Poppy حال و هوای عجیب و غریب برند را منعکس می کند. از عکس‌ ها، انتخاب فونت طراحی وب سایت و اشتراک «گل وحشی»، همه پیام‌ها هماهنگ هستند.

متقاعد کننده: با برجسته کردن تمام مزایا و تخفیف های عضویت در برنامه اشتراک، مشتریان را ترغیب به پیوستن می کند.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

نمایان بودن فرم: در حالی که چندین CTA وجود دارد، بهتر است به جای اینکه روی CTA کلیک کنید و سپس به یک سری دیگر منتقل شوید، فیلدهای فرم را برای ثبت نام طراحی وب سایت سریعتر یا به صورت پاپ آپ بعد از کلیک کردن در صفحه طراحی وب سایت می داشتید.

21. آزمایشگاه تبدیل

در حالی که من معمولاً نمونه ای از یک صفحه اصلی طراحی وب سایت با یک فرم روی آن را در پستی درباره صفحات فرود طراحی وب سایت قرار نمی دهم، این طراحی وب سایت خاص است. صفحه اصلی کل طراحی وب سایت است -- پیوندهای پیمایش فقط شما را به اطلاعات زیر می برد.

وقتی روی "دریافت مشاوره رایگان من" کلیک می کنید، کل صفحه طراحی وب سایت تیره می شود تا فرم برجسته شود. قبل از اینکه روی عکس بالا کلیک کنید ببینید چه شکلی است.

و وقتی روی آن CTA کلیک می‌ کنید، نحوه نمایش فرم را بررسی کنید:

هنگام کلیک بر روی هر یک از عناوین صفحه طراحی وب سایت ، عملکرد مشابهی دارد. به جای اینکه شما را به صفحه طراحی وب سایت دیگری ببرد، به سادگی به بخش مربوطه در صفحه اصلی طراحی وب سایت می پرد.

من دوست دارم که شما مجبور نیستید صفحه طراحی وب سایت را برای پر کردن فرم ترک کنید یا هر یک از ویژگی ها را مشاهده کنید و یک تجربه کاربری یکپارچه ایجاد کنید.

چرا این صفحه فرود طراحی وب سایت کار می کند:

خلاقانه: داشتن یک صفحه اصلی طراحی وب سایت که به عنوان صفحات فرود طراحی وب سایت مختلف نیز عمل می کند، Conversion Lab را منحصر به فرد می کند. بهترین از همه، هنوز هم تجربه کاربری دلپذیری را ارائه می دهد.

چیدمان سازماندهی شده: علیرغم اینکه صفحه اصلی طراحی وب سایت و صفحات فرود طراحی وب سایت یکی هستند، صفحه اصلاً شلوغ یا شلوغ به نظر نمی رسد.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

قرار دادن فرم: خوب است اگر فرم از یک طرف باز شود تا بازدیدکنندگان طراحی وب سایت همچنان بتوانند محتوای بقیه صفحه طراحی وب سایت را بخوانند.

ایده های صفحه فرود طراحی وب سایت

یک صفحه فرود طراحی وب سایت بهینه شده می تواند با جمع آوری اطلاعاتی که می تواند به شما در درک بهتر، بازاریابی و خوشحال کردن بازدیدکنندگان طراحی وب سایت کمک کند، مشتریان بالقوه را به سرنخ تبدیل کند. از آنجایی که صفحات فرود طراحی وب سایت برای تبدیل بسیار مهم هستند، مهم است که مطمئن شوید که به خوبی برنامه ریزی، طراحی و اجرا شده اند.

در اینجا چند نکته برای ایجاد صفحات فرود طراحی وب سایت وجود دارد:

زیبایی شناسی جذاب: دادن رنگ صفحه فرود طراحی وب سایت و یک رابط کاربری تمیز تنها می تواند کمک کند. بازدیدکنندگان طراحی وب سایت می خواهند در مورد محصولات شما بیشتر بیاموزند و شواهدی از ارزشی که ارائه می دهید ببینند. به شماره 18 در لیست ما نگاهی بیندازید - Landbot برای مثال عالی از یک صفحه طراحی وب سایت خیره کننده.

Less is more: اجازه دهید پیشنهاد یا تصاویر بیشتر کار را انجام دهند، اما مطمئن شوید که تمام عناوین توصیفی و متن پشتیبانی را درج کنید تا صفحه فرود طراحی وب سایت شما واضح و قانع کننده باشد. این تقریباً برای همه مؤلفه‌های صفحه طراحی وب سایت صدق می ‌کند: فضای خالی، کپی ساده و فرم‌ های کوتاه ‌تر را امتحان کنید.

بازدیدکنندگان را در صفحه طراحی وب سایت نگه دارید: با حذف پیمایش اصلی یا هر گونه بک لینک حواس پرتی، احتمال کمتری وجود دارد که اصطکاک در تولید سرنخ وجود داشته باشد که باعث شود بازدیدکنندگان صفحه طراحی وب سایت شما را رها کنند.

اشتراک گذاری اجتماعی: یک راه ساده برای جذب بازدیدکنندگان طراحی وب سایت برای تعامل با صفحه فرود طراحی وب سایت شما شامل دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی است تا بتوانند محتوای طراحی وب سایت شما را به دنبال کنندگان اجتماعی خود گسترش دهند. به هر حال، مشتریان مرکز چرخ لنگر بازاریابی شما هستند.

تست A/B: صفحات فرود طراحی وب سایت برای درست بودن مهم هستند، و از آنجایی که روانشناسی مصرف کننده گاهی اوقات می تواند تعجب آور باشد، همیشه بهتر است نسخه های مختلف صفحات طراحی وب سایت خود را آزمایش کنید تا ببینید کدامیک بالاترین نرخ تبدیل (CVR) را دارد. موقعیت پیشنهاد، انواع CTA یا حتی طرح رنگ را تست کنید.

Call-To-Action: CTA جایی است که گوشت صفحه فرود طراحی وب سایت در آن قرار دارد، یا نقطه اوج جایی است که مشتریان بالقوه با هم تماس می گیرند. CTA ها می توانند از بازدیدکنندگان طراحی وب سایت بخواهند مشترک شوند، دانلود کنند، فرمی را پر کنند، در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند، و موارد دیگر -- اما به طور کلی، CTA ها برای جذب بیشتر مخاطبان شما با پیشنهاد شما ضروری هستند. برای تولید سرنخ ها، CTA ها باید جسورانه و چشم نواز باشند، اما مهمتر از همه، آنها باید به طور موثر ارزش را منتقل کنند.

ایجاد صفحات فرود طراحی وب سایت که می درخشند

صفحات فرود طراحی وب سایت به رشد پایگاه مشتری شما و افزایش تبدیل کمک می کند. صفحه طراحی وب سایت ای ایجاد کنید که مشتریان را با رابط کاربری بسیار عالی به وجد بیاورد، آنها همچنان برای کسب اطلاعات بیشتر برمی گردند.