search
حلقه سفید

8 نکته برای انتخاب آژانس طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی مناسب

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/03/29
8 نکته برای انتخاب آژانس طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی مناسب

چه قصد دارید یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید یا فقط محصولات خود را از طریق فروشگاه آجر و ملات خود به فروش رسانده اید، در برخی مواقع می خواهید یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیک در سنگاپور داشته باشید. در حالی که می‌ توانید با دنبال کردن آموزش ‌های آنلاین YouTube به راحتی یکی را راه ‌اندازی کنید، آیا بهتر از کار یک متخصص طراحی وب سایت تجارت الکترونیک خواهد بود؟

گفتن ساختن یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیک آسان تر از انجام آن است. برای ایجاد یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی زیبا و کاربردی برای کسب و کار خود باید در کدنویسی مهارت داشته باشید و ذهن خلاقی داشته باشید.

به جای اینکه خودتان این کار را انجام دهید، اجازه دهید یک حرفه ای برای شما راه اندازی کند تا بتوانید بیشتر روی بخش های دیگر کسب و کار خود تمرکز کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که می تواند به شما در انتخاب آژانس طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک مناسب برای تجارت خود در سنگاپور کمک کند.

1. طراحی وب سایت آنها را ارزیابی کنید

حتی اگر شما در طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی متخصص نیستید، زمانی که در صفحات طراحی وب سایت آژانس طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی جستجو کنید، ایده خوبی در مورد یک آژانس تجارت الکترونیک خواهید داشت.

شما می توانید طراحی وب سایت تجارت الکترونیک آژانس طراحی وب سایت و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک انتخابی خود را با کلیک بر روی ویژگی های آن ارزیابی کنید. علاوه بر دانستن اینکه آیا آنها از بهترین شیوه های سئو پیروی می کنند یا خیر، می توانید کیفیت محتوای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک آنها را نیز تعیین کنید.

ارزیابی آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بررسی کنید که آیا می‌توانند پروژه طراحی وب سایت شما را مدیریت کنند یا خیر. هنگام ارزیابی طراحی وب سایت هایشان برای دریافت بینش بهتر، از دستگاه‌های تلفن همراه مختلف مانند اندروید، آیفون، تبلت و لپ‌تاپ استفاده کنید.

با استفاده از دستگاه های مختلف تلفن همراه، می توانید تعیین کنید که آیا طراحی وب سایت آنها قابل دسترسی و خواندن است یا خیر. دانستن اینکه آنها می توانند چنین کاری را انجام دهند به شما آرامش می دهد که به احتمال زیاد زمانی که آژانس طراحی وب سایت و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک انتخابی خود را برای راه اندازی طراحی وب سایت تجارت الکترونیک خود سفارش دهید، همین کار را انجام خواهند داد.

می توانید مطمئن باشید که مشتریان شما می توانند بدون توجه به دستگاه هایی که استفاده می کنند، پلتفرم شما را بررسی و مرور کنند.

2. به نمونه کارها آنها نگاه کنید

برای انتخاب آژانس توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی مناسب در سنگاپور، به نمونه کار آنها نگاه کنید و کارهای قبلی آنها را مرور کنید. انجام این کار به شما ایده می دهد که چقدر همه کاره هستند و در طراحی وب سایت تجارت الکترونیک چه تخصص دارند.

اگر نمی توانید نمونه کار آژانس را در طراحی وب سایت آنها پیدا کنید، درخواست کنید پروژه های گذشته آنها را ببینید. آنها یا آن را از طریق ایمیل ارسال می کنند یا از طریق تماس کنفرانسی به شما نشان می دهند.

تضمین کنید که وقتی به مجموعه آنها نگاه می کنید، وقت خود را برای ارزیابی عناصر، محتوا و ساختار صرف می کنید.

3. هر جوایزی را بررسی کنید

راه دیگر برای تعیین تجربه و تخصص یک آژانس طراحی وب سایت ، بررسی اینکه آیا آنها جوایزی را برده اند یا خیر. دستاوردهای آنها به عنوان مدرکی برای اثبات مهارت آنها در صنعت طراحی وب سایت تجارت الکترونیک در سنگاپور خواهد بود.

این بدان معناست که آنها تمام مهارت های لازم برای ایجاد یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی زیبا و کاربردی را دارند.

می‌توانید با مراجعه به شرکت شخص ثالثی که به آنها جایزه داده است، موفقیت‌های آنها را دوباره بررسی کنید تا از واقعی بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

4. بررسی ها را بخوانید

آژانس طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی مناسب از نشان دادن بازخوردهایی که از مشتریان قبلی خود دریافت کرده اند ترسی ندارد

با این حال، موارد موجود در طراحی وب سایت تجارت الکترونیک آنها برای دریافت نظرات بی‌طرفانه مشتریان کافی نیست، بنابراین خواندن توصیفات در سایر پلت‌ فرم‌های شخص ثالث مانند کلاچ، فیس‌بوک، و Google My Business را در نظر بگیرید.

اگر هیچ نظر مشتری آنلاینی پیدا نکردید، از آژانس طراحی وب سایت منتخب خود برای مراجعات مشتری بخواهید.

تماس با مشتریان قبلی آنها به شما این امکان را می دهد که در هنگام کار با آژانس طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک، سؤالاتی در مورد تجربه آنها بپرسید.

5. بودجه خود را تعیین کنید

در حالی که هنوز در حال خواندن نظرات مشتریان هستید، باید محدوده بودجه خود را تعیین کنید، زیرا تعیین می کند که همه چیز چگونه پیش می رود. اگر بودجه کافی در اختیار دارید، می توانید بدون هیچ سوالی با برترین آژانس طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک کار کنید.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید برای تعیین بودجه خود انجام دهید.

  • توجه داشته باشید که چقدر سود کسب می کنید
  • هزینه های ماهانه خود را پیگیری کنید
  • مقایسه نرخ خدمات طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک
  • نیازها و خواسته ها را از هم جدا کنید

برنامه ریزی کنید که طراحی وب سایت تجارت الکترونیک شما چه ویژگی ها، طراحی چیدمان و محتویاتی را باید داشته باشد

گذراندن این موارد به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید برای پروژه طراحی وب سایت خود هزینه کنید و بقیه امور مالی خود را کنترل کنید.

6. به مکان آنها فکر کنید

حتی اگر می توانید جزئیات پروژه طراحی وب سایت خود را از طریق ایمیل یا تماس کنفرانسی صحبت کنید، انتقال نگرانی خود به صورت حضوری بسیار بهتر است. نه تنها می توانید مسائل را واضح تر توضیح دهید، بلکه می توانید به آنها کمک کنید تا پروژه طراحی وب سایت را سریعتر به پایان برسانند.

آژانس طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی که انتخاب می ‌کنید باید نزدیک به مکان شما باشد، بنابراین اگر آنها به تماس شما پاسخ نمی ‌دهند، مجبور نخواهید بود برای تماس با آن‌ها دور سفر کنید.

7. با آنها تماس بگیرید

یکی دیگر از کارهایی که برای انتخاب آژانس طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک مناسب برای کسب و کار خود باید انجام دهید این است که با آنها تماس بگیرید. تماس با آنها بهترین راه برای فهمیدن اینکه خدمات مشتری آنها چقدر خوب یا بد است.

در این مرحله، باید با سؤالات تماس بگیرید. پرسیدن از آنها در مورد رویکردشان، مدت زمانی که برای ایجاد یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیک طول می کشد، و بسیاری موارد دیگر به شما کمک می کند تا تعیین کنید آیا آنها برای ایجاد یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیک برای کسب و کار خود به دنبال آن بوده اید یا خیر.

در اینجا برخی از سوالاتی است که ممکن است بخواهید بپرسید:

  • آیا در صورت لزوم، برنامه ‌ها، برنامه‌ های افزودنی و سایر ویژگی‌های شخص ثالث را در طراحی وب سایت قرار می ‌دهید؟
  • مراحل اصلی ایجاد یک طراحی وب سایت چیست؟
  • چه کسی روی طراحی وب سایت من کار خواهد کرد و سطح تجربه آنها چقدر است؟
  • آیا در طراحی برای یک بخش یا تجارت خاص تخصص دارید؟

8. بدانید که آیا آنها تعمیر و نگهداری ارائه می دهند

صرف نظر از طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی که خواهید داشت، نیاز به به روز رسانی و نگهداری برنامه نویسی آن دارد. به همین دلیل است که باید مطمئن شوید که با یک آژانس طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک در سنگاپور کار می کنید که خدمات تعمیر و نگهداری را ارائه می دهد تا مشتریان شما بتوانند بدون مشکل صفحات وب شما را مرور کنند.

فکر نهایی

در حالی که برای انتخاب آژانس طراحی و توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، سخت کوشی شما با استخدام کسی که می تواند به شما در داشتن یک طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی زیبا و کاربردی کمک کند، نتیجه خواهد داد.

برای کمک به راه اندازی و بهبود طراحی وب سایت تجارت الکترونیک خود، با OOm سنگاپور تماس بگیرید. همچنین، اطلاعات بیشتر در مورد توسعه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک را از وبلاگ ما بخوانید!