search
حلقه سفید

7 دلیل اصلی که چرا کسب و کار شما در سال 2021 به یک طراحی وب سایت نیاز دارد

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/10/25
7 دلیل اصلی که چرا کسب و کار شما در سال 2021 به یک طراحی وب سایت نیاز دارد

چرا به یک طراحی وب سایت نیاز دارم، درحالی که من یک صفحه اینستاگرام دارم؟ بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک این سوال را در ذهن دارند. هر کسی که در بازاریابی دیجیتال، رسانه های اجتماعی یا طراحی وب سایت بوده است، بارها با این سوال مواجه می شود.

و اساساً دلیل استفاده از اصطلاح "کسب و کار کوچک" به این دلیل است که در گذار به یک شرکت سودآور و بزرگ، اعتبار اجتماعی نقشی حیاتی ایفا می کند و داشتن یک طراحی وب سایت یکی از منابع حیاتی اعتبار اجتماعی است.

چیزهای دیگری نیز وجود دارد که با یک طراحی وب سایت خوب همراه است. بنابراین، اگر علاقه مند به جذب ترافیک و فروش بیشتر از سوی مخاطبان هدف خود هستید، تا انتهای این لیست بمانید.

برای بقیه شما! لطفاً در سال آینده بازگردید، وقتی دیدید دوستانتان با کمک طراحی وب ‌سایت کسب ‌وکارشان ثروت خود را تبدیل می‌کنند.

چرا به یک طراحی وب سایت نیاز دارید؟

پاسخ ساده این است که طراحی وب سایت ها می توانند به شما در ایجاد کسب و کار، فروش، سرنخ و همچنین افزایش ارزش برند شما کمک کنند. از نظر افزایش اعتبار در مقابل مشتریان کمک می کند و به کسب و کارها کمک می کند تا خدمات خود را به مخاطبان هدف نشان دهند.

کسب‌ وکار شما می‌تواند برای تمام روز ساعت 6 بعدازظهر تعطیل شود و کسی تماس‌ها را برای پاسخگویی به چیزهایی درباره کسب‌ وکار شما انتخاب نکند. با این حال، طراحی وب سایت شما 24 ساعته و 365 روز در سال فعال خواهد بود و کسب و کار شما را تبلیغ می کند و خدمات شما را به مشتریان بالقوه شما معرفی می کند.

7 دلیل اصلی برای داشتن یک طراحی وب سایت تجاری

40 درصد از مصرف کنندگان به یک تجارت بدون حضور آنلاین اعتماد ندارند!

طراحی وب سایت شما دارایی شماره یک بازاریابی شماست زیرا ما در دنیای مدرن زندگی می کنیم. استرالیایی ها به طور متوسط بیش از 23 ساعت در هفته و حداکثر پنج ساعت در روز را به دستگاه های دستی خود اختصاص می دهند.

با زمان زیادی برای فکر کردن در مورد چیزی و تحقیق در مورد یک تجارت، مردم کسب‌ وکارهایی را بدون طراحی وب ‌سایت معتبر در اکثر موارد نمی‌یابند.

طراحی وب سایت درآمد و بازگشت سرمایه را افزایش می دهد

در عصر تحول دیجیتال، ساخت یک طراحی وب سایت هزینه زیادی ندارد، اما جذابیت بیشتری برای شما فراهم می کند. شما هزاران مشتری آینده را در یک پلتفرم بهینه شده برای موتورهای جستجو بدون سرمایه گذاری زیاد پیدا خواهید کرد.

این به شما امکان می دهد تا برای تبلیغ خدمات یا کالاهای خود به بازار مخاطبان بیشتری وارد شوید. کیفیت طراحی وب سایت اغلب بر تصمیمات خرید و مبادله تأثیر می گذارد، مستقل از بخشی که در آن مستقر هستید.

طراحی وب سایت به کسب و کارها اعتبار می بخشد

اگر می خواهید به مشتریان خود نشان دهید که تجارت را جدی می گیرید، بهتر است در یک طراحی وب سایت حرفه ای سرمایه گذاری کنید. در عصری که بیش از 50 درصد از کاربران تلفن همراه یک تجارت یا کالای جدید را با جست و جو در تلفن های هوشمند خود شناسایی می کنند، با ایجاد نکردن طراحی وب سایت به اعتبار شما لطمه می زند.

بر اساس یک نظرسنجی، 75 درصد از مصرف کنندگان اینترنت می پذیرند که یک سازمان را بر اساس طراحی وب سایت خود قضاوت کنند. در پایان، افراد ممکن است در کسب و کاری که می توانند به آن اعتماد کنند سرمایه گذاری کنند و طراحی وب سایت سنگ بنای این پیوند است.

یک طراحی وب سایت خوب می تواند در مقابل برندهای بزرگ در نتایج جستجو پیروز شود

آیا آگاه هستید که یک طراحی وب سایت فرصت مناسبی را برای مبارزه با غول های صنعت خود به شما ارائه می دهد؟ هنگام یک طراحی وب سایت بهینه شده، باید بالاتر و در لحظه مناسب در مکان صحیح قرار گیرد.

بهینه سازی برای کلمات کلیدی صحیح، ترافیک طراحی وب سایت شما را بهبود می بخشد و بر مسیر مشتری شما تأثیر می گذارد، که معمولاً با تجزیه و تحلیل، بازخورد و بررسی شروع می شود که ما آن را سئو می نامیم. یکی از فرصت‌های بسیار برای تهدید صنعت این است که در فهرست نتایج جستجو نقشی پیشرو داشته باشید. بنابراین، اگر بر دید آنلاین تسلط ندارید، دلیلی برای خرید از شما در مقابل برندهای بزرگ به مشتری ارائه نمی دهید.

پیشنهادات و تخفیف های خود را به نمایش بگذارید

نمی توان دوباره تاکید کرد که اولین تماس مخاطب با برند شما یک طراحی وب سایت است. شما کاملاً مسئول نحوه قرار دادن تجارت خود هستید. علاوه بر این، می‌توانید نه تنها عملکردها را در معاملات خود نمایش دهید، بلکه می‌توانید درس‌های ویدیویی مختصری یا راهنمای PDF را برای دانلود درج کنید.

همچنین تبلیغات، رتبه ‌بندی‌ها و تمام ویژگی‌هایی را که ناراحتی بازدیدکنندگان را از بین می‌برد، برجسته می‌کنید. این امر کل زمانی را که مصرف کنندگان در طراحی وب سایت سپری می کنند افزایش می دهد و ممکن است بر گزینه لمس آنها تأثیر بگذارد.

همه رقبای شما در حال حاضر یک طراحی وب سایت دارند

این ممکن است ناخوشایند به نظر برسد، اما بسیار منطقی است. شما به تنهایی در کار نیستید. اکنون هزاران کسب و کار همان کالاها و خدماتی را ارائه می دهند که شما ارائه می دهید، و اکثر آنها طراحی وب سایت های خود را خواهند داشت.

اگر به تمام نکاتی که قبلاً در این مقاله به آنها اشاره شده است نگاه کنم، آنها قبلاً در نقطه مثبتی قرار دارند. به نظر می رسد آنها در بازار قابل اعتمادتر هستند، اعتماد اولیه خود را با مردم ایجاد کرده اند، محصولات/خدمات خود را به نمایش می گذارند و همچنین از جستجوهای گوگل سود می برند.

چگونه یک طراحی وب سایت زیبا طراحی کنیم؟

شرکت بزرگ WEBEVER.IR از دهه 2009 شاهد تغییر بازار بوده است. طراحی وب سایت های طراحی شده توسط توسعه دهندگان وب سایت ما نه تنها زیبا هستند، بلکه باعث بهبود تبدیل بازدیدکنندگان شما می شوند.

ما آنها را "طراحی وب سایت های تبدیل جادویی" می نامیم!

آیا شما به یک طراحی وب سایت زیبا نیاز دارید که به ارتفاع بلندترین کوه تبدیل شود؟ همین امروز با WEBEVER.IR تماس بگیرید.