search
حلقه سفید

8 نکته برای داشتن یک وب سایت عالی و مطمئن برای آینده

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1400/11/05
8 نکته برای داشتن یک وب سایت عالی و مطمئن برای آینده

یکی از رایج‌ترین سوالاتی که مشتریانمان از ما می‌پرسند، معمولاً چیزی در حوزه این موارد است: «چگونه یک طراحی وب ‌سایت عالی بسازم و نگهداری کنم؟». در این مقاله، ما چند مورد از مهم‌ترین کارهایی را که برای رسیدن به یک طراحی وب سایت عالی باید انجام دهید، فهرست می‌کنیم.

هر یک از تعاملات را به حساب بیاورید. نقطه تماس هر گونه تعاملی است که یک مشتری بالقوه با یک برند در سفر خود تصمیم به خرید دارد. یک اقدام آنلاین نقطه تماس هر چیزی می تواند باشد، از مشاهده یک پست اجتماعی تا خواندن نظر مشتری.

تصمیم مشتری برای خرید از رابطه ای ناشی می شود که از طریق یک سری نکات مثبت، ثابت و معتبر ایجاد می شود. وظیفه شما این است که اطمینان حاصل کنید که طراحی وب ‌سایت شما کاملاً عالی است و هر نقطه تماس بازتابی دقیق از برند شما است. یک نقطه تماس که به طور مثبت با مشتری شما تعامل نداشته باشد می تواند به رابطه شما آسیب برساند.

آن را یک درجه پایین بیاورید و دوباره کارها را ساده کنید

طبق مقاله‌ای توسط فوربس، افراد عادی در عرض ۷ ثانیه در مورد قابلیت اعتماد دیگران قضاوت می‌کنند. با طراحی وب سایتی که زمان آن به 1/50 ثانیه کاهش می یابد.

این به شما زمان زیادی برای تأثیرگذاری نمی دهد، اینطور است؟ با برداشتن یک استراتژی از کتاب اپل و گوگل، طراحی وب سایت های آنها یادگاری از طراحی وب سایت های ساده هستند. در عصری که هر کسی می‌تواند یک طراحی وب ‌سایت را با ویدیوهای کامل بارگذاری کند، در نظر بگیرید که ارائه‌دهنده یک طراحی وب ‌سایت مینیمالیستی باشید که نیازی به ترفند ندارد، اما همچنان می‌تواند تمام کادرهای مناسب را علامت بزند.

سازگاری متقابل پلت فرم

بنابراین، شما به یک طراحی وب سایت جذاب و ساده دست پیدا کرده اید، و با اثرگذاری فوری راه اندازی می کنید. سپس، در آن شب، در حالی که همه را تشویق می‌کنید تا طراحی وب سایت خود را بررسی کنند، تجزیه و تحلیل طراحی وب سایت شما نشان می‌دهد که از دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت بازدید کرده‌اید. شما بررسی کرده اید که در همه دستگاه ها کار می کند، درست است؟

راه های زیادی برای دسترسی به طراحی وب سایت وجود دارد. برای بررسی مرورگرها و دستگاه‌هایی که بینندگان شما استفاده می‌کنند، به Google Analytics دقت کنید. آیا بیشتر آن از موبایل می آید؟ شاید زمان آن رسیده است که ابتدا طراحی وب سایتی برای موبایل بسازید. درباره مخاطبان خود بیاموزید و مطمئن شوید که طراحی وب سایت شما در دستگاه هایی که به احتمال زیاد از آنها استفاده می کنند مطابق انتظار عمل می کند.

پیاده سازی کد ساده

برای اینکه در آینده مطمئن بمانید، باید بتوانید موارد را به سرعت به روز کنید. پایگاه کد خود را بیش از حد پیچیده کنید و برای پاسخگویی سریع به تقاضاها و نیازهای در حال تغییر مشتریان خود با مشکل مواجه خواهید شد.

امنیت

همانطور که ورنر ووگلز، مدیر ارشد فناوری آمازون می گوید، "همه چیز را رمزگذاری کنید". رمزگذاری اطلاعات به گونه ای که فقط گیرنده مورد نظر آنها را دریافت کند یک چیز است، اما یک گواهی SSL در طراحی وب سایت شما همچنین باعث ایجاد اعتماد در جامعه مشتریان شما می شود. آنها می خواهند بدانند که وقتی از طریق طراحی وب سایت شما خرید می کنند، اطلاعات شخصی و مالی آنها امن است.

قابل یافتن

به معنای واقعی کلمه میلیون ها و میلیون ها طراحی وب سایت وجود دارد، پس چگونه می دانید که طراحی وب سایت شما دیده می شود؟ آیا بهینه سازی موتور جستجو SEO) ) است؟ مشتریان به ندرت به دنبال راه حلی از صفحه اول گوگل می گذرند که از عدم اعتبار یا اتلاف وقت خود می ترسند.

بهینه سازی برای جستجو به این معنی است که وقتی مشتریان به دنبال راه حلی برای مشکلی هستند که شما حل می کنید، محتوای شما در مقابل دیدگان مشتریان قرار می گیرد. سئو یک کار بزرگ برای مقابله است و احتمالاً توسط یک تیم مجرب از کارشناسان برای اکثر سازمان ها انجام می شود. اگر با این مشکل مشکل دارید، با ما در تماس باشید، و ما می‌توانیم راهنمایی‌هایی برای بهینه‌سازی سئوی شما ارائه دهیم.

تصمیمات (داده) آگاهانه بگیرید

استفاده از داده ها برای تصمیم گیری آگاهانه برای موفقیت طراحی وب سایت شما بسیار مهم است. با نرم افزار مناسب، می توانید شروع به جمع آوری اطلاعات ارزشمند در مورد مشتریان خود کنید – دقیقاً بدانید که آنها چگونه به طراحی وب سایت شما رسیده اند، چه مدت اقامت داشته اند و کجا رفته اند. با دانستن این موضوع، می توانید شروع به بهینه سازی محتوای طراحی وب سایت خود برای ایجاد و پرورش پایگاه مشتری خود کنید.

سرعت طراحی وب سایت شما چقدر است؟

این بازه توجه کوتاه به این معنی است که بازدیدکنندگان منتظر بارگیری صفحات طراحی وب سایت نمی‌مانند، به‌ویژه در دستگاه‌های تلفن همراه که تلنگر زدن و کشیدن انگشت در آن‌ها بیداد می‌کند. با استفاده از ابزارهایی مانند GTMetrix، Pingdom و WebPageTest، می توانید سرعت طراحی وب سایت خود را با دیگران مقایسه کنید.

یک طراحی وب سایت سریع همچنین از مزایای جانبی افزایش رتبه جستجوی شما برخوردار خواهد بود. موتورهای جستجو زمان بارگذاری الگوریتم های خود را برای طراحی وب سایت فاکتور می گیرند تا مطمئن شوند که نام تجاری آنها تجربه خوبی را برای کاربران ارائه می دهد. اگر طراحی وب سایت شما بیش از 2 ثانیه طول بکشد تا بارگذاری شود، جریمه انسان ها و روبات ها خواهید شد.

به‌عنوان یک آژانس بازاریابی طراحی وب سایت یکپارچه، به سازمان‌ها کمک کرده‌ایم تا طراحی وب ‌سایت ‌های خود را بهینه کنند، ترافیک را افزایش دهند و طیفی از ابتکارات دیگر (غیر دیجیتالی) را مدیریت کنند که شاهد رشد برندهایشان از یک دفتر کوچک به برندهای ملی بوده‌اند که از بزرگترین رقبای خود بهتر عمل کرده‌اند.