search
حلقه سفید

4 ایده برای مرتبط نگه داشتن طراحی سایت شما

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/10/27
4 ایده برای مرتبط نگه داشتن طراحی سایت شما

چه قصد دارید آگاهی از برند خود را افزایش دهید یا تعداد فروش خود را افزایش دهید، رسیدن به اهداف خود بدون داشتن یک طراحی سایت کاملاً سنجیده ممکن است دشوار باشد.

مخاطب شما چیزی کمتر از طراحی سایتی که تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری خرید درست را دارد، انتظار ندارد.

همانطور که گفته شد، نحوه استفاده مردم از طراحی سایت ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولاتی که می خواهند بخرند دائما در حال تغییر است. طراحی سایتی که امسال کار می کند ممکن است در سال آینده کارایی نداشته باشد، بنابراین مهم است که از روندهای مهم طراحی سایت پیروی کنید که می تواند به برند شما کمک کند مرتبط بماند و نتایجی را که می خواهید ایجاد کند.

بیایید به چند ایده برای بهبود ظاهر و عملکرد طراحی سایت کسب و کار خود نگاهی بیندازیم:

1. ترکیب تصاویر با گرافیک در طراحی سایت

شما هرگز نمی توانید با عکس های با کیفیت بالا اشتباه کنید تا بازدیدکنندگان طراحی سایت را جذب کنید. امروزه از گرافیک برای تکمیل تصاویر استفاده می شود و زیبایی شناسی بسیار رسا و پویا ایجاد می کند. برای اینکه این کار عملی شود، باید گرافیک ها و عکس های مناسبی را انتخاب کنید که با شخصیت برند شما همخوانی داشته باشد. استفاده از بهترین ابزار طراحی سایت در این مرحله به شما کمک می کند.

به عنوان مثال، اگر صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید که ظروف پخت و پز می فروشد، می توانید از تصاویر کیک ها و کیک ها استفاده کنید که با تصاویر پویا همپوشانی دارند. این طراحی سایت زیبایی را ایجاد می کند که مطمئناً مشتریان بالقوه را جذب می کند.

2. احساس مینیمالیستی در طراحی سایت

اگرچه مینیمالیسم چیز جدیدی نیست، اما جذابیت خود را در بین برندهایی حفظ می کند که زیبایی شناسی پیچیده و لوکسی دارند.

اپل با استفاده موثر از فضای خالی که بر محصولات کارآمد و باکیفیت بدون هیچ گونه نمایشی تاکید دارد، آهنگ توسعه طراحی سایت مدرن را ایجاد کرده است.

برندهای دیگر با گرفتن سرنخ از اپل، در حال بررسی استفاده از فضای سفید به عنوان یک قرارداد قاب بندی هستند. اگر می خواهید روی محصولات خود تاکید بیشتری داشته باشید، تم ASP.NET تمیزتر را انتخاب کنید و شلوغی را به حداقل برسانید.

3. رنگ های پاستیلی در طراحی سایت

به نوعی، مردم عناصر فرهنگ پاپ دهه 80 را بازگردانده اند. رنگ‌های پاستیلی، برای نمونه، نشانه‌ای از بازگشت آن‌ها هستند و روندی را به وجود می‌آورند که در آن نوستالژی نقش مهمی در جذب مخاطبان خاص، مانند اعضای نسل هزاره بازی می‌کند.

با این حال، ممکن است خوب باشد که طراحی سایت خود را با رنگ های پاستیلی به روز کنید. رنگ‌های آبی، صورتی و زرد واقعاً می‌توانند حس نوستالژیکی را که می‌خواهید به محصولات خود القا کنید، تسخیر کنند.

چنین طرح رنگی برای طراحی سایت شما همچنین برای جذب علاقه مندان به هنر، مسافران و افرادی که به دنبال ایده های عالی برای بهبود خانه هستند، به خوبی کار می کند.

4. محتوای محلی در طراحی سایت

در عصر حاضر، شخصی سازی طراحی سایت خود برای مخاطبان محلی به اندازه عملکرد مهم است.

اگر می خواهید آگاهی از برند را در یک جامعه هدف افزایش دهید، سعی کنید با کمک کمی از یک شرکت طراحی سایت با تجربه، عناصر فرهنگ محلی را در ظاهر طراحی سایت خود بگنجانید.

اگر به دنبال افزایش تعداد فروش خود در بازار استرالیا هستید، می توانید شرکت هایی مانند Excite Media را برای ایجاد طراحی سایت هایی که مخاطبان محلی را جذب می کنند استخدام کنید.

اجازه ندهید نام تجاری شما کهنه شود؛ با تمرکز بر روندهای کلیدی که بازدیدکنندگان بیشتر و تعاملات با کیفیت بالا را تضمین می کند که به فرصت های سودآور تبدیل می شوند، آن را تازه نگه دارید.