search
حلقه سفید

5 نکته در مورد استخدام بهترین طراح وب سایت برای کار شما

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/05/11
5 نکته در مورد استخدام بهترین طراح وب سایت برای کار شما

استخدام یک طراح طراحی وب سایت می تواند یک فرآیند هیجان انگیز باشد. وقتی در این پست در مورد استخدام یک طراحی وب سایت صحبت می کنم، توصیه ها را می توان به روش های مختلفی اعمال کرد. اول، می تواند به معنای استخدام یک طراح طراحی وب سایت مجرد، معمولاً آزاد، برای کاری باشد که باید انجام دهید. همچنین می تواند به یک آژانس طراحی وب سایت مراجعه کند.

علاوه بر این، می تواند توصیه ای برای استخدام یک طراح طراحی وب سایت برای تیم خود باشد. این توصیه برای طراحان طراحی وب سایت که به دنبال بهبود نمونه کارها هستند ارزشمند است. اکنون، بیایید در مورد پنج مورد متفاوت اما مهم در هنگام تلاش برای استخدام یک طراح طراحی وب سایت بحث کنیم.

کار طراحی وب سایت واکنشگرا را نشان می دهد

هنوز هم تعجب آور است که چند بار طراحی وب سایت های ریسپانسیو به یک نمونه کار طراحان طراحی وب سایت تبدیل نمی شوند. گفتن اینکه آیا یک طراح طراحی وب سایت قادر به ارائه طراحی وب سایت پاسخگو است، در صورتی که وجود نداشته باشد، دشوار است. ممکن است به اشتباه یا به این دلیل که آنها هرگز این کار را نکرده اند حذف شود. شما نمی توانید بگویید که آنجا نیست. حال، این راهنما به یک طراح طراحی وب سایت شاره دارد.

طراحی وب سایت یک رسانه منعطف است که بر روی کوچکترین دستگاه ها و صفحه نمایش های کوچک طراحی وب سایت آنها تا دستگاه های بزرگتر و صفحه نمایش های بزرگتر آنها کار می کند. برای هر طراحی وب سایتی مهم است که طراحی وب سایت ریسپانسیو خوبی داشته باشد. در این برهه از زمان، هیچ بهانه ای وجود ندارد که حداقل یک اسکرین شات از طراحی وب سایت واکنشگرا به عنوان بخشی از مطالعه موردی پروژه طراحی وب سایت درج نشود.

جنی جوهانسون طراحی وب سایت واکنشگرا را در نمونه کار خود به نمایش می گذارد. مطالعه موردی او در Internet.org با کار بر روی پروژه با رویکرد اول موبایل شروع می شود. این بزرگ است! در واقع کاملاً چشمگیر است. در مطالعه موردی او، دستگاه های تلفن همراه حتی یک فکر بعدی نیستند. آنها بخش مرکزی پروژه طراحی وب سایت او و نحوه رویکرد او به آن هستند.

علاوه بر این، مجموعه بازی Toy Fight شامل یک مطالعه موردی برای Outpost است. به عنوان بخشی از مطالعه موردی، آژانس شامل بخشی برای طراحی وب سایت موبایل است. آن‌ ها توضیح می‌ دهند که رویکرد طراحی وب سایت تلفن همراه برای موبایل نیز مناسب است، همانطور که برای طراحی دسکتاپ و طراحی وب سایت Outpost مناسب بود.

کار شامل تحقیق است

هر پروژه طراحی وب سایت باید با نوعی تحقیق شروع شود. تحقیقات به شما امکان می دهد پروژه طراحی وب سایت را در جهت درست و روی پای راست شروع کنید. راه های بسیار متفاوتی برای تحقیق وجود دارد. هیچ روش واحدی برای به دست آوردن بینش وجود ندارد.

تحقیقات می ‌تواند شامل مواردی مانند مصاحبه ‌های کاربر طراحی وب سایت ، تست AB، تجزیه و تحلیل و معیارها، نقشه‌ های حرارتی، ارزیابی‌های اکتشافی، شخصیت‌ ها و سناریوها، نظرسنجی ‌ها یا مطالعات قابلیت استفاده و بسیاری موارد دیگر باشد.

Netta Marshall یک توضیح سریع در مورد اینکه چگونه تحقیقات روی پروژه طراحی وب سایت ای که برای تالی کار کرده است، دارد. او توضیح می ‌دهد که چگونه این تحقیق - از طریق داوطلبان کریگزلیست - انجام شد و آزمایش او چند بار تکرار کرد - 2 طراحی وب سایت مجدد کامل. اگرچه او در اینجا خیلی وارد جزئیات نمی شود، اما واضح است که نتتا خواه ناخواه چیزی طراحی نمی کند. روندی وجود دارد که او دنبال می‌کند و بر محصولی که در طراحی وب سایت می ‌خواهد بسازد تأثیر می‌ گذارد.

این کار مهارت های ارتباطی خوب طراح طراحی وب سایت را نشان می دهد

کم و بیش، طراحی وب سایت مربوط به ارتباطات است. بسیاری از کارهایی که طراحان طراحی وب سایت انجام می دهند برقراری ارتباط با مشتریان یا روسای خود و سپس دوباره با مخاطبان هدف طراحی وب سایت است. نشان دادن مهارت های ارتباطی خوب در مجموعه یک طراح طراحی وب سایت بسیار مهم است.

کار یک طراح طراحی وب سایت هرگز فقط طراحی وب سایت UI نهایی نیست. این تنها محصول نهایی زیباست. یک طراح طراحی وب سایت عالی، مخاطبان خود را در مطالعات موردی خود راهنمایی می کند. آنها پروژه های طراحی وب سایت خود، نقش خود در آن و روند خود را، در میان اطلاعات بسیار مختلف، به اشتراک خواهند گذاشت.

من واقعاً نمونه کارهای هیون سئو طراحی وب سایت را تحسین می کنم. در نگاه اول، متن زیادی وجود دارد و اسکرین شات های UI طراحی وب سایت زیادی وجود ندارد. این چیز خوبی است. مطالعه موردی هیون در مورد IBM's Cloud Security Enforcer با متن زیادی شروع شد. این اوست که پروژه طراحی وب سایت را برای یک مشتری یا شرکت بالقوه توضیح می دهد. مطالعه موردی حدود ¾ متن و ¼ اسکرین شات است. اتفاقاً اسکرین‌شات‌ها تا آخر هستند. مطالعه موردی به خوبی نقش او در پروژه طراحی وب سایت ، مشکل و نحوه برخورد او با آن را نشان می دهد.

آیا طراح و هنرمند طراحی وب سایت است یا حلال مشکل؟

بله، طراحی وب سایت های ایجاد شده با طراحان طراحی وب سایت با استعداد زیبا خواهند بود. اما به این دلیل نیست که مردم یا مشاغل به آنها نیاز دارند. طراحی وب سایت ها راهی برای حل مشکلات تجاری مانند افزایش فروش، کلیک ها یا ثبت نام هستند. پروژه های مختلف طراحی وب سایت مشکلات متفاوت و اندازه گیری های متفاوتی از موفقیت خواهند داشت.

در واقع، یک طراح طراحی وب سایت که ارتباط خوبی دارد، این تمایز را برای شما آسان می کند. آنها مهارت های حل مسئله خود را به وضوح بیان می کنند.

مطالعه موردی در مورد طراحی وب سایت مجدد Met from Fantasy چند مشکل مختلف را توضیح می دهد که طراحی وب سایت مجدد آنها با آنها مقابله کرده است. این طرح بر کمک به کاربران طراحی وب سایت برای یافتن نمایشگاه‌ ها، برنامه‌ ریزی بازدید طراحی وب سایت و حتی حمایت از Met از طریق کمک ‌های مالی متمرکز بود. متأسفانه، مطالعه موردی آنها به جزئیات زیادی از هر مشکل نمی ‌پردازد. اما، هنوز هم نشانه روشنی است که آژانس طراحی وب سایت اهداف تجاری را جدی می گیرد.

نمونه دیگری از یک مطالعه موردی خوب و سریع برای Revue توسط Awkward. مطالعه موردی سریع و مفید است. مطالعه موردی فرآیند تفکر طراحی وب سایت را توضیح می دهد که چگونه Awkward به یک راه حل رسید. همانطور که گفتم، مطالعه موردی سریع و دقیق است، اما به وضوح مهارت های حل مسئله Awkward را نشان می دهد.

نمایش روند طراحی وب سایت

من متوجه شدم که بهترین نمونه کارها دارای مطالعات موردی هستند که فرآیند طراحی وب سایت را برای هر پروژه طراحی وب سایت جداگانه نشان می دهد. اغلب این موارد را برجسته می کند که پروژه طراحی وب سایت را عالی، جالب یا حتی دشوار کرده است. این بسیار بهتر از توضیح فرآیند جداگانه است زیرا زمانی که به یک پروژه طراحی وب سایت خاص گره خورده باشد قابل ارتباط است. به عنوان یک مشتری یا رئیس بالقوه، ایده روشنی از نحوه کار و تفکر طراح یا آژانس طراحی وب سایت خواهید داشت.

علاوه بر این، نشان دادن این فرآیند به همه چیزهای دیگر در این پست اجازه می‌دهد تا کاملاً جا بیفتند. اشتراک‌ گذاری این فرآیند مهارت ‌های ارتباطی طراح طراحی وب سایت را نیز به اشتراک می ‌گذارد. این به وضوح نشان می دهد که طراح طراحی وب سایت یک حل کننده مشکل است زیرا آنها به شما نشان می دهند که چگونه مشکلات موجود را حل کرده اند. داشتن چند پروژه طراحی وب سایت مختلف به شما این امکان را می دهد که مهارت های مختلف را به اشتراک بگذارید.

برخی از مطالعات موردی می‌توانند یک قطعه کوتاه در مورد تحقیقات انجام شده یا اینکه طراحی وب سایت پاسخگو برای آن پروژه طراحی وب سایت مهم بوده است.

یکی از محبوب ترین نمونه های شرکتی که فرآیند خود را به اشتراک می گذارد باید Focus Lab باشد. آنها آژانس های طراحی وب سایت شناخته شده و مورد تحسین هستند که نام خود را با به اشتراک گذاشتن کارهای در حال پیشرفت و فرآیند طراحی وب سایت خود ساخته اند. مطالعه موردی آنها را در مورد Sello در نظر بگیرید. این به بخش های مختلفی تقسیم می شود که با توضیح سریع چالش شروع می شود.

بخش بعدی نشان می دهد که چگونه آژانس طراحی وب سایت از طریق مفاهیم مختلف طراحی وب سایت لوگو کار می کرد. در مرحله بعد، آنها نحوه ایجاد وایرفریم برای طراحی وب سایت را نشان می دهند. به همین ترتیب و غیره. تصاویر زیادی وجود دارد که داستان چگونگی انجام فرآیند طراحی وب سایت را به اشتراک می گذارد.

نتیجه

امیدواریم این پست به شما ایده خوبی بدهد که در هنگام استخدام طراح طراحی وب سایت بعدی خود به دنبال چه چیزی باشید. همانطور که در ابتدا گفتم، این توصیه را می توان برای یک آژانس طراحی وب سایت نیز اعمال کرد. و می تواند به طراحان طراحی وب سایت در ساختار سبدهای آینده خود کمک کند.

طی چند سال گذشته، متوجه روند و تغییر بزرگی در پورتفولیوها شدم. این نکات به شما کمک می کند تا بهترین و بهترین طراحان طراحی وب سایت را از بقیه متمایز کنید.