search
حلقه سفید

5 دلیل اصلی برای کندی طراحی سایت چیست؟

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/10/22
5 دلیل اصلی برای کندی طراحی سایت چیست؟

وقتی صحبت از عملکرد طراحی سایت و رشد طراحی سایت به میان می آید سرعت طراحی سایت نقش حیاتی ایفا می کند. این معیارهای مختلف از جمله سئو و نرخ تبدیل را تحت تاثیر قرار می دهد.

در دنیای امروزی که گوگل به وضوح بیان کرده است که زمان بارگذاری طراحی سایت بر نتایج جستجو تأثیر می گذارد، همه افراد از بالای چرخه (توسعه دهندگان طراحی سایت) گرفته تا بازاریاب دیجیتال روی این معیار تمرکز زیادی دارند.

داشتن یک طراحی سایت کند این روزها برای بسیاری از مردم یک کابوس است. زمان بارگذاری زیاد به این معنی است که اساساً شما 50 درصد از مشتریان خود را از دست می دهید. از این گذشته، هیچ کس دوست ندارد طراحی سایتی را که کند است مرور کند.

میزبانی طراحی سایت کند

طراحی سایت ها نیز به دلیل مشکلات سرور به کندی بارگذاری می شوند. می‌دانید، سرور مانند یک ژنراتور است، قبل از اینکه کسی روی طراحی ‌سایت کلیک کند، می‌خوابد و سپس مانند یک ماشین با کلیدی که در التهاب وارد شده است، شروع به بارگیری می‌کند.

چگونه این اتفاق می افتد این است که مرورگر شما به سرور شما اطلاع می دهد که باید داده های طراحی سایت را برای بارگذاری طراحی سایت ارسال کند. اگر سرور چالشی داشته باشد، بیشتر از حد متوسط طول می کشد. برخی از دلایل داشتن یک سرور کند در طراحی سایت هستند.

  • شما در طراحی سایت یک سرور رایگان دارید
  • شما در طراحی سایت از یک سرویس بد با پشتیبانی ضعیف استفاده می کنید
  • شما در طراحی سایت ترافیک بالایی دارید و زمان آن رسیده که سرور خود را به روز کنید

راه حل چیست؟

HostGator یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سرور طراحی سایت است. یکی از سریع ترین هاست. همچنین یکی از بهترین گزینه ها Bluehost خواهد بود که اکثر طراحی سایت ها را روی آن هاست می کند.

برای عملکرد بهتر توصیه می شود از سرور VPS استفاده کنید. با این حال، هاست اشتراکی نیز گزینه خوبی است اگر افراد زیادی به طور منظم از طراحی سایت شما بازدید نمی کنند.

کش نصب نشده است

امروزه اکثر صفحات طراحی سایت تعاملی هستند، که به این معنی است که آنها از یک منبع دانش استخراج می‌کنند، جزئیات کشیده شده را در مدل‌ها وارد می‌کنند و آن را برای شما ارائه می‌کنند.

هر زمانی که شخصی صفحه‌ای از طراحی ‌سایت درخواست می‌کند، این اتفاق می‌افتد و مدت زمانی که برای انجام این کار نیاز است به کارآمدی کد و ظرفیت سرورهای خاص بستگی دارد.

اینطور فکر کنید، مثل کشیدن یک کارت ویزیت یا چاپ کردن آن است که وقتی کسی آن را درخواست می کند. در ضمن با کش قبلاً آن را پرینت کرده و در سیستم خود ذخیره کرده اید. بنابراین، هنگامی که شخصی درخواست کارت ویزیت می کند، شما فقط آن را به او تحویل می دهید.

راه حل چیست؟

اگر از Asp.net استفاده می کنید، نصب یک افزونه کش آسان است. WP Rocket یکی از بهترین افزونه های کش در مورد ASP.NET است. وقتی نوبت به نصب کش در طراحی سایت غیر WP می رسد، بهتر است با برنامه نویسی تماس بگیرید که می تواند با کدهای موجود در سمت سرور بازی کند.

فایل های رسانه ای بزرگ

آیا می توانید روزهای قدیم دیال آپ اینترنت را به خاطر بیاورید؟ بارگذاری یک عکس بزرگ هر چند لحظه یک دقیقه طول می‌کشد! پس از پهنای باند، شرایط تغییر کرده است، اما قانون اساسی همیشه برقرار است.

سرور اطلاعات، متن و تصاویر را در خود نگه می دارد. این مثل این است که مشتری ما موجودی را از پشت می گیرد. وقتی اینطوری بهش فکر میکنی راحت میشه. تحویل کالاهای بزرگ و حجیم ممکن است بیشتر طول بکشد.

بارگذاری یک عکس بزرگ ممکن است زمان زیادی طول بکشد. اگر تعداد زیادی عکس بزرگ در طراحی سایت خود دارید، برای بارگذاری هر فایل زمان بیشتری اضافه می کنید. فرمت فایل در اینجا نیز مرتبط است. مرورگرها به راحتی و به خوبی فایل های JPG، PNG و GIF را بارگیری می کنند. با این حال، فرمت های قوی مانند TIFF و BMP می توانند بیت های بزرگی را در زمان بارگیری مصرف کنند. ازشون اجتناب کن!

راه حل چیست؟

از انواع تصاویر فشرده استفاده کنید. همچنین می توانید از افزونه های فشرده سازی تصویر برای asp.net استفاده کنید. هنگامی که صحبت از فیلم می شود، بهتر است اندازه آن را با استفاده از برنامه های مختلف رایانه شخصی کاهش دهید.

برخی از افزونه ها در ASP.NET

ASP.NET بیش از 27 درصد از تمام طراحی سایت ها را قدرت می دهد. در طراحی سایت، می‌توانیم افزونه‌های مختلفی را برای افزودن قابلیت‌های طراحی ‌سایت نصب کنیم. با این حال، با قدرت، مسئولیت هایی نیز به وجود می آید. منظورم این است که بگویم با پلاگین ها خطوط بزرگی از کدها ارائه می شود.

افزونه های بسیار زیاد – یا حتی تعداد کمی از پلاگین های بسیار سنگین – طراحی سایت شما را پایین می آورند و نتایج ضعیفی را به همراه خواهند داشت. عاقلانه است که همچنان افزونه هایی را که از آنها استفاده نمی کنید حذف نصب کنید تا خطر بروز این مشکل را کاهش دهید.

برخی از افزونه ها حتی می توانند با ذخیره صفحات طراحی سایت شما تضاد داشته باشند. اگر از افزونه Proxy Cache Purge استفاده می کنید، با رفتن به Proxy Cache > Check Caching تصمیم می گیرید که کدام افزونه ها باعث این مشکل شده اند.

راه حل چیست؟

سعی کنید تا حد امکان از افزونه های وردپرس کمتر استفاده کنید

افزونه هایی را که دیگر به آن نیاز ندارید را به صورت ماهانه فیلتر و حذف کنید

مکان سرور

راه حل چیست؟

بسیاری از شرکت های میزبان داده ها را در چندین مکان میزبانی می کنند. ضروری است که الزامات خود را انتخاب کنید و با شرکت میزبانی بروید که برای شما و بیشتر مخاطبان هدف شما مناسب است.

ساخت یک طراحی سایت سریع در سال 2020 آسان است

با Nifty Marketing استرالیا، طراحی سایت های سریعتر در سال 2020 بسیار آسان است. طراحی سایت های Nifty سریع هستند و اکثر طراحی سایت هایی که ما طراحی می کنیم در عرض 2 ثانیه بارگیری می شوند.اگر تا به حال تماسی از راه دور برقرار کرده باشید، متوجه می شوید که برقراری ارتباط بیشتر طول می کشد. به این ترتیب است که اطلاعات باید از نظر فیزیکی به آنجا پرواز کند. داده ها از طریق کابل و ماهواره منتقل می شوند.

یک مورد مرتبط با یک کلیک طراحی سایت اتفاق می افتد. وقتی روی یک طراحی سایت فشار می دهید به سرور پاسخ می دهید. شما برای بارگذاری آن تماس می گیرید.

فرض کنید سرور در دالاس، TX است. پس از کلیک بر روی طراحی سایت خود از توکیو، ژاپن، اطلاعات باید در سراسر اقیانوس آرام پرواز کنند. مرورگر باید درخواست را ارسال کند. و داده ها باید در سراسر اقیانوس پرواز کنند تا روی دستگاه بازدیدکننده بارگذاری شوند.