search
حلقه سفید

4 ایده اثبات شده طراحی وب سایت برای شلوغی آنلاین شما

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/09/15
4 ایده اثبات شده طراحی وب سایت برای شلوغی آنلاین شما

در وسط یک طوفان زیر قطبی، آبگرمکن شما آن را خاموش می کند. بچه های شما به بریس های جدید نیاز دارند. بیانسه آلبوم جدیدی منتشر می کند. شما ست مناسبی برای مارپیتون‌های حیوان خانگی خود را پیدا می‌کنید.

وجه اشتراک همه این اتفاقات چیست؟ برای تحقق آنها به پول نیاز دارید.

در حالی که پس از رویدادهای بزرگ، ساید hustle یک بار به معاملات مشکوک در پارکینگ ها با کالاهایی که کمی غلط املایی داشتند، پس از رویدادهای بزرگ تنزل پیدا کرد، ساید hustle مدرن چیز زیبایی است. سودآور است، راحت است، و اگر ایده های مناسبی برای طراحی وب سایت داشته باشید، راه اندازی آن آسان است.

امروز، ما در مورد چند ایده کاربردی طراحی وب سایت صحبت خواهیم کرد که می توانید آنها را پیاده سازی کنید تا این کار برای شما کارساز باشد. پوشش خواهیم داد:

فهرست مطالب

آنچه هر ایده طراحی وب سایت نیاز دارد: یک مخاطب هدف طراحی وب سایت

ایده طراحی وب سایت برای شما Side-Hustle شماره 1: فروش دوره های آنلاین طراحی وب سایت

ایده طراحی وب‌ سایت برای شما Side-Hustle شماره 2: ایجاد عضویت ممتاز

ایده طراحی وب سایت برای شما Side-Hustle شماره 3: ارائه دانلود دیجیتال

ایده طراحی وب ‌سایت برای شما Side-Hustle شماره 4: یک وبلاگ وابسته را اجرا کنید

و ما با ارائه توصیه ‌های آماده برای طراحی وب سایت برای به کار انداختن کارهای جانبی خود بدون سر و صدا و همه چیز، همه چیز را فراتر از آن خواهیم برد.

بنابراین، به قول راجر واترز بزرگ: "آن پول نقد را با هر دو دست بگیرید و یک انبار درست کنید."

آنچه هر ایده طراحی وب سایت نیاز دارد: یک مخاطب هدف

فرقی نمی کند که چه نوع چالشی را می خواهید اجرا کنید، یک حقیقت جهانی وجود دارد که باید به آن پایبند باشید:

اگر مخاطب هدف طراحی وب سایت ندارید، ایده طراحی وب سایت مناسبی ندارید.

این ممکن است کمی خشن به نظر برسد، اما این واقعیتی است که هر صاحب طراحی وب سایت باید با آن مبارزه کند، چه در حال راه اندازی یک وبلاگ مسافرتی طراحی وب سایت باشد و چه در تلاش برای راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک جدید طراحی وب سایت.

بدون شناسایی مخاطب هدف طراحی وب سایت ، نمی توانید نیاز بازار را شناسایی کنید. شما همچنین نمی توانید رقبای طراحی وب سایت خود را شناسایی کنید (که به معنای برتری دادن به آن است)، افراد مناسب با مهارت های مناسب برای پرداختن به بازار را پیدا کنید، یا قیمت محصولات خود را با قیمتی که مردم واقعا مایل به پرداخت هستند، قیمت گذاری کنید.

همه این‌ها جزو پنج دلیل اصلی مرگ استارت‌ آپ‌ها هستند.

بنابراین، هیاهوی جانبی خود را به جدول کالبد شکافی کسب و کار محکوم نکنید و مطمئن شوید که سعی دارید با محصولات خود به یک مخاطب هدف طراحی وب سایت قابل شناسایی ضربه بزنید.

اگر این کار را نکنید، زمان، پول و کسب پول نقد کافی برای یک فنجان قهوه یک معجزه خواهد بود.

باشه پس شناسایی یک مخاطب هدف طراحی وب سایت قبل از شروع کار جانبی برای انجام آن ضروری است، اما چگونه می‌ توانید شروع کنید؟

به عواملی مانند:

خریدار هدف طراحی وب سایت شما چند ساله است؟

آیا آنها خانواده دارند؟

درآمد آنها چقدر است؟

آنها برای زندگی چه می کنند؟

اگرچه این اطلاعات جمعیتی به تنهایی کافی نیست. اگر می خواهید واقعاً مخاطب هدف طراحی وب سایت خود را درک کنید، باید عمیق تر بروید:

نقاط درد با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنند؟

خواسته ها. آنها واقعا چه می خواهند؟

زبان. آنها نقاط درد و خواسته های خود را چگونه توصیف می کنند؟

به خاطر داشته باشید که فهمیدن اینکه چه چیزی واقعاً مردم را هدایت می کند آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست.

به عنوان مثال، اگر چیزهای زیادی در مورد تناسب اندام می دانید و می خواهید به مردان کمک کنید تا عضله سازی کنند، باید از خود بپرسید که چرا آنها در وهله اول می خواهند عضله به دست آورند.

در نهایت، این به خاطر قدرت نیست، بلکه در مورد جذاب تر شدن و کسب جایگاه بالاتر در میان مردم است (یا حداقل این چیزی است که آنها فکر می کنند).

این بدان معناست که وقتی محصول طراحی وب سایت خود را می فروشید، نه تنها باید به مشتری بالقوه طراحی وب سایت اطمینان دهید که واقعاً به او کمک می کند عضله کسب کند، بلکه باید بین محصول طراحی وب سایت شما - عضله سازی - و کسب جایگاه بالاتر ارتباط برقرار کنید.

و اگر در مورد نحوه صحبت مردانی که علاقه مند به عضله سازی هستند تحقیق کنید، می توانید بازاریابی طراحی وب سایت خود را حتی موثرتر کنید (می توانید آن را در Reddit، انجمن های تناسب اندام و غیره بیابید).

همین امر در مورد هر طاقچه صدق می کند. مردم می گویند که می خواهند "لاغر شوند"، "تناسب اندام شوند"، "پول به دست آورند"، و غیره. اما شما باید عمیقاً جستجو کنید تا بفهمید واقعاً چه چیزی می خواهند.

هدف شما باید این باشد که مشتریان بالقوه طراحی وب سایت خود را بهتر از آنها درک کنید. هنگامی که تحقیقات خود را انجام دادید، از آنچه یاد گرفته اید برای ایجاد یک شخصیت (یا پرسونا) مشتری استفاده کنید.

شخصیت مشتری یک شخصیت طراحی وب سایت خیالی است که نشان دهنده مخاطب طراحی وب سایت هدف شما (یا بخش خاصی از آن) است. این به شما کمک می کند تا با شفافیت بیشتری در مورد کسب و کار خود فکر کنید و تصمیمات بهتری بگیرید.

شما می توانید شخصیت مشتری طراحی وب سایت خود را به روش قدیمی با قلم و کاغذ ایجاد کنید یا می توانید از یک تولید کننده شخصیت مشتری طراحی وب سایت مانند Make My Persona از HubSpot استفاده کنید.

بر روی Build My Persona کلیک کنید. شما از طریق یک فرآیند چند مرحله ای پرسونا سازی هدایت می شوید که در آن از شما خواسته می شود اطلاعاتی در مورد مشتری طراحی وب سایت ایده آل خود ارائه دهید. این شامل سن، سطح تحصیلات، جزئیات محل کار، عادات مصرف اطلاعات، عادات رسانه های اجتماعی و موارد دیگر می شود.

به این شخصیت مشتری طراحی وب سایت به نام جین نگاهی بیندازید:

این شخصیت مشتری طراحی وب سایت نقاط درد و خواسته ها را از دست داده است، اما مکان خوبی برای شروع است.

از این گذشته، ارتباط با یک شخصیت طراحی وب سایت خیالی بسیار ساده تر از یک ابر انتزاعی از ویژگی های مختلف است، بنابراین حتی یک شخصیت طراحی وب سایت بسیار ابتدایی بهتر از هیچ است. می توانید به مرور زمان به آن اضافه کنید.

با این حال، شخصیت مشتری طراحی وب سایت خود را خیلی سفت و سخت یا رسمی نکنید. هدف شما این نیست که تصویر کاملی از مخاطبان طراحی وب سایت خود ایجاد کنید، بلکه این است که برای کسب و کار خود جهت گیری کنید.

بنابراین جزئیات را اضافه کنید اما آن را آزاد نگه دارید. مخاطب هدف طراحی وب سایت شما دقیقاً همین است: هدفی با لایه ای از حلقه ها. چشم گاو تنها یک تصویر کوچک و ناقص از تخته است.

و حالا برویم به حاشیه ها…

ایده طراحی وب سایت برای شما Side-Hustle شماره 1: فروش دوره های آنلاین

سقراط یک بار گفت که زندگی بررسی نشده ارزش زیستن ندارد. بر اساس رشد انفجاری، چه در حال حاضر و چه پیش بینی شده از بازار آموزش آنلاین، انسان مدرن موافق است.

مورد مثال: انتظار می رود بازار آموزش الکترونیکی طراحی وب سایت تا سال 2022 به 243.8 میلیون دلار رونق یابد.

اما این بازار دیگر محدود به اساتید و موسسات عالی دانشگاهی نیست. هر روز، کارآفرینان جدید وارد میدان می شوند و آموزش با کیفیت (با قیمت با کیفیت طراحی وب سایت) را به توده ها ارائه می دهند.

خیلی شبیه کیک میوه است. ایجاد زمان بر است، اما زمانی که این کار را انجام دادید، درآمد (یا ارسال مجدد) می تواند سال ها با موضوعی مناسب و همیشه سبز ادامه یابد.

خوشبختانه، قیمت اولیه دوره های آنلاین بسیار بالاتر از گرملین کریسمس ناخواسته است. در واقع، Podia دریافت که میانگین قیمت در بیش از 132000 فروش برای یک دوره آنلاین طراحی وب سایت ، 182.59 دلار است.

بنابراین، اگر می ‌خواهید یک چالش جانبی داشته باشید که بتواند به ارائه آن ادامه دهد و به راحتی در سایت وردپرس پیاده‌سازی شود، به دنبال یک دوره آنلاین نباشید.

این شلوغی جانبی می تواند آنقدر سودآور باشد که یک دوره می تواند هزینه یک هیوندای سوناتا کاملاً جدید را در یک ماه بپردازد.

حداقل، این کاری است که دوره آنلاین مبتنی بر طراحی وب سایت یکی از سازندگان انجام می دهد و بیش از 27000 دلار درآمد ماهانه به ارمغان می آورد.

چگونه می توانید از آن قدرت فشار طراحی وب سایت استفاده کنید؟ به مخاطبان و شخصیت های هدف طراحی وب سایت خود برگردید. چه چیزی می توانید به آنها بیاموزید که حاضرند برای آن هزینه بپردازند؟ آنها به چه چیزهایی نیاز دارند تا زندگی خود را سالم تر و شادتر کنند؟

یا چه چیزی می توانید به آنها پیشنهاد دهید که هیچ کس نمی تواند؟ برای آموزش به کسی نیازی نیست که شما متخصص باشید، فقط باید برای آموزش وقت بگذارید.

هنگامی که متوجه شدید این موضوع "فقط" انتخاب افزونه های مناسب طراحی وب سایت است.

شما می توانید لیست ما از بهترین افزونه های سیستم مدیریت یادگیری طراحی وب سایت LMS) ) را بررسی کنید، اما این موارد برجسته هستند:

LearnDash

LearnDash که توسط موسسات دانشگاهی عالی و نیروگاه های تجاری بزرگ به طور یکسان استفاده می شود، یک راه حل مقرون به صرفه LMS برای فروش دوره های آنلاین است که به شما امکان می دهد آزمون ها ایجاد کنید، دارای انجمن های داخلی و هر گزینه ای برای کسب درآمد از بازاریابی طراحی وب سایت که می توانید فکر کنید.

یک مجوز یک ساله برای شما 159 دلار هزینه دارد، اگرچه اگر بخواهید آن را در چندین طراحی وب سایت اجرا کنید، قیمت به 189 دلار افزایش می یابد.

WP CourseWare

WP Courseware یک افزونه طراحی وب سایت LMS امیدوارکننده است که توسط بیش از 20000 کاربر طراحی وب سایت در سراسر جهان استفاده می شود.

این همه قابلیت‌هایی را که ممکن است بخواهید، از رابط ایجاد دوره با کشیدن و رها کردن تا محتوای چکه ‌ای گرفته تا آزمون ‌ها و کتاب‌ های درجه ‌بندی را فراهم می ‌کند.

کم هزینه ترین مجوز طراحی وب سایت آنها 129 دلار است.

LearnPress

LearnPress یک افزونه رایگان طراحی وب سایت است که بسیاری از ویژگی های LearnDash را ارائه می دهد.

با درگاه‌های پرداخت اصلی ادغام می ‌شود، به شما امکان می‌ دهد آزمون‌ ها و سایر محتوای تعاملی طراحی وب سایت ایجاد کنید، و دارای ویژگی‌های گیمیفیکیشن مانند امتیازها و نشان‌ها است تا چیزهای هیجان‌انگیز و رقابتی را برای دانش‌آموزانتان حفظ کند.

علاوه بر این، به شما امکان می‌دهد عضویت ‌های پولی طراحی وب سایت ایجاد کنید، که اتفاقاً دومین ایده جانبی ما است.

ایده طراحی وب سایت برای شما Side-Hustle شماره 2: ایجاد عضویت ممتاز

اگر دوره های آنلاین طراحی وب سایت کیک میوه هستند، پس عضویت های ممتاز ماکارون هستند.

مردم مایلند برای آنها هزینه زیادی بپردازند اما نیاز به نگهداری بسیار بیشتری دارند. با این حال، معاوضه خوب است: در حالی که دوره های آنلاین طراحی وب سایت از طریق چندین خرید یک بار درآمد کسب می کنند، عضویت های ممتاز منبع درآمد مکرر هستند.

این بدان معناست که یک درآمد ماهانه قابل بانک است که می توانید به بودجه خود اضافه کنید. 46 درصد از خریداران آنلاین گزارش می دهند که در سال گذشته یک سرویس اشتراک داشته اند و بسیاری از آنها چندین اشتراک دارند.

با این اوصاف، این چالش جانبی به سادگی مورد قبلی نیست، و برای میزبانی برنامه عضویت خارج از یک طراحی وب سایت ، موارد مهم زیادی وجود دارد که باید در نظر داشت.

به طور عمده، که شما به یک راه حل کش نیاز دارید. اگر با webever.ir هستید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

بنابراین، این شلوغی جانبی طراحی وب سایت چقدر می تواند سودآور باشد؟

بنیانگذار کلیسای ویژوال مدیا برنامه عضویت خود را با بودجه سخت 2500 دلاری آغاز کرد. امروز، آنها بیش از 575 عضو با 25.00 دلار یا بیشتر در ماه دارند.

که حداقل به 15000 دلار در ماه می رسد. ریاضی در مورد آن عالی است.

ایده پردازی برای یک برنامه عضویت با ایجاد ایده برای یک دوره آنلاین طراحی وب سایت یکسان است.

به پرسونای خود مراجعه کنید و بپرسید که آنها چه چیزی می توانند از یک برنامه ماهانه دریافت کنند. آیا آنها می توانند از یک جامعه خوب اداره شده از افراد همفکر طراحی وب سایت بهره ببرند؟ آیا حاضرند برای آن هزینه کنند؟

یا اگر شما یک تولید کننده محتوا طراحی وب سایت هستید، آیا می توانید مطالب کافی برای توجیه هزینه تولید کنید؟ میانگین پست وبلاگ امروزه بیش از 1000 کلمه است، بنابراین قبل از شروع به این فکر کنید که چقدر زمان می خواهید سرمایه گذاری کنید.

اگر مایل به صرف ساعات اضافی هستید، در اینجا چند ابزار وجود دارد که می توانید برای شروع استفاده کنید:

WooMembers

باندل WooMembers طراحی وب سایت که ترکیبی از دو افزونه WooCommerce است، هر آنچه را که برای اجرای یک طراحی وب سایت عضویت نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی‌های برجسته شامل امکان شارژ مکرر، محدود کردن دسترسی به محتوا طراحی وب سایت به سطوح مختلف اعضا، و فروش محصولات اضافی (مانند دوره‌های آنلاین) در کنار عضویت طراحی وب سایت شما است.

Ultimate Membership Pro

از جنبه بسیار مقرون به صرفه تر طراحی وب سایت ، Ultimate Membership Pro دارای بیش از 10000 طراحی وب سایت است که با بسته WooMembers خدمات را به اشتراک می گذارد.

از جنبه منفی، پشتیبانی از این افزونه طراحی وب سایت به اندازه ای که از WooCommerce دریافت می کنید در همه جا حاضر نیست و آموزش های مربوط به ویژگی های آن محدود است، اما با چنین قیمت آسان طراحی وب سایت ، این مبادله ممکن است فقط برای شما مفید باشد.

MemberPress

MemberPress یک افزونه قدرتمند است که به شما امکان ایجاد طراحی وب سایت های عضویت عالی را می دهد.

راه اندازی آن آسان است، دارای تمام ویژگی های مهم مانند قوانین دسترسی، انجمن ها، محتوای قطره ای، کوپن، تجزیه و تحلیل و غیره است و بسیار امن است.

هزینه طرح اولیه طراحی وب سایت آنها 129 دلار در سال است.

خوب، بیایید به سمت شلوغی بعدی خود حرکت کنیم. مانند دو مورد آخر، این هم‌ زمان جانبی می‌تواند به‌ صورت مستقل یا به‌ صورت هم ‌افزایی با دیگر سرمایه ‌گذاری‌ های طراحی وب سایت شما کار کند. این همچنین ساده ترین مورد از لیست امروز ما است، که آن را کاملاً نزدیکتر می کند.

ایده طراحی وب سایت برای شما Side-Hustle شماره 3: ارائه دانلود دیجیتال

دو بازی کناری آخر پتانسیل زیادی دارند اما هر دو به چیزهای زیادی نیاز دارند: زمان.

اگر می ‌خواهید مقداری پول نقد اضافی تولید کنید، اما وقت ندارید (یا نمی‌خواهید) آخر هفته‌های خود را در آن غرق کنید، دانلودهای دیجیتال طراحی وب سایت ممکن است بلیطی برای شما باشد.

می ‌توانید دانلودهایی مانند کتاب‌های الکترونیکی و قالب طراحی وب سایت ‌ها را بفروشید:

یا برگه ‌ها، کتاب ‌های دستور غذا، برنامه‌ ریزان غذا، بسته‌های عکس، فونت‌های سفارشی و غیره.

وقتی صحبت از دارایی های قابل دانلود طراحی وب سایت به میان می آید، تخیل شما محدود است. کتاب های الکترونیکی طراحی وب سایت ، به ویژه، یک چالش جانبی عالی هستند. درآمد آنها بیشتر از همیشه است و کتاب‌های چاپی را به خوبی برای آنها به ارمغان می‌آورد.

به علاوه، آنها برای رتبه بندی موتورهای جستجو طراحی وب سایت نیز خوب هستند، همانطور که Chill Insurance متوجه شد که کتاب الکترونیکی طراحی وب سایت آنها به شکوفایی دسترسی ارگانیک آنها فایل (PDF ) کمک کرد.

آیا آماده‌اید که از دانلودهای دیجیتال به عنوان ابزار جانبی طراحی وب سایت خود استفاده کنید؟ این افزونه طراحی وب سایت ها را بررسی کنید.

Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads که با نام EDD نیز شناخته م ی‌شود، یکی از آن افزونه‌ طراحی وب سایت هایی است که برای فروش کالاهای دیجیتال آنقدر استاندارد است که ممکن است با طراحی وب سایت نیز عرضه شود.

بسته به آنچه می خواهید، قیمت از 99 دلار تا 499 دلار برای شما خواهد بود، اما برای یک شلوغی جانبی، طرح "شخصی" عالی است و همه چیزهایی را که برای پذیرش پرداخت و دریافت کالاهای دیجیتال خود در دست مشتریان طراحی وب سایت نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد.

ما در webever.ir از طرفداران پر و پا قرص آن هستیم، به همین دلیل است که می ‌توانید اطلاعات کاملی از همه چیزهایی که باید در مورد EDD بدانید پیدا کنید.

WooCommerce

درست است: از نظر تئوری می توانید از افزونه پایه رایگان طراحی وب سایت WooCommerce برای فروش دانلودهای دیجیتال خود استفاده کنید.

من بر "در تئوری" تاکید می کنم زیرا بدون افزودن افزونه های طراحی وب سایت WooCommerce محدود خواهید شد: نمی توانید بسته های محصول ایجاد کنید یا دانلود انبوه را بدون افزونه طراحی وب سایت پولی فعال کنید. اگر می‌خواهید هزینه ‌ها را کاهش دهید، WooCommerce از دانلود محصولات دیجیتال پشتیبانی می‌ کند.

انتخاب بین EDD و طراحی وب سایت WooCommerce کار آسانی نیست، اما برای افراد وجدان پولی که نمی خواهند فراتر از دانلودهای دیجیتال گسترش یابند، WooCommerce طراحی وب سایت ممکن است بهترین گزینه شما باشد.

Payhip

Payhip یک پلت فرم دانلود دیجیتال و عضویت طراحی وب سایت است که بیش از 130000 فروشنده در سراسر جهان به آن اعتماد دارند.

استفاده از آن آسان است، تسویه حساب آن برای افزایش نرخ تبدیل شما طراحی شده است (این مهم است!)، و دارای ویژگی های مفیدی مانند به روز رسانی مشتری، کوپن، و یک سیستم وابسته است که به شما امکان می دهد افراد وابسته خود را استخدام کنید.

چگونه می توانید کسب و کار خود را با یک میزبان بی کیفیت، آهسته و مزخرف توسعه دهید؟ ما برای سرعت و رشد در طراحی وب سایت webever.ir بهینه شده ایم! برنامه های میزبانی طراحی وب سایت ما را بررسی کنید

شما می توانید با انتخاب طرح رایگان برای همیشه لطفا از Payhip به صورت رایگان استفاده کنید.

ایده طراحی وب سایت برای شما Side-Hustle شماره 4: یک وبلاگ وابسته را اجرا کنید

اگر با بازاریابی وابسته آشنایی ندارید، این یک راه عالی برای ورود به بازاریابی طراحی وب سایت و کسب سود منظم بدون ریسک کردن در این فرآیند است.

خلاصه به این صورت است:

یک تاجر محصولی دارد که می خواهد بفروشد. یک ناشر (که به آن وابسته نیز می‌گویند) موافقت می‌کند که آن را با نرخ کمیسیون به مخاطبان طراحی وب سایت خود بفروشد، چه به عنوان هزینه ثابت یا درصد. پس از انجام فروش، تاجر کمیسیون را پرداخت می کند.

این چرخه با هر فروش جدیدی که شرکت وابسته برای تاجر انجام می دهد تکرار می شود:

راه اندازی یک وبلاگ طراحی وب سایت وابسته در واقع می تواند یک کسب و کار تمام عیار باشد، اما اگر به دنبال ورود به آن فقط به عنوان یک کار جانبی هستید، می خواهید از قبل یک مخاطب شناخته شده طراحی وب سایت داشته باشید.

به احتمال زیاد شرایط کمیسیون بهتری دریافت خواهید کرد، و از آنجا که در حال حاضر ترافیک طراحی وب سایت سالمی به وبلاگ خود دارید، می توانید انتظار داشته باشید که پرداخت سریعتر از زمانی که از ابتدا شروع می کنید، مشاهده کنید.

فقط به خاطر داشته باشید که اگر در ایالات متحده هستید، موظف به افشای رابطه خود با تاجر هستید.

اکثر افراد سلب مسئولیت خود را در بالای پست قرار می دهند:

قرار دادن آنها در پایین پست نیز قابل قبول است:

تا زمانی که این کار به گونه ‌ای انجام نشود که آگاهی مخاطب طراحی وب سایت از رابطه شما و پاداش‌های مورد انتظار با لینک ‌ها پنهان یا کمرنگ شود، جایی که افشای خود را انجام می‌دهید به شما بستگی دارد. در اینجا یک راهنمای عمیق در مورد نحوه نوشتن افشای اطلاعات کامل طراحی وب سایت وابسته وجود دارد.

اکنون، این خبر واقعا خوب در مورد وبلاگ نویسی وابسته است: سود حاصل از این سرمایه گذاری پاره وقت طراحی وب سایت می تواند قابل توجه باشد.

یک وبلاگ نویس با یک محصول 16433 دلار به دست آورد.

کلید موفقیت او تولید محتوای باکیفیت طراحی وب سایت است که از محصولی که شما تبلیغ می‌کنید، به جای تلاش برای فروش مستقیم، پشتیبانی می‌کند.

و حتی به عنوان یک چالش جانبی، بیش از نوشتن یک کپی عمومی و پیوست کردن یک فراخوان برای اقدام نیاز است.

از این گذشته، 55٪ از خوانندگان شما فقط به مدت 15 ثانیه از پست شما را می گذرانند ... یا حتی کمتر.

بنابراین اگر عمومی باشد، شانس شما برای دریافت آن کمیسیون وابسته به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

در مورد نحوه شروع به عنوان یک وبلاگ نویس وابسته، برنامه های کمی وجود دارد. در اینجا نحوه کار آنها آمده است.

Amazon Associates

اگر شما هم مثل من هستید، زمان زیادی را در آمازون می گذرانید. و احتمالاً خوانندگان طراحی وب سایت شما هم همین کار را می کنند.

بنابراین منطقی است که برنامه وابسته آمازون، Amazon Associates، یکی از محبوب ترین برنامه ها برای وبلاگ نویسان طراحی وب سایت است.

به عنوان مثال: در یک سال، یک وبلاگ نویس از درآمد 50 دلار در ماه با آمازون به 2000 دلار رسید.

مراحل پیوستن به رتبه های آمازون Associate بسیار آسان است.

پس از درخواست و تایید، شما فقط یک لینک طراحی وب سایت از یک محصول وابسته را در یک پست وبلاگ ضمیمه می کنید، در حالی که افشا می کنید که ممکن است کمیسیون دریافت کنید، و منتظر می مانید تا بازدیدکننده طراحی وب سایت روی آن کلیک کند.

زیبایی این برنامه این است که بازدیدکننده طراحی وب سایت لزوماً مجبور نیست محصولی را که برای شما لینک کرده‌اید بخرد تا نرخ کمیسیون دریافت کند. اگر آنها چیزی را از آمازون ظرف 24 ساعت پس از قرار دادن کوکی روی رایانه خود خریداری کنند، به ازای آن یک رشوه دریافت خواهید کرد.

بنابراین، حتی اگر نرخ کمیسیون آنها، که بر اساس محصول دسته بندی شده است، بهترین نیست…

نرخ تبدیل فوق العاده بالای آمازون، به میزان ۷۴٪ با اعضای Prime، آن را به گزینه ای مناسب برای وبلاگ نویسان تبدیل می کند.

اما برای رسیدن به چیزهای خوب، در اینجا دو ابزار وجود دارد که می توانید با برنامه Amazon Associates طراحی وب سایت و یک وبلاگ طراحی وب سایت استفاده کنید.

ThirstyAffiliates

نسخه رایگان ThirstyAffiliates دارای تعداد زیادی ویژگی است که آن را به ویژه برای ترکیب با Amazon Associates عالی می کند، از جمله بازگشایی "هوشمند"، nofollow خودکار و باز شدن در برنامه نویسی برگه های جدید، حذف ربات، و گزارش های آماری اولیه.

اگر به نسخه حرفه ای ارتقا دهید، 49 دلار برای یک مجوز طراحی وب سایت برای شما هزینه خواهد داشت.

ویژگی‌های اضافی مانند گزارش آمازون API طراحی وب سایت را دریافت خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد پیوندهای وابسته را از طراحی وب سایت آمازون جستجو و وارد کنید، تغییر مسیرهای موقعیت جغرافیایی و پیوند خودکار کلمات کلیدی طراحی وب سایت که بهینه‌ سازی پست‌های قبلاً منتشر شده شما را آسان می‌کند.

افزونه طراحی وب سایت وابسته آمازون

در حالی که این نام کمی به چشم می خورد، AAWP به عنوان خود عمل می کند. به طور انحصاری برای برنامه وابسته طراحی وب سایت آمازون طراحی شده است، برای شروع با این افزونه باید حدود 50 دلار هزینه کنید.

با هر موضوعی کار می کند، فوراً جداول مقایسه محصولات طراحی وب سایت را ایجاد می کند، به طور خودکار داده های قیمت گذاری محصولات را از طراحی وب سایت آمازون می گیرد، ویجت های آماده را شامل می شود و موارد دیگر.

با این حال، اشکال این افزونه طراحی وب سایت این است که برای Amazon Associates طراحی شده است، بنابراین اگر چندین برنامه وابسته را در وبلاگ خود مدیریت می کنید، باید آن را با افزونه طراحی وب سایت دیگری ترکیب کنید.

از طرف دیگر، اگر ترجیح می‌دهید راه خودتان را بروید - ما انجام دادیم - یا فقط می‌خواهید برنامه وابسته خود را کمی پیچیده ‌تر از نوشتن یک وبلاگ طراحی وب سایت و درج پیوند کنید، همیشه می‌توانید صفحه مشارکت طراحی وب سایت خود را ایجاد کنید و اجازه دهید برندها به سراغ شما بیایند. .

یا بهتر است به سراغ آنها بروید.

به عنوان مثال، آیا وبلاگ طراحی وب سایت شما به جمعیت زنان جوان پاسخ می دهد؟ اگر چنین است، Refinery29's Here & Now Collective ممکن است برای شما مناسب باشد.

با مخاطبان متخصص تر یا سایر بازاریابان طراحی وب سایت کار می کنید؟ برنامه وابسته دریپ یک دسته بندی ویژه فقط برای وبلاگ نویسان تحت شریک تأثیرگذار دارد.

لیست ادامه دارد. پیدا کردن برنامه‌های شریک برای پیوستن می ‌تواند به سادگی جستجو برای وبلاگ‌ها یا محصولات مرتبط طراحی وب سایت در جایگاه شما، یا نگاه کردن به محصولات مورد علاقه‌ت ان باشد.

شما شخصاً از چه چیزی استفاده می کنید و واقعاً به آن اعتقاد دارید؟ آیا برای افرادی که وبلاگ طراحی وب سایت شما را می خوانند مفید است؟

اگر چنین است، پس شما پایه و اساس یک رابطه وابسته بالقوه طراحی وب سایت را دارید و می توانید این فشار جانبی را با شرایط خود برای شما کارساز کنید.

به هر حال، شرایط برنامه وابسته webever.ir بسیار سخاوتمندانه است.

چه کسی دوست ندارد از طرف دیگر پول بیشتری به دست آورد؟ این 4 ایده عالی و اثبات شده طراحی وب سایت را برای کنسرت پرسود بعدی خود بررسی کنید!

خلاصه

ساید hustles دیگر به میکس تیپ ها و افراد دارای مدرک MBA محدود نمی شود. اگر یک طراحی وب سایت بر اساس یکی از این ایده ها دارید، گزینه هایی برای ایجاد پول نقد اضافی دارید.

دوره های آنلاین یکی از داغ ترین کالاهای در حال رشد در محصولات اطلاعاتی است. شما به راحتی می توانید یک دوره آموزشی با افزونه LMS در طراحی وب سایت خود راه اندازی کنید و دانش خود را با قیمتی عالی به اشتراک بگذارید.

اشتراک های عضویت پولی یکی دیگر از ویژگی های تجارت مدرن است. تقریبا نیمی از خریداران آنلاین گزارش می دهند که در سال گذشته اشتراک پولی داشته اند، پس چرا از آن استفاده نکنید و یک طراحی وب سایت عضویت ممتاز ایجاد نکنید؟

با این اوصاف، هم دوره های آنلاین و هم طراحی وب سایت های عضویت از شما می خواهند که زمان جدی برای ایجاد آنها صرف کنید. و اگر می‌خواهید یک انجمن تعاملی ایجاد کنید، نگهداری آنها می‌تواند بخش‌های مهمی از هفته شما را نیز به خود اختصاص دهد.

اینجاست که دانلودهای دیجیتال طراحی وب سایت وارد عمل می شوند. فروش چیزهایی مانند کتاب ‌های الکترونیکی، کاربرگ‌ ها، برنامه ‌ریزان دستور غذا، قالب‌ها، مجموعه ‌های عکس و هر گونه دارایی طراحی وب سایت که فکرش را می ‌کنید، یکی دیگر از کارهای جانبی آسان و کم‌ مدت است که می‌ تواند به درآمد نقدی کمک کند.

می تواند معجزات جدی برای سئوی طراحی وب سایت شما نیز ایجاد کند.

در نهایت، اگر در حال حاضر یک وبلاگ با مخاطب طراحی وب سایت دارید، وبلاگ نویسی وابسته می تواند یکی دیگر از چالش های جانبی فوق العاده سودآور باشد.

Amazon Associates یکی از ساده‌ ترین برنامه ‌هایی است که بلاگرها می‌توانند به آن بپیوندند، اما اگر ترجیح می‌دهید راه خودتان را بروید، تاجران مستقل زیادی با برنامه‌های مشارکتی طراحی وب سایت وجود دارند.

این استراتژی ‌ها پول‌ سازان اثبات شده‌ای هستند، و اگر به اندازه کافی آن‌ها را به خوبی انجام دهید، می‌ توانند زندگی خود را به دست آورند. در واقع، کار روزانه شما ممکن است یک چالش فرعی باشد.