search
حلقه سفید

35 مکان برای دریافت تصاویر بردار رایگان برای طرح های خود

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/02/29
35 مکان برای دریافت تصاویر بردار رایگان برای طرح های خود

35 مکان برای دریافت تصاویر بردار رایگان برای طرح های خود کجا می توانید تصاویر بردار سرگرم کننده و رایگان پیدا کنید؟ این 35 طراحی وب سایت برداری ممکن است همان چیزی را داشته باشند که شما نیاز دارید…

کجا می توانید تصاویر بردار سرگرم کننده و رایگان پیدا کنید؟ این 35 طراحی وب سایت برداری ممکن است همان چیزی را داشته باشند که شما نیاز دارید…

بردار ها عالی هستند و بسیار همه کاره هستند.

آنها می توانند در رابط کاربری طراحی وب سایت شما استفاده شوند تا اطلاعات بیشتری به آن بدهند. می توانید از آنها در صفحه فرود طراحی وب سایت استفاده کنید تا هوای تازه به آن بدهید. آنها به راحتی روی محصولات و کالا قرار می گیرند. بسیاری از تیم‌ های طراحی وب سایت آن ‌ها را در قاب ‌های سیمی با وفاداری بالا ترکیب می‌ کنند تا حس واقعی ‌تری داشته باشند.

به افتخار تصویر برداری متواضع، جاستین مایند لیست مفیدی از طراحی وب سایت ‌های تصویر برداری رایگان مورد علاقه ما را برای نمونه‌ های اولیه شما با وفاداری بالا ایجاد کرده است. در اینجا کمی از همه چیز پیدا خواهید کرد تا دیگر مجبور نباشید ساعت ‌ها در اینترنت به جستجوی تصویر برداری مورد نظر خود بپردازید. همه اش اینجاست بیا بریم.

35 مکان برای دریافت تصاویر بردار رایگان عالی

 

1. Freepik

Freepik دارای بیش از 800000 بردار تصویری رایگان است. همه چیز برای انتخاب وجود دارد. به حیوانات نیاز دارید؟ در مورد سیلوئت ها چطور؟ آن را در Freepik پیدا خواهید کرد.

می توانید فایل ها را در فرمت های مختلف دانلود کنید: AI، SVG یا EPS. و بهترین چیز در مورد تصاویر وکتور رایگان Freepik؟ شما نیازی به ارائه هیچ منبعی ندارید. فقط باید یک حساب کاربری ایجاد کنید، سپس شروع به دانلود تصاویر و نمادها در طراحی وب سایت کنید و موارد دلخواه خود را در حساب خود ذخیره کنید.

2. unDraw

Katerina Limpitsouni کتابخانه ای از تصاویر شگفت انگیز و قابل تنظیم با مجوز MIT ایجاد کرده است. آنها رایگان هستند و نیازی به انتساب نیز ندارند.

تصاویر عجیب و سرگرم کننده او نیز SVG هستند - در هر اندازه ای بدون از دست دادن کیفیت، مقیاس پذیر هستند.

این تصاویر بردار رایگان، هر موضوعی را که قابل تصور است، لمس می‌ کند، از SVG که پرداخت ‌های آنلاین و داده ‌های خصوصی را نشان می ‌دهد، تا فوتبال و حمل‌ ونقل سنگین. حداقل بگویم التقاطی!

حتی می توانید از مولد تصویر رنگی که او در طراحی وب سایت ارائه می دهد استفاده کنید. شما می توانید به معنای واقعی کلمه طرح رنگ اصلی طراحی وب سایت را تغییر دهید تا با هویت برند خود مطابقت داشته باشد.

3. Pixabay

Pixabay یکی دیگر از موتورهای جستجوی تصویر با تعداد زیادی تصویر برداری طراحی وب سایت رایگان است. Pixabay همچنین تصاویر سایر طراحی وب سایت های رایگان را جمع آوری می کند و مجموعه آنها را حتی بزرگتر می کند.

شما طیف وسیعی از تصاویر بردار طراحی وب سایت رایگان را پیدا خواهید کرد، از تصاویر کارتونی گرفته تا تصاویر اشیا و نماد های دکمه طراحی وب سایت.

همه این تصاویر برداری طراحی وب سایت به لطف جامعه خلاقی که به طور منظم طرح های برداری خود را ارائه می دهند، در دسترس هستند، که همه آنها بدون حق چاپ هستند - حتی برای استفاده تجاری.

4. VectorStock

Vector Stock خانه بیش از 200000 تصویر برداری رایگان است. می توانید آنها را بر اساس آخرین آپلودها یا بردار طراحی وب سایت های پرطرفدار مرتب کنید. مانند سایر طراحی وب سایت ها، فرمت ها عبارتند از: AI، EPS، PDF و JPG. همه رایگان، همه مال شما. با این حال، بردار طراحی وب سایت طراحی وب سایتهای تصویر فقط برای استفاده شخصی هستند، که برای طراحان آزاد طراحی وب سایت کمی محدودیت است.

اگر می‌ خواهید از هر یک از تصاویر بردار رایگانی که در این طراحی وب سایت پیدا می‌کنید استفاده کنید، باید منبعی را ارائه دهید.

یک لمس خوب در معماری اطلاعات در این طراحی وب سایت این واقعیت است که در هر بردار نمایش داده شده در صفحه اصلی طراحی وب سایت ، می توانید روی "مشاهده مشابه" کلیک کنید تا موارد بیشتری مانند آن را مشاهده کنید. شما می توانید یک خون آشام را ببینید و سپس فوراً با موضوع هالووین بیشتر جستجو کنید.

5. Flaticon

اگر می ‌خواهید به بیش از یک میلیون نماد برداری دسترسی داشته باشید، بهترین گزینه Flaticon است. مجموعه هایی دارد که برای مرور آسان در بسته ها گروه بندی شده اند، یا می توانید بهترین بسته های ماه را ببینید.

طیف وسیعی از نمادها وجود دارد: استراتژی و مدیریت، دوستی، تجارت الکترونیک، بازاریابی و SEO… طراحی وب سایت در واقع، حتی ادعا می کند که بزرگترین پایگاه داده طراحی وب سایت از نمادهای رایگان است!

6. Openclipart

سبک Openclipart خود را به عنوان بزرگترین جامعه هنرمندان می‌ سازد که بهترین کلیپ اصلی رایگان را برای شما به هر دلیلی استفاده می‌کنند. بد نیست. به علاوه، همه چیزهای خوب در Openclipart در مالکیت عمومی هستند.

علاوه بر این، آنها به طور مرتب تصاویر بردار رایگان جدیدی را به مجموعه خود اضافه می کنند، کتابخانه را تازه نگه می دارند و اطمینان می دهند که شما همیشه به جدیدترین طرح های طراحی وب سایت دسترسی دارید.

اگر بیشتر در بازار طراحی وب سایت ‌ها و طرح ‌ها برای پس ‌زمینه طراحی وب سایت یا قرار دادن در متن‌ ها، برخلاف آیکون‌ ها، بیشتر می ‌گردید، قطعاً این مکان مناسبی است.

7. Vector4Free

Vector4Free برادر کوچک طراحی وب سایت های رایگان تصویر برداری است. این بزرگترین مجموعه در اینترنت را ندارد، اما آیکون های مفیدی دارد. برخی در مجموعه ها دسته بندی می شوند. می توانید با استفاده از برچسب ها یا نوار جستجو جستجو کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید به دست آورید.

تصاویر بردار رایگان آنها توسط هنرمندانی از سراسر جهان اضافه شده است و از کارتون های خنده دار تا نمادهای خنثی و تصاویر برای تجارت و فناوری را شامل می شود.

و می خواهید بهترین قسمت را بدانید؟ هیچ انتساب مورد نیاز است زیرا آنها تحت مجوز Vector4free توزیع شده اند.

8. The Noun Project

The Noun Project یک مخزن عالی از بیش از یک میلیون تصویر برداری رایگان است. تعداد زیادی دارد که قابل تنظیم و دانلود آسان است.

همچنین می‌ توانید نمادها را در نرم‌ افزار Google Suite قرار دهید، به این معنی که شیک ‌ترین طرح‌ های طراحی وب سایت را در دفتر ارائه خواهید داد. و اگر واقعاً احساس مهارت می کنید، یک Noun Project API در دسترس است. ایده آل برای تمام ایده های خلاقانه دیوانه کننده شما.

و برای بهتر کردن آن، هر تصویر بردار رایگان حق امتیازی ندارد، به این معنی که می توانید آنها را برای استفاده شخصی یا حتی تجاری دانلود کنید!

9. Vecteezy

Vecteezy بیش از 100000 تصویر برداری رایگان دارد و ادعا می کند که بزرگترین انجمن گرافیک برداری در سراسر جهان است.

مجموعه خوبی از تصاویر برداری دارد و آنچه را که به دنبالش هستید در آنجا پیدا خواهید کرد. همچنین می ‌توانید در مورد بردارهای تصویر نظر دهید و طراحی وب سایت را نقد کنید - برای طراحان برداری طراحی وب سایت که بازخورد رایگان می ‌خواهند، یا برای طراحان داستان‌ هایی که می‌ خواهند کمی مربیگری دیجیتال را تمرین کنند، عالی است.

بسیاری از تصاویر بردار رایگانی که در این طراحی وب سایت پیدا می کنید برای پس زمینه، هدر یا تصاویر قهرمان عالی هستند. همچنین اگر به دنبال دکم ه‌های ورود به سیستم و سایر عناصر رابط کاربری طراحی وب سایت هستید، این مکان عالی است.

با این حال، این همه چیز نیست - دامنه آنها گسترش می یابد و شامل غذا، نوشیدنی، تجارت گیاهان و بسیاری موارد دیگر می شود!

10. برندهای جهان

اگر نیاز دارید که به سرعت لوگوی برند را بگیرید تا در صفحه فرود طراحی وب سایت بیاندازید، حامیان مالی پشت تی شرت قرار بگیرند یا برای گواهینامه به یکی نیاز دارید، سپس به سراغ برندهای جهان بروید.

این بزرگترین مجموعه لوگوهای بردار قابل دانلود رایگان شرکت ها و مارک های جهان را دارد.

هر شرکتی از Sketch گرفته تا استودیوی تاتو Kuro Sumi را پیدا کنید! علاوه بر این، می‌توانید نظرات و انتقادات را برای هر یک ببینید، که آن را به مکانی عالی برای آمدن و یادگیری یا تمرین کمی راهنمایی تبدیل می‌کند!

11. Iconmonstr

Iconmonstr جالب است زیرا آنها به شما اجازه می دهند نماد های گم شده را بخواهید و همچنین برای نماد های جدید رای دهید.

در اینجا می توانید تمام فرمت های معمول مشکوک از جمله PSD را دانلود کنید. هنگام دانلود تصاویر بردار رایگان آن‌ ها، می ‌توانید بین پرکردن پررنگ، نمادهای بردار سنگین وزن، یا نازک و سبک وزن با طراحی وب سایت ساده و مینیمالیستی یکی را انتخاب کنید.

12. Pixeden

Pixeden زمانی به وجود آمد که چند طراح و توسعه ‌دهنده طراحی وب سایت به مکانی یک ‌جا برای همه ابزارهای طراحی وب سایت مدرن نیاز داشتند.

این طراحی وب سایت دارای مجموعه ای عالی از مواد گرافیکی برای انتخاب است، از جمله تصاویر برداری. فایل های ماکت، بسته های برداری، مجموعه آیکون ها و عناصر اینفوگرافیک نیز وجود دارد.

ما همچنین Pixeden را برای تصاویر بردار رایگان و کاربردی آن که برای طراحی وب سایت رابط کاربری طراحی وب سایت مفید هستند، دوست داریم. دامنه برداری آنها حتی به اشکال چند ضلعی 3 بعدی گسترش می یابد!

13. Vector.me

Vector.me تعداد زیادی بردار رایگان دارد. به سادگی کلمات کلیدی طراحی وب سایت خود را وارد کنید، جستجو را بزنید و مرور کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید. می‌توانید از میان بردارهای تصویر، آرم‌ها و نمادها جستجو کنید و بیش از 280000 مورد در قالب‌های AI، EPS، SVG و CDR برای انتخاب وجود دارد.

می ‌توانید هر بردار رایگانی را که برای طراحی رابط کاربری طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت گرافیکی برای پوستر، تی ‌شرت یا هر چیزی که دنبال آن هستید، پیدا کنید.

14. Pimpmydrawing.com

Pimpmydrawing.com یک کتابخانه رایگان از افراد و تصاویر است که در قالب‌های AI و DWG موجود است.

آنچه در مورد Pimpmydrawing.com جالب است (به غیر از نام!) شرح تصاویر برداری است. توصیف مورد علاقه تصویر یک زن در حال راه رفتن است:

«کشاورزی که با چکمه به کناری راه می‌رود. او آرام به نظر می رسد. حدس بزنید این مزیت زندگی در حومه شهر است... نگفتن او تنبل است، فقط استرس در شهرها متفاوت است.»

اگر به دنبال طراحی وب سایت ‌های بردار رایگان انسان هستید، مطمئناً این مکان برای آمدن است!

15. Reddit

خوب، Reddit جایی نیست که شما معمولاً بردارهای تصویر را در آن پیدا کنید. اما، اگر در Reddit جستجو کنید، اغلب کاربران طراحی وب سایتی را می‌بینید که آثار خود را برای استفاده رایگان برای مردم پست می ‌کنند.

در واقع، این یک مکان عالی برای جستجوی انجمنی است که در آن می ‌توانید به زیرگروه‌ های برداری بپیوندید، طراحی وب سایت های تصویر برداری جدید را بیابید و نکاتی را در مورد نحوه ایجاد و ویرایش SVG خود کشف کنید.

16. Freevector.com

Freevector.com همه چیز را دارد. لوگوها، بردار های تصویر، مجموعه آیکون ها و دسته بندی های طراحی وب سایت برای آسان تر کردن جستجو. بیش از 16000 گرافیک برای انتخاب وجود دارد و می توانید به راحتی با یک کلیک در فیس بوک ثبت نام کنید.

اگر به دنبال تصاویر بردار رایگان رنگارنگ و سرگرم کننده هستید، این طراحی وب سایتی است که باید به آن بیایید. بردار های تخت، سه بعدی، پررنگ و کارتونی را در اینجا خواهید یافت.

17. Streamline Icons

شما می گویید ایموجی بردار رایگان؟ ما را ثبت نام کنید Streamline Icons دارای بیش از 780 ایموجی بردار رایگان در طراحی وب سایت خود است. می‌توانید همه آن‌ها را به ‌طور هم‌زمان دانلود کنید یا برای یافتن هر چیزی که به ‌دنبال آن هستید، مرور کنید. اینها می توانند در صفحه ورود طراحی وب سایت به صفحه عالی به نظر برسند تا کمی شخصیت ارائه دهند.

Streamline همچنین مجموعه ای از 3000 تصویر برداری دارد که می توانید از آنها در طراحی وب سایت ها، برنامه ها، بازاریابی و مطالب چاپی نیز استفاده کنید.

این تصاویر بردار رایگان شامل همه چیز از گلیف های برجسته گرفته تا طرح های مینیمالیستی و هندسی طراحی وب سایت است. شما می توانید هر تصویر برداری را در سه وزن مختلف دانلود کنید: سبک، معمولی و پررنگ.

18. Shutterstock

اشتباه کردن با بیش از 50 میلیون تصویر برداری رایگان که بدون حق امتیاز هستند دشوار است! Shutterstock طیف گسترده ای از تصاویر بردار رایگان را به شما ارائه می دهد تا مناسب همه اهداف باشد. چه دنبال پس ‌زمینه برداری، کلیپ آرت، نمادها یا بردار های تصویری باشید، آن را در اینجا خواهید یافت!

در واقع، شما همه چیز را برای طراحی های UI طراحی وب سایت کامل، با آرم ها، کاغذ دیواری ها، الگوها و حتی قاب های موجود در اختیار دارید!

ما همچنین فکر می‌کنیم که یک آموزش ابتدایی برای پاسخ دادن به برخی از رایج‌ ترین سوالات در مورد تصاویر برداری و نحوه شروع کار با آن ‌ها، کار خوبی است.

19. 123FreeVectors

میزبانی شده توسط Squarespace، 123FreeVectors دارای بیش از 100000 تصویر برداری رایگان، عمدتاً برای پس زمینه است. اگر به دنبال تصویر یا پس ‌زمینه قهرمان رایگان عالی برای وبلاگ یا صفحه فرود طراحی وب سایت خود هستید، این طراحی وب سایت قطعا ارزش دیدن دارد.

شما هر نوع تصویر بردار پس زمینه ای را که می توانید با طراحی وب سایت هایی از الگوهای رنگی گرفته تا سبک های هندسی نیاز داشته باشید، پیدا خواهید کرد. و علاوه بر آن، آنها هر تم قابل تصور از براش های Adobe Illustrator تا زمینه های پزشکی را در بر می گیرند!

وقتی نوبت به دادن اعتبار می رسد، باید منبع اصلی هر کدام را بررسی کنید. خوشبختانه در زیر هر بردار پیوندی برای این کار ارائه می کنند.

20. All-free-download.com

All-free-download.com یک بوفه زیبا از تصاویر بردار رایگان ارائه می دهد. اگر دنبال تنوعی هستید، قطعاً ارزش مطالعه شما را دارد! آنها همه چیز دارند، از کلیپ آرت گرفته تا عناصر رابط کاربری طراحی وب سایت.

آنها همچنین دارای مجموعه ای کامل از نمادها هستند که از سرگرمی گرفته تا تجاری، مسطح گرفته تا طراحی وب سایت اسکیومورفیک و از تک رنگ تا رنگارنگ را شامل می شود. بهترین قسمت؟ آنها برای دانلود به صورت JPG و استفاده از آنها کاملاً رایگان هستند.

21. icons8.com

اگر واقعاً به زمان نیاز دارید، Icons8 یک ابزار Vector Creator دارد که به شما امکان می‌ دهد وکتورهای تصویری خود را از صدها عنصر رایگان طراحی کنید. برای همراهی با آن، آنها همچنین دارای Ouch هستند، یک ویژگی که به شما امکان می دهد صدها تصویر برداری از پیش طراحی شده دیگر را از برخی از بهترین هنرمندان در Dribbble برای ویرایش آزادانه در Vector Creator انتخاب کنید.

اگرچه Vector Creator بسیار ابتدایی است، اما اگر عجله دارید و باید یک طراحی وب سایت بردار چشم نواز را در چند دقیقه ایجاد کنید، ارزش امتحان کردن را دارد. این بسیار آسان است، حتی افراد غیر خلاق نیز می توانند از آن استفاده کنند! می‌توانید فایل‌ها را به ‌صورت رایگان به ‌صورت PNG با وضوح پایین دانلود کنید (البته به طراحی وب سایت آن‌ها پیوند داده می ‌شود)، در غیر این صورت، 9 دلار به ازای هر پاپ برای هر بردار یا 13 دلار برای اشتراک ماهانه با بارگیری نامحدود است.

22. Free Vector

Free Vector یک منبع عالی از تصاویر بردار رایگان است. این طراحی وب سایت همه چیز را از بسته‌ های آیکون کامل گرفته تا تصاویر و هنرهای گرافیکی طراحی وب سایت را پوشش می‌دهد. این یک نوار جستجوی عالی ارائه می دهد که می تواند به کاهش زمان جستجو کمک کند و با یک سیستم برچسب کار می کند تا تمام بردارهای تصویر موجود را سازماندهی کند.

23. Deviant Art

Deviant Art قطعا یک طراحی وب سایت منحصر به فرد است، حتی در میان این همه گزینه های فوق العاده برای تصاویر بردار طراحی وب سایت رایگان. این طراحی وب سایت خاص قرار بود مکانی برای هنر واقعاً نوآورانه باشد، که پایگاه داده ‌ای را ایجاد می ‌کند که بسیار فراتر از نمادهای شرکتی است.

Deviant Art انواع تصاویر شگفت انگیز و منحصر به فرد را در انواع سبک های هنری ارائه می دهد. تصاویر بردار طراحی وب سایت در اینجا برای اکثر پروژه های طراحی UX طراحی وب سایت مناسب نیستند – اما مطمئناً می توانند به هر چیزی شخصیت ببخشند. این بدان معناست که اگر یک تیم طراحی وب سایت بخواهد چیزی خارج از چارچوب ایجاد کند و مرزهای UX طراحی وب سایت کلاسیک را پشت سر بگذارد، Deviant Art یک گزینه فوق ‌العاده است.

24. Public Domain Vectors

Public Domain Vectors بیش از 65000 تصویر برداری رایگان ارائه می دهد که طراحان طراحی وب سایت می توانند به صورت رایگان دانلود کنند. انواع تصاویر ارائه شده می تواند از نمادها تا تصاویر و همچنین تصاویر گرافیکی پیچیده تر متفاوت باشد. ما دوست داریم که چیزهای زیادی برای انتخاب وجود داشته باشد، با سیستم برچسب طراحی وب سایت که همه آنها را سازماندهی و قابل کشف نگه می دارد.

25. FreeVectors.net

FreeVectors.net به اندازه برخی از طراحی وب سایت های بزرگتر در این لیست گزینه های زیادی ارائه نمی دهد، اما هنوز هم قابل توجه است. درست است که این پلتفرم بردار طراحی وب سایت های تصویری کاربردی ‌تر و ملموس ‌تری مانند برچسب‌ ها، گواهی‌ ها یا طراحی وب سایت ‌ها را ارائه می ‌دهد. با این اوصاف، هنوز انواع کلاسیک تصاویر برداری طراحی وب سایت وجود دارد که طراحان طراحی وب سایت می توانند در کار خود از نمادها گرفته تا تصاویر کاربردی طراحی وب سایت استفاده کنند.

26. Vexels

Vexels مکان عالی دیگری برای دریافت تصاویر وکتور رایگان است. این طراحی وب سایت دیگری است که بسیاری از هنرها را نیز پوشش می‌دهد که قرار است چاپ شوند، مانند تصاویری که برای استفاده از لیوان‌ ها و پیراهن ‌ها طراحی شده‌ اند. با این اوصاف، Vexels محتوای جالب زیادی را به طراحان طراحی وب سایت ارائه می دهد.

27. FreeDesignFile

FreeDesignFile در جهتی متفاوت از برخی از مکان های دیگر در این لیست حرکت می کند. این طراحی وب سایت چیزی را که واقعاً برای چاپ باشد، شامل نمی شود، و کاملاً بر روی فایل های برداری طراحی وب سایت تمرکز دارد که طراحان طراحی وب سایت می توانند در جنبه های مختلف کار خود از آنها استفاده کنند. ما دوست داریم که FreeDesignFile نه تنها انواع بسیاری از هنرهای برداری طراحی وب سایت را شامل می شود، بلکه فایل های PSD و حتی فونت هایی را نیز شامل می شود که هر کسی می تواند آن را دانلود و استفاده کند.

28. Free Vector Maps

همانطور که از نام آن پیداست، نقشه های برداری رایگان همه چیز در مورد نقشه ها و تصاویر برداری جغرافیایی است. درست است که نقشه ها ممکن است به اندازه انواع دیگر بردارها در طراحی UX طراحی وب سایت مورد استفاده قرار نگیرند، اما مکان و کاربرد خود را دارند. ما دوست داریم که حتی در چنین دسته بندی محدودی از محتوا، این طراحی وب سایت همچنان محتوای خلاقانه زیادی برای ارائه دارد. قطعا ارزش بررسی را دارد!

29. Stockio

Stockio می تواند ابزار بسیار مفیدی برای طراحان طراحی وب سایت باشد. مانند برخی دیگر از پایگاه‌های اطلاعاتی گسترده ‌تر سهام در این فهرست، Stockio همه چیزهایی را که طراحان طراحی وب سایت می ‌توانند به آن نیاز داشته باشند را پوشش می ‌دهد. از آیکون ها و بردار طراحی وب سایت ، تصاویر و نقاشی ها گرفته تا عکس های واقعی و هنر گرافیکی. این مکانی است که طراحان طراحی وب سایت می توانند برای به دست آوردن الگوها و حتی هنری که می توانند به عنوان پایه ای برای توسعه چیزهای پیچیده تر به آن مراجعه کنند.

30. Wow patterns

وقتی به دنبال الگوهای عالی برای گنجاندن در طراحی UX طراحی وب سایت هستید، Wow patterns جایی است که باید به آن بروید. با بیش از 3000 الگو، این طراحی وب سایت منبع فوق العاده ای را در مورد تصاویر بردار طراحی وب سایت رایگان ارائه می دهد. ما دوست داریم که الگوها به خودی خود زیبا هستند و می توان از آنها به همان شکلی که هست استفاده کرد یا می توان آنها را سبک و تطبیق داد تا تجربه منحصر به فردتری را برای کاربران طراحی وب سایت ارائه دهد.

31. 1001 Free Downloads

101 دانلود رایگان یکی دیگر از مکان های عالی برای تصاویر بردار طراحی وب سایت رایگان است. این طراحی وب سایت مجموعه گسترده‌ای از بردار طراحی وب سایت های تصویری را ارائه می ‌دهد که می‌توان به راحتی در طراحی UX طراحی وب سایت و همچنین دیگر انواع محتوای مفید طراحی وب سایت استفاده کرد. طراحان طراحی وب سایت می توانند همه چیز را از نمادها گرفته تا تصاویر جسورانه و عکس های با کیفیت بالا پیدا کنند.

32. Vectorish

وکتوریش همه چیز درباره تصاویر بردار عجیب و غریب و نمادهای جالب است. این طراحی وب سایت فهرست طولانی ‌ای از تصاویر بردار طراحی وب سایت موجود و هنری دارد که می‌ توانند توسط طراحان طراحی وب سایت دانلود و استفاده شوند. با این اوصاف، Vectorish نوار جستجو را ارائه نمی دهد - به این معنی که طراحان طراحی وب سایتی که به دنبال بردارهای تصویری بسیار خاص هستند می توانند انتظار داشته باشند که جستجو مدتی طول بکشد.

33. Vectorian

وقتی نوبت به مکان‌ هایی برای دریافت تصاویر بردار طراحی وب سایت رایگان می ‌رسد، Vectorian چیزی واقعا منحصربه ‌فرد ارائه می‌ دهد. این طراحی وب سایت به جای پرداختن به بسیاری از سبک ها و موضوعات مختلف، تصمیم گرفت آن را به سبک طراحی وب سایت قدیمی محدود کند.

بسته بردار طراحی وب سایت رایگان آنها شامل 85 زیور آلات قدیمی، 110 تصویر و 18 حاشیه تزئینی است - همه بدون محدودیت برای استفاده آماده هستند. این برای هر پروژه UX طراحی وب سایت موجود نیست، اما قطعاً می ‌تواند در صورت استفاده صحیح، جذابیت و جذابیت را به یک رابط اضافه کند.

34. Vector Portal

بردار طراحی وب سایت پورتال تعداد زیادی تصاویر بردار طراحی وب سایت را ارائه می‌ کند، هم در داخل و هم توسط طراحان طراحی وب سایت خارجی که به دنبال نمایش کارهای خود هستند. این طراحی وب سایت تقریباً همه چیز دارد، از نمادهای منحصر به فرد گرفته تا تصاویر برداری برجسته. این به عنوان یک ابزار عمومی برای طراحان طراحی وب سایت به خوبی کار می کند، حتی اگر محتوای ارائه شده به اندازه برخی از مکان های دیگر در این لیست گسترده نباشد.

35. Unsplash

Unsplash یک پایگاه داده به خوبی تثبیت شده برای تصاویر برداری است. این مجموعه بسیار گسترده ای را ارائه می دهد که موضوعات مختلف زیادی را پوشش می دهد و آن را به ابزاری همه کاره برای هر طراح تبدیل می کند. درست است که Unsplash به جای تصاویر و نمادها، بیشتر بر روی تصاویر با وضوح بالا تمرکز می کند. در هر صورت، مکان خوبی برای دریافت تصاویر بردار طراحی وب سایت رایگان است که می‌ توانند در طرح‌ های کاملاً جدید گنجانده شوند، چه در فتوشاپ یا مستقیم در نمونه ‌های اولیه و وایرفریم.

از تصاویر برداری خود در جاستین مایند استفاده کنید

آیا می دانستید که می توانید به راحتی از بردار طراحی وب سایت ها در ابزار نمونه سازی Justinmind استفاده کنید؟ در واقع، تمام ویجت ‌های ما بردارهای SVG هستند، به این معنی که آنها را به طور مناسب برای هر پروژه‌ طراحی وب سایت ای که روی آن کار می ‌کنید مقیاس می ‌دهید. یا به جای آن، فقط وارد کنید و در طراحی وب سایت یا اپلیکیشن موبایل بعدی خود از طراحی وب سایت خود استفاده کنید.

در حالی که در حال انجام آن هستید، چرا به برخی از راه های عالی که می توانید SVG ها را در جاستین مایند وارد و استفاده کنید، نگاه نکنید؟

بهترین طراحی وب سایت ها برای تصاویر بردار رایگان – نتیجه گیری

با تعداد زیادی بردار موجود به صورت آنلاین، هرگز برای یافتن آنچه به دنبال آن هستید دچار مشکل نخواهید شد. 20 مورد ذکر شده در بالا، بدون توجه به آنچه طراحی وب سایت می کنید، مواد زیادی برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد.