search
حلقه سفید

9 افزونه قدرتمند مهاجرت طراحی وب سایت طراحی وب سایت خود را با خیال راحت در سال 2022 انتقال دهید

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/08/29
9 افزونه قدرتمند مهاجرت طراحی وب سایت طراحی وب سایت خود را با خیال راحت در سال 2022 انتقال دهید

آیا زمان آن فرا رسیده است که از شرکت میزبان طراحی وب سایت فعلی خود جدا شوید؟ گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که از میزبان طراحی وب سایت خود پیشی گرفته اید یا شاید پشتیبانی مشتری طراحی وب سایت چندان عالی نباشد. گاهی اوقات این چیزی است که به مشکلات عملکرد یا کمبود ویژگی ها مربوط می شود. مشکل هرچه که باشد، زمانی فرا می رسد که ممکن است لازم باشد به میزبان طراحی وب سایت دیگری بروید. به همین دلیل است که ما بهترین افزونه های مهاجرت طراحی وب سایت در بازار را برای مهاجرت طراحی وب سایت شما پوشش می دهیم.

این افزونه طراحی وب سایت ها همه فایل های طراحی وب سایت شما را از جداول گرفته تا فایل های رسانه ای و تم ها را به کل پایگاه داده کاربران طراحی وب سایت شما دانلود و انتقال می دهند. بدون ابزار انتقال سریع، ممکن است در شبیه سازی طراحی وب سایت برای نمایش و اجرای آن دقیقاً مانند قبل مشکل داشته باشید.

بهترین افزونه ‌های مهاجرت طراحی وب سایت ، رابط‌ های زیبا، دکمه ‌های مهاجرت با یک کلیک و سایر ابزارها را برای پشتیبان ‌گیری و جابجایی فایل‌ طراحی وب سایت ها ارائه می ‌دهند.

مهاجرت رایگان با هاست طراحی وب سایت شما

گاهی اوقات بسته به میزبان خود نیازی به افزونه مهاجرت طراحی وب سایت ندارید. به عنوان مثال، در اینجا در webever.ir، ما مهاجرت رایگان طراحی وب سایت را در تمام برنامه های خود ارائه می دهیم. به این ترتیب، تعداد افزونه‌ های طراحی وب سایت خود را کاهش می‌ دهید و نیازی نیست خودتان استرسی برای تکمیل مهاجرت داشته باشید.

به سادگی با یک نماینده webever.ir صحبت کنید تا با انتقال همه فایل ها از هاست طراحی وب سایت قدیمی خود، انتقال رایگان را انجام دهید.

آیا افزونه مهاجرت طراحی وب سایت شما باعث بروز مشکلاتی در عملکرد می شود؟

یکی از نقاط ضعف افزونه های طراحی وب سایت این است که برخی از آنها باعث تضاد با سایر افزونه ها یا تم طراحی وب سایت ها می شوند. علاوه بر این، برخی از افزونه ها مشکلات عملکردی برای سرورهای میزبان طراحی وب سایت شما ایجاد می کنند.

افزونه طراحی وب سایت های مهاجرت اغلب مقصر هستند زیرا با فایل های طراحی وب سایت کار می کنند. بنابراین، باید در نظر داشته باشید که ممکن است نتوانید از همه افزونه های مهاجرتی که در زیر در مورد آنها صحبت می کنیم استفاده کنید. برای اطمینان از سازگاری افزونه طراحی وب سایت های شما با میزبان خود چک کنید.

به عنوان مثال، میزبانی webever.ir دارای لیستی از افزونه طراحی وب سایت های ممنوعه است زیرا آنها به دلیل ایجاد مشکلات در سرورهای ما شناخته شده اند.

بهترین افزونه های مهاجرت طراحی وب سایت (تست شده و بررسی شده)

با این اوصاف، ما بهترین افزونه ‌های مهاجرت طراحی وب سایت را آزمایش کرده‌ ایم و دریافتیم که موارد زیر از نظر ویژگی‌ها، رابط ‌ها و قیمت ‌گذاری مفیدترین هستند:

Duplicator در حال حاضر با webever.irسازگار نیست

گورو مهاجرت کنید

WP Migrate) WP Migrate DB سابق)

مهاجرت همه ‌در یک WP در حال حاضر با webever.irسازگار نیست

UpdraftPlus

BackupBuddy در حال حاضر با webever.irسازگار نیست

سوپر پشتیبان گیری و کلون

VaultPress

گارد پشتیبان

اکنون که می ‌دانیم فایل‌ های مهاجرت طراحی وب سایت چگونه کار می ‌کنند و چگونه ممکن است در طول مسیر دچار تداخل شوید، به خواندن ادامه دهید تا درباره افزونه ‌های مهاجرت مورد علاقه طراحی وب سایت ما بیشتر بدانید.

1. Duplicator در حال حاضر با webever.ir سازگار نیست

Duplicator یکی از محبوب ترین افزونه ها برای انتقال فایل های طراحی وب سایت به مکان جدید است. برخی از گزینه‌ های موجود در این افزونه طراحی وب سایت شامل کپی، انتقال و شبیه ‌سازی، همراه با مهاجرت سنتی کل طراحی وب سایت است. این واقعاً یک راه‌ حل فوق‌ العاده برای پشتیبان ‌گیری طراحی وب سایت از فایل‌های شما در یک دستگاه محلی است، به خصوص با توجه به اینکه انتخاب مواردی که می‌خواهید دانلود کنید فقط یک کلیک طول می‌کشد.

پس از آن، Duplicator چندین مرحله آسان برای انتقال همه آن فایل ها به سرور/ میزبان طراحی وب سایت جدید دارد. حتی می توانید یک طراحی وب سایت زنده بگیرید و آن را به یک محیط محلی برای توسعه طراحی وب سایت بیشتر بکشید. پشتیبان گیری نیز بخشی از معادله است، با گزینه های دستی و خودکار برای اطمینان از ایمن بودن فایل های شما.

Duplicator همراه با ویژگی‌ هایی برای مرحله ‌بندی، استفاده مجدد از تم، و حذف واردات/ صادرات نامرتب، یکی از بهترین افزون ه‌های مهاجرت و پشتیبان ‌گیری طراحی وب سایت برای تمام سطوح مهارت است.

بسیاری از ویژگی‌های اولیه در افزونه رایگان گنجانده شده‌اند، اما شما می‌توانید برای عملکرد بیشتر، آن را ارتقا دهید. به عنوان مثال، پشتیبان ‌گیری‌ های برنامه ‌ریزی ‌شده به همراه فضای ذخیره‌سازی ابری و اعلان‌های ایمیل همراه با طرح پریمیوم گنجانده شده است. ما همچنین گزینه های مهاجرت چند طراحی وب سایت را دوست داریم. Duplicator Pro دارای مجوز شخصی به قیمت 59 دلار است. با این کار سه مجوز طراحی وب سایت به شما می رسد. همچنین در صورت نیاز به پشتیبانی برای طراحی وب سایت های بیشتر، می توانید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید.

در نهایت، ما یک آموزش عمیق در مورد نحوه مهاجرت طراحی وب سایت خود با استفاده از افزونه Duplicator داریم. این راهنما را برای یک فرآیند انتقال سریع و آسان بخوانید.

ویژگی هایی که Duplicator را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

  • Duplicator - دارای هر دو نسخه رایگان و پریمیوم است که هر دو برای سطوح مختلف طراحی وب سایت مهارت بسیار مفید هستند.
  • شما می توانید بیشتر از مهاجرت با Duplicator انجام دهید. این ویژگی برای جابجایی و شبیه سازی نیز ارائه می دهد.
  • این یکی از بهترین افزونه طراحی وب سایت هایی است که می تواند به راحتی یک طراحی وب سایت زنده را به یک محیط محلی بکشاند.
  • انتقال طراحی وب سایت تنها با چند کلیک انجام می شود. این تا حد زیادی ساده ترین ابزار مهاجرت موجود است.
  • این به نسخه شما بستگی دارد، اما Duplicator شامل پشتیبان گیری دستی طراحی وب سایت و برنامه ریزی شده برای محافظت از محتوای طراحی وب سایت شما است.
  • تکثیر طراحی وب سایت نیز امکان پذیر است، چه برای یک طراحی وب سایت زنده یا یک طراحی وب سایت در حال توسعه.
  • نیازی به نگرانی در مورد اسکریپت های پیچیده واردات و صادرات نیست. کل طراحی وب سایت شما با کلیک چند دکمه منتقل می شود.
  • نسخه پریمیوم دارای فضای ذخیره سازی ابری در برخی از محبوب ترین گزینه های شخص ثالث مانند Google Drive، Dropbox و Amazon S3 است.
  • می توانید اعلان های ایمیل را پیکربندی کنید.
  • Duplicator Pro - پشتیبانی طراحی وب سایت باورنکردنی برای مهاجرت های چند طراحی وب سایتی ارائه می دهد. در اصل، شما می توانید کل شبکه چند طراحی وب سایتی را با چند کلیک جابجا کنید.

چه کسی باید این افزونه مهاجرت طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

همه باید Duplicator را در نظر بگیرند زیرا یکی از سریع ‌ترین و آسان ‌ترین افزونه‌ طراحی وب سایت ها برای جابجایی یا تکثیر طراحی وب سایت است. در مورد افراد خاص، ما Duplicator را برای کسانی که می خواهند فضای ذخیره سازی ابری یا انتقال یک شبکه چند طراحی وب سایتی بدون هیچ مشکلی دارند، دوست داریم.

2. Migrate Guru

Migrate Guru در مورد چند طراحی وب سایت و اندازه فایل های شما مزایایی نسبت به رقبا دارد. این افزونه حتی اگر یک شبکه چند طراحی وب سایتی بزرگ دارید، فرآیند مهاجرت را ساده می کند. علاوه بر این، طراحی وب سایت هایی با حجم تا 200 گیگابایت قابل انتقال هستند.

این افزونه طراحی وب سایت چیزی را ارائه می دهد که آن را یکپارچه سازی واقعی با یک کلیک می نامد. این آن را به یکی از راه حل های سریع تر در مورد انتقال طراحی وب سایت ها به سرورهای دیگر تبدیل می کند. علاوه بر این، این است که تمام نقل و انتقالات طراحی وب سایت در سرورهای Migrate Guru مدیریت می شود. این بدان معنی است که شما لازم نیست نگران باشید که انتقال فشار زیادی به طراحی وب سایت شما وارد می کند یا حتی آن را از کار می اندازد.

Migrate Guru به هیچ فضای ذخیره سازی یا انرژی از سرور خود نیاز ندارد. این یک فرآیند ساده و منظم است که نگرانی هایی را که ممکن است در صورتی که طراحی وب سایت شما بیش از حد بزرگ باشد یا مملو از فایل ها باشد، برطرف می کند. نیازی به افزونه طراحی وب سایت ‌ها نیست و به نظر می ‌رسد که تقریباً هر میزبان طراحی وب سایت می‌تواند از افزونه Migrate Guru پشتیبانی کند.

یک شرط این است که Migrate Guru هیچ ویژگی برای پشتیبان ‌گیری از یک طراحی وب سایت ندارد، که اغلب با ابزارهای مهاجرت طراحی وب سایت ارائه می ‌شود. با این اوصاف، کل افزونه طراحی وب سایت Migrate Guru بدون هیچ گونه ارتقا یا نسخه حرفه ای کاملا رایگان است.

ویژگی هایی که مهاجرت گورو را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

Migrate Guru برای همه کاربران طراحی وب سایت رایگان است.

تمام مهاجرت ها در سرورهای Migrate Guru انجام می شود. این بدان معناست که در طول فرآیند مهاجرت، احتمال خرابی طراحی وب سایت شما بسیار کم است.

این قطعاً یکی از پلاگین ‌های مهاجرت سریع ‌تر است، زیرا چگونه می‌توانید یک طراحی وب سایت 1 گیگابایتی را در کمتر از 30 دقیقه کلون کنید.

Migrate Guru یک افزونه مهاجرت طراحی وب سایت با یک کلیک واقعی است، به این معنی که همه مهاجرت ‌های شما فقط باید روی دکمه مهاجرت طراحی وب سایت کلیک کنید.

ویژگی جستجو و جایگزینی خودکار با افزونه گنجانده شده است.

هشدارها در حین انجام مهاجرت طراحی وب سایت ارسال می شوند. این کار برای هشدار دادن به شما انجام می شود که آیا مشکلی پیش می آید یا صرفاً برای اینکه به شما بگوییم این حرکت چقدر بیشتر طول می کشد.

این افزونه طراحی وب سایت از بیش از 5000 هاست طراحی وب سایت در سراسر جهان پشتیبانی می کند. این خوب است با توجه به اینکه بسیاری از هاست طراحی وب سایت ها نمی توانند با برخی از افزونه های مهاجرت طراحی وب سایت کار کنند.

این یکی از ابزارهای مهاجرت ساده تر برای جابجایی یک شبکه کامل چند طراحی وب سایتی است.

چه کسی باید این افزونه مهاجرت طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

مهاجرت گورو برای کسانی که طراحی وب سایت های بزرگی دارند بسیار منطقی است. فرآیند انتقال با Migrate Guru سریعتر است و شما هرگز نگران این نیستید که آیا مهاجرت طراحی وب سایت شما را خراب می کند یا خیر. علاوه بر این، هیچ فضای ذخیره سازی مورد نیاز نیست، و این کار را در سرور خود آسان تر می کند.

همچنین یک انتخاب عالی برای کاربران طراحی وب سایت webever.ir است. نگاهی به نحوه انتقال طراحی وب سایت خود به webever.ir با کمک Migrate Guru بیندازید.

3. WP Migrate) WP Migrate DB سابق)

WP Migrate، که پس از انتشار نسخه 2.3 از WP Migrate DB تغییر نام داد، راه حل پیچیده تری برای انتقال یک طراحی وب سایت دارد، اما برای کسانی که می خواهند کنترل بیشتری بر نحوه انتقال داشته باشند، گزینه بسیار خوبی است. به طور خلاصه، WP Migrate این کار را برای بسیاری از کاربران طراحی وب سایت پیشرفته انجام می دهد.

پلاگین اصلی یک تخلیه داده MySQL را تکمیل می کند که پایگاه داده طراحی وب سایت شما را صادر می کند. این افزونه بیشتر کارها را با جایگزینی مسیرهای فایل و URL ها و همچنین مدیریت داده های سریال شده برای شما انجام می دهد. در پایان فرآیند، یک فایل SQL بر روی رایانه خود دریافت می کنید.

برای اینکه انتقال انجام شود، باید از phpMyAdmin استفاده کنید تا فایل SQL به پایگاه داده درست وارد شود. این مراحل تضمین می کند که توسعه دهندگان طراحی وب سایت روش خوبی برای جابجایی طراحی وب سایت های محلی و زنده بسته به نیاز خود دارند.

همه چیزهایی که تاکنون در مورد آن صحبت کرده ایم در افزونه طراحی وب سایت رایگان موجود است. اگر می خواهید، 139 دلار به شما امکان دسترسی به افزونه پریمیوم را می دهد. این امکان را برای چهار طراحی وب سایت فعال و یک کاربر فراهم می کند.

پس از ارتقا، شما نه تنها از پشتیبانی طراحی وب سایت ایمیل ممتاز برخوردار می شوید، بلکه طیف گسترده ای از ویژگی ها را دریافت می کنید که برای کشیدن پایگاه داده و همگام سازی رسانه بین دو طراحی وب سایت ضروری هستند. برخی از ابزارهای مورد علاقه ما شامل توانایی حذف انواع پست، مهاجرت از یک طراحی وب سایت چندگانه به یک طراحی وب سایت واحد و گزینه هایی برای توقف و لغو مهاجرت است.

به طور کلی، نسخه پریمیوم یک افزونه مهاجرت طراحی وب سایت بسیار کاربرپسند با برخی ویژگی‌های جالب برای آسان ‌تر کردن کارها به شما ارائه می‌ کند.

ویژگی هایی که WP Migrate را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

این به توسعه دهندگان طراحی وب سایت راه آهنینی برای دانلود پایگاه داده های کامل و انتقال آنها به مکان های دیگر ارائه می دهد.

نسخه رایگان برای اکثر توسعه دهندگان طراحی وب سایتی که می خواهند فایل ها را دانلود کرده و به سرورهای دیگر منتقل کنند کافی است.

همه مسیرهای فایل، مسیرهای URL طراحی وب سایت و داده های سریالی در پس زمینه مدیریت می شوند. سپس افزونه طراحی وب سایت یک فایل SQL تکمیل شده را برای دانلود به شما تحویل می دهد.

نسخه حرفه ای به شما امکان می دهد پایگاه داده را بکشید یا فشار دهید.

WP Migrate یکی از امن‌ ترین افزونه‌های مهاجرت محسوب می ‌شود.

شما می توانید کتابخانه های رسانه ای کامل را بین دو طراحی وب سایت همگام سازی کنید. این و بسیاری از ویژگی های زیر با نسخه پریمیوم گنجانده شده است.

WP Migrate یک ویژگی منحصر به فرد برای انتقال یک طراحی وب سایت از یک شبکه چند طراحی وب سایتی به یک طراحی وب سایت واحد دارد. این را نیز می توان معکوس کرد.

شما گزینه هایی برای حذف انواع خاص پست دارید.

WP Migrate به شما امکان می ‌دهد جداول را انتخاب کنید که می‌خواهید مهاجرت کنید. تصمیم بگیرید که همه جداول خود را بر روی آن جابجا کنید یا از بین میزهایی که مهم هستند انتخاب کنید.

چه کسی باید این افزونه مهاجرت طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

برنامه نویسان بیشترین احتمال استفاده از افزونه طراحی وب سایت WP Migrate را دارند. دلیل این امر این است که هنگام انتخاب موارد مهاجرتی خاص مانند جداول، انعطاف پذیری بسیار بیشتری دارید. علاوه بر این، می توانید یک طراحی وب سایت را تقریباً از هر محیطی به محیطی دیگر منتقل کنید. همه اینها با دانلود فایل SQL انجام می شود که معمولاً برای مبتدیان کمی پیچیده است.

4. All-in-One WP Migration در حال حاضر با webever.ir سازگار نیست

بعدی در لیست، افزونه All-in-One WP Migration است که با میلیون‌ها نصب و هزاران رتبه ‌بندی و بررسی عالی، دنبال‌ کنندگان قابل ‌توجهی دارد. تمام هدف این افزونه طراحی وب سایت این است که فایل های طراحی وب سایت خود را بدون نیاز به دانش فنی دانلود کنید.

نکته جالب در مورد All-in-One WP Migration این است که یک رابط کشیدن و رها کردن برای آپلود طراحی وب سایت شما در یک مکان جدید فراهم می کند و یک رابط فوق العاده ایجاد می کند. گزینه های یافتن و جایگزینی در حین صادرات در دسترس هستند و همچنین هر گونه مشکل در سریال سازی را برطرف می کند.

توسعه دهندگان طراحی وب سایت All-in-One WP Migration در زمینه مشارکت با شرکت های میزبان کار بسیار خوبی انجام داده اند. به این ترتیب، معمولاً لازم نیست به این فکر کنید که آیا تضادها یا مشکلات عملکردی رخ خواهند داد یا خیر.

علاوه بر این، این افزونه طراحی وب سایت برای دور زدن برخی از محدودیت‌ های اندازه آپلود در طراحی وب سایت کار بسیار خوبی انجام می ‌دهد. این کار را با انتقال طراحی وب سایت شما به صورت تکه ‌ای انجام می ‌دهد و تمام آن تکه ‌ها را زیر 2 مگابایت نگه می‌دارد. All-in-One WP Migration یک نرم افزار منبع باز است، اما یک افزونه ممتاز با قیمت 69 دلار در طول عمر در دسترس است.

ویژگی های اضافی در نسخه پریمیوم شامل گزینه هایی برای حذف فایل ها، بازیابی نسخه های پشتیبان و کار با دستورات WP CLI است.

ویژگی هایی که مهاجرت همه در یک WP را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

All-in-One WP Migration یک افزونه رایگان با تمام ویژگی های اساسی که برای دانلود طراحی وب سایت خود و آپلود آن در مکان دیگری نیاز دارید ارائه می دهد.

برای تکمیل انتقال نیازی به دانش فنی نیست. در واقع یک رابط کشیدن و رها کردن ساده در قسمت آپلود گنجانده شده است.

یافتن و جایگزینی نامحدود و راه حل های سریال سازی ارائه شده است.

این افزونه طراحی وب سایت دارای لیست طولانی از ارائه دهندگان میزبانی است که افزونه به خوبی با آنها کار می کند.

شما می ‌توانید طراحی وب سایت های بزرگ‌تری را آپلود کنید، زیرا این افزونه طراحی وب سایت شما را به صورت تکه ‌ای آپلود می‌ک ند، و بیش از نیاز به نگه داشتن کل فایل در یک اندازه خاص است.

طراحی وب سایت ‌های بزرگتر گزینه آپلود در Premium را دارند که پشتیبانی مشتری و گزینه‌ هایی را برای حذف فایل‌ ها و بازیابی نسخ ه‌های پشتیبان طراحی وب سایت دریافت می‌ کند.

ده‌ها برنامه افزودنی برای پیوند به سرویس‌ های ذخیره‌سازی ابری شخص ثالث در دسترس هستند. برخی از آنها عبارتند از OneDrive، Dropbox و Google Drive.

چه کسی باید این افزونه مهاجرت طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

All-in-One WP Migration برای مبتدیانی که خواهان آن رابط تمیز، کشیدن و رها کردن هستند کار می کند. همچنین برای همه کسانی که می خواهند یک فرآیند ساده را در تمام طول مسیر انجام دهند، خوب است. لازم نیست نگران مشکلات اندازه فایل باشید. لازم نیست نگران مشکلات هاست باشید. لازم نیست نگران یک فایل پیچیده برای آپلود باشید.

5. UpdraftPlus

UpdraftPlus در درجه اول به عنوان یک ابزار پشتیبان طراحی وب سایت استفاده می شود. اما می تواند کارهای بیشتری انجام دهد: نه تنها این قابلیت را دارد که فایل ها را به یک مکان جدید بازگرداند، بلکه کل فرآیند را نیز ساده می کند. به عنوان مثال، برای پشتیبان ‌گیری از فایل ‌های طراحی وب سایت ، فقط باید از یک دکمه با یک کلیک استفاده کنید. پس از آن، بازیابی را می توان در همان طراحی وب سایت یا در جای دیگر انجام داد. و همه اینها با یک دکمه انجام می شود.

دلیل اینکه UpdraftPlus ممکن است برای مهاجرت جذاب باشد این است که یکی از سریع ‌ترین پشتیبان ‌گیری‌ طراحی وب سایت ها را با کمک سرویس‌ های ذخیره‌ سازی ابری مانند Dropbox و Google Drive تکمیل می ‌کند.

برنامه های پشتیبان گیری خودکار با UpdraftPlus امکان پذیر است. این روش استاندارد پشتیبان گیری طراحی وب سایت در نسخه رایگان ارائه شده است. ارتقاء به راه حل برتر عملکردهای بیشتری مانند پشتیبان گیری طراحی وب سایت افزایشی، تکراری، و مهاجرت سریع را ارائه می دهد.

همچنین به لیست بزرگتری از گزینه های ذخیره سازی ابری مانند Azure و OneDrive دسترسی خواهید داشت. UpdraftPlus Premium برای دو مجوز 70 دلار فهرست شده است. می توانید با قیمت 95 دلار به 10 مجوز ارتقا دهید و از آنجا به بالا بروید. افزونه طراحی وب سایت هایی برای مواردی مانند مهاجرت های روان تر و مقصدهای ذخیره سازی متعدد در طراحی وب سایت فروخته می شوند.

ویژگی هایی که UpdraftPlus را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

UpdraftPlus یک نسخه پشتیبان سریع و ایمن برای همه طراحی وب سایت های شما ایجاد می کند. این همه به صورت رایگان در افزونه اصلی طراحی وب سایت انجام می شود.

این افزونه هم پشتیبان گیری و هم بازیابی می کند. همچنین می توان فایل ها را به صورت دستی یا با استفاده از یکی از پسوندهای مهاجرت با یک کلیک در طراحی وب سایت به مکان های دیگر منتقل کرد.

UpdraftPlus یکی از طولانی ترین لیست های ادغام ابری را دارد. برخی از این موارد عبارتند از Rackspace Cloud، Openstack Swift و Microsoft OneDrive.

نسخه رایگان این افزونه دارای پشتیبان گیری طراحی وب سایت خودکار است که اغلب در مورد افزونه های مهاجرت و پشتیبان گیری صدق نمی کند.

پشتیبان گیری طراحی وب سایت افزایشی امکان پذیر است. می توانید از شبکه های چند طراحی وب سایتی نسخه پشتیبان تهیه کرده و آنها را انتقال دهید. می توانید فایل های غیر طراحی وب سایت را به سرورهای دیگر منتقل کنید.

پسوند Migration به شبیه سازی و انتقال فایل ها از محیط های محلی به محیط های زنده کمک می کند.

چه کسی باید این افزونه مهاجرت طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

قبل از هر چیز دیگری، UpdraftPlus یک افزونه پشتیبان طراحی وب سایت است. با این حال، اگر مایل به پرداخت هزینه افزونه Migrator هستید، به عنوان یک راه مقرون به صرفه برای انجام این کار منطقی است. بنابراین، UpdraftPlus را برای کسانی که می‌خواهند بهترین نسخه پشتیبان ‌گیری طراحی وب سایت ممکن را داشته باشند، با گزینه مهاجرت به طراحی وب سایت پیشنهاد می ‌کنیم.

6. BackupBuddy در حال حاضر با webever.ir سازگار نیست

BackupBuddy این توانایی را دارد که از طراحی وب سایت شما نسخه پشتیبان تهیه کند، فایل ها را بازیابی کند و آن را به مکان کاملا متفاوت منتقل کند. این افزونه پشتیبان گیری طراحی وب سایت و مهاجرت توسط افراد iThemes تولید شده است و از زمان انتشار آن در بیش از نیم میلیون طراحی وب سایت نصب شده است.

مشابه UpdraftPlus، BackupBuddy در درجه اول به عنوان راهی برای پشتیبان گیری طراحی وب سایت و محافظت از فایل های طراحی وب سایت شما عمل می کند. بنابراین، در صورتی که فایل‌ها را حذف کنید، هک شوید یا با خطاهای کاربر طراحی وب سایت مواجه شوید، آن را برای بازیابی فایل‌های قدیمی ‌تر خود نصب کنید.

با این حال، تمام فایل هایی که دانلود می کنید می توانند به مکان دیگری منتقل شوند. در ساده ترین حالت، می توانید یک فایل پشتیبان را از راه دور با استفاده از Google Drive، Dropbox یا Amazon S3 ذخیره کنید. سپس، ادغام ImportBuddy تضمین می ‌کند که همه فایل‌ های شما در همان طراحی وب سایت بازیابی می‌شوند یا به جای دیگری منتقل می ‌شوند.

BackupBuddy دارای یک ویژگی انتقال اختصاصی است که به شما امکان می دهد هاست و سرور طراحی وب سایت را تغییر دهید. همچنین می توانید دامنه را تنظیم کرده و URL طراحی وب سایت ها را در یک مرحله جایگزین کنید. همچنین شبیه سازی برای توسعه دهندگان طراحی وب سایت به همراه ابزاری برای هل دادن یا کشیدن به و از طراحی وب سایت های مرحله بندی ارائه شده است.

هیچ نسخه رایگان برای BackupBuddy در دسترس نیست، اما 52 دلار به شما امکان می دهد این افزونه را در یک طراحی وب سایت پیاده سازی کنید. طرح 83 دلاری برای 10 سایت است و طرح 130 دلاری برای طراحی وب سایت های نامحدود کار می کند.

ویژگی هایی که BackupBuddy را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

BackupBuddy فقط به عنوان یک افزونه پشتیبان و مهاجرت ممتاز فروخته می شود. بنابراین، از آنجایی که هزینه آن را پرداخت می کنید، پشتیبانی مشتری طراحی وب سایت بسیار بهتری دریافت می کنید.

این افزونه گزینه های عالی برای فشار دادن و کشیدن محتوا بین طراحی وب سایت های استیجینگ و زنده دارد.

شما می توانید طراحی وب سایت خود را با کلیک یک دکمه کلون کنید.

هر طراحی وب سایتی را در یک دامنه موقت بسازید، سپس از BackupBuddy برای انتقال آن طراحی وب سایت به یک دامنه زنده استفاده کنید.

بخش مهاجرت BackupBuddy دارای جایگزینی عالی URL، تغییر دامنه و تعویض میزبان است که همه اینها در پس زمینه طراحی وب سایت برای شما انجام می شود.

این افزونه بسیار بیشتر از قابلیت مهاجرت ارائه می دهد. به عنوان مثال، از طریق داده های سریالی، اسکن بدافزارها و پشتیبان گیری از طراحی وب سایت محافظت می کنید.

پشتیبان گیری طراحی وب سایت برای زمانی که نیاز به بازیابی فایل های خود یا انتقال آنها به سرورهای دیگر دارید عالی هستند. برخی از ویژگی‌های پشتیبان‌گیری شامل اعلان‌های ایمیل، پشتیبان ‌گیری طراحی وب سایت برنامه ‌ریزی ‌شده و ذخیره‌سازی از راه دور است.

چه کسی باید این افزونه مهاجرت طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

ما BackupBuddy را برای کسانی دوست داریم که مجموعه کاملی از ابزارهای حفاظت، مهاجرت و پشتیبان ‌گیری طراحی وب سایت را می ‌خواهند. این افزونه تعداد افزونه های مورد نیاز طراحی وب سایت خود را کاهش می دهد و همیشه می دانید که فایل های طراحی وب سایت محافظت می شوند. علاوه بر این، می ‌توانید فایل ‌ها را هر زمان که لازم بود جابه‌جا کنید.

از مشکلات طراحی وب سایت و هاست کند خسته شده اید؟

7. Super Backup & Clone

افزونه Super Backup & Clone یک راه حل جایگزین برای افزونه های مهاجرتی است که می توانید در فهرست پلاگین و طراحی وب سایت پیدا کنید. در اینجا یک افزونه است که فقط در CodeCanyon فروخته می شود. قیمت در حال حاضر 35 دلار است و به مدت شش ماه از مشتری ممتاز پشتیبانی می کنید. پس از آن، شما می توانید برای پشتیبانی طراحی وب سایت اضافی پرداخت کنید.

همانطور که در نام آن ذکر شده است، این افزونه طراحی وب سایت می تواند به پشتیبان گیری، شبیه سازی و مهاجرت کمک کند. به خدمات ابری شخص ثالث مانند Amazon S3، Google Drive و Rackspace پیوند می ‌دهد. شما می توانید از طراحی وب سایت خود عکس های فوری ایجاد کنید و هر زمان که بخواهید آن فایل ها را بازیابی کنید.

زمان ‌بندی با بک ‌آپ ‌ها امکان‌پذیر است و حتی می ‌توانید آن‌ها را طوری تنظیم کنید که ب ه‌طور خودکار نسخه پشتیبان طراحی وب سایت را دانلود کنند. مهاجرت های سفارشی به این معنی است که می توانید تنظیمات را بر اساس اندازه طراحی وب سایت خود و جایی که فایل ها می روند تنظیم کنید.

علاوه بر ویژگی های قبلی، Super Backup & Clone پشتیبانی چند طراحی وب سایتی را برای پشتیبان گیری از چندین طراحی وب سایت شبکه و انتقال بالقوه آنها به سرورهای دیگر ارائه می دهد. افزونه Super Backup & Clone در کنار گزارش‌های زیبا و عملکرد بهینه سیستم، کار بسیار خوبی در ساده ‌سازی کل فرآیند مهاجرت طراحی وب سایت انجام می ‌دهد.

ویژگی هایی که Super Backup & Clone را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

Super Backup & Clone "عکس های فوری" از فایل های شما می گیرد که اساساً فایل های طراحی وب سایت شما را در مکان های مختلف دانلود و ذخیره می کند. این عکس های فوری برای مهاجرت طراحی وب سایت استفاده می شود.

اتصالات ابری، مانند Google Drive و Dropbox، تضمین می‌کنند که همه پوشه ‌های شما در جای دیگری ذخیره می ‌شوند و امنیت فایل شما را بهبود می ‌بخشند.

ویرایش‌های تاریخچه روی داشبورد نشان داده می‌شوند، فقط در صورتی که بخواهید طراحی وب سایت خود را بازیابی کنید یا از نسخه‌ای از گذشته مهاجرت کنید.

پشتیبان گیری طراحی وب سایت را می توان برای یک فرآیند ساده برنامه ریزی و خودکار کرد.

می توانید فایل ها و پوشه های خاصی را از نسخه پشتیبان طراحی وب سایت خود حذف کنید.

شما این شانس را دارید که انتخاب کنید از کدام جداول می خواهید از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان طراحی وب سایت تهیه کنید. همه آنها یا فقط چند مورد را انتخاب کنید.

قابلیت های چند طراحی وب سایتی به صاحبان شبکه اجازه می دهد تا به طور کامل طراحی وب سایت های شبکه خود را انتقال دهند یا از پشتیبان گیری طراحی وب سایت بازیابی کنند.

چه کسی باید این افزونه مهاجرت طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

Super Backup & Clone مانند یک افزونه طراحی وب سایت قوی برای چندین کار به نظر می رسد. می توانید از فایل ها نسخه پشتیبان تهیه کنید، طراحی وب سایت ها را شبیه سازی کنید و به نقاط مختلف مهاجرت کنید. ما آن را به عنوان یک مجموعه کم هزینه دوست داریم و نیاز به چندین افزونه را برای همه این ویژگی ها از بین می برد.

8. VaultPress

VaultPress نامی ستودنی در دنیای طراحی وب سایت است زیرا نه تنها یک افزونه مهاجرت مفید است، بلکه توسعه یافته و متعلق به Automattic است.

VaultPress را می توان به طور جداگانه نصب کرد، اما توسط پلاگین محبوب Jetpack پشتیبانی می شود. بنابراین، بهتر است Jetpack را نصب کنید و حتی از ویژگی های بیشتری فراتر از VaultPress بهره مند شوید.

اولین قدم با VaultPress تهیه نسخه پشتیبان از تمام فایل های طراحی وب سایت شما است. همچنین با بدافزارها و هکرها مبارزه می‌کند و برخی ابزارها برای هشدار دادن به شما در مورد آسیب ‌های تصادفی ترکیب شده‌اند.

VaultPress فقط برنامه های پرمیوم دارد – یکی با 39 دلار در سال و دیگر برنامه های تجاری با 99 دلار و 299 دلار در سال. این افزونه طراحی وب سایت در درجه اول یک افزونه پشتیبان گیری طراحی وب سایت و امنیتی است، اما دارای یک ویژگی قوی برای انتقال آسان طراحی وب سایت از پشتیبان گیری است. این کار با یک کلیک انجام می شود.

همراه با ابزارهای مهاجرت، می‌توانید از پشتیبان‌گیری طراحی وب سایت خودکار، بایگانی‌ها و حفاظت از هرزنامه ‌ها برای نظرات استفاده کنید.

ویژگی هایی که VaultPress را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

این یک افزونه طراحی وب سایت ممتاز با پشتیبانی مشتری با کیفیت است.

این افزونه همراه با افزونه Jetpack است، بنابراین مجموعه کاملی از ابزارها برای رسانه های اجتماعی، بازاریابی و موارد دیگر را نیز دریافت خواهید کرد.

VaultPress از پشتیبان گیری طراحی وب سایت خودکار و برنامه ریزی شده پشتیبانی می کند.

فضای ذخیره سازی نامحدودی را برای همه نسخه های پشتیبان خود دریافت می کنید.

یک آرشیو به مدت 30 روز نمایش داده می شود.

این افزونه شامل یک دکمه مهاجرت ساده و بصری طراحی وب سایت است که از شما نسخه پشتیبان تهیه می کند و آنها را به طراحی وب سایت شما بازیابی می کند یا به سرورهای دیگر ارسال می کند.

VaultPress حفاظت از هرزنامه ها را برای جلوگیری از طیف گسترده ای از نظرات و پینگ بک هایی که از طریق طراحی وب سایت شما وارد می شوند ارائه می دهد.

این پلاگین با نظارت مداوم بر حملات brute force نظارت می کند.

برنامه های تجاری شامل برخی از ویژگی های چشمگیر برای مواردی مانند اسکن امنیتی، ایجاد درآمد تبلیغاتی و میزبانی ویدیوی نامحدود است.

چه کسی باید این افزونه مهاجرت طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

VaultPress برای کسانی که قبلاً پلاگین Jetpack را دارند انتخاب عالی به نظر می رسد. همچنین برای محافظت از طراحی وب سایت شما از همه جهات محکم است. عملکرد مهاجرت بیش از هر چیز یک امتیاز است.

9. گارد پشتیبان

همانطور که می بینید، بسیاری از بهترین افزونه های مهاجرت طراحی وب سایت در بسته هایی با افزونه های پشتیبان و امنیتی پیچیده شده اند. این همچنین در مورد پلاگین Backup Guard صدق می کند، که پشتیبان گیری، مهاجرت و بازیابی فایل را مدیریت می کند. این به اندازه برخی از رقبا محبوب نیست، اما مجموعه ویژگی ها چشمگیر است و رابط کاربری طراحی وب سایت تمیز برای بسیاری از کاربران طراحی وب سایت جذاب است.

برای شروع، Backup Guard دارای افزونه های رایگان و پولی است. نسخه رایگان به شما امکان می دهد از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، طراحی وب سایت ها را بازیابی کنید و آن فایل ها را در Dropbox و چند مکان دیگر آپلود کنید.

تا زمانی که به Pro ارتقا دهید نمی توانید از ویژگی مهاجرت استفاده کنید. با این اوصاف، این یکی از گران ‌ترین گزینه ‌های مهاجرت در بازار است که از 9.95 دلار در ماه شروع می‌شود و از آنجا به بالاتر می ‌رود. بنابراین، شما درگیر هزینه های تکراری ماهانه هستید.

اگرچه هزینه بالاتر است، اما ویژگی ها آن را جبران می کنند. همه برنامه ها شامل طراحی وب سایت های نامحدود، پشتیبان گیری و بازسازی هستند. همچنین می ‌توانید هر چقدر که می‌ خواهید مهاجرت کنید و نسخه‌ های پشتیبان طراحی وب سایت خود را برای آینده برنامه ‌ریزی کنید. تهیه نسخه پشتیبان از برنامه های متعدد مجاز است، و می توانید در مکان هایی مانند Dropbox، Amazon S3 و OneDrive آپلود یا وارد کنید.

چه چیزی این افزونه را به یکی از بهترین افزونه های مهاجرت طراحی وب سایت تبدیل می کند؟

Backup Guard شامل مجموعه کاملی از ابزارها برای مواردی مانند مهاجرت، امنیت، پشتیبان گیری طراحی وب سایت و بازیابی است.

پشتیبانی طراحی وب سایت عالی است. پشتیبانی اضطراری در تمام ساعات در دسترس است.

می‌توانید تعداد نسخ ه‌های پشتیبان را که می ‌خواهید روی سرور خود نگه دارید، مشخص کنید.

همه برنامه ها امکان پشتیبان گیری، طراحی وب سایت ها و مهاجرت های نامحدود را فراهم می کنند.

شبکه های چند طراحی وب سایتی در هنگام مهاجرت و پشتیبان گیری پشتیبانی می شوند.

شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک از جداول پایگاه داده شما پشتیبان گرفته شده و در حین انتقال استفاده شود.

هنگام وارد کردن نسخه پشتیبان طراحی وب سایت ، نیازی به دریافت کلاینت FTP نیست.

زمانی که یک نسخه پشتیبان طراحی وب سایت کامل می شود یا زمانی که انتقال انجام می شود، اعلان های ایمیل ارسال می شود.

ویژگی هایی که Backup Guard را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

این یکی از بهترین رابط ها برای پشتیبان گیری طراحی وب سایت و افزونه های مهاجرت است. اگر چیزی می‌خواهید که هر کسی بتواند آن را بفهمد، این افزونه مهاجرت برای شماست. همچنین خوب است بدانید که Backup Guard برخی از بهترین پشتیبانی مشتری طراحی وب سایت را در مقایسه با سایر افزونه ها دارد.

آیا نیاز دارید که طراحی وب سایت خود را به یک میزبان جدید منتقل کنید یا به سادگی فایل های خود را انتقال دهید؟ ما لیستی از بهترین افزونه های طراحی وب سایت را برای شما گردآوری کرده ایم. آنها را بررسی کنید!

کدام یک از بهترین افزونه های مهاجرت طراحی وب سایت برای شما مناسب است؟

همه افزونه های مهاجرت برای هر طراحی وب سایتی مناسب نیستند. گاهی اوقات بهتر است یکی را پیدا کنید که به فضای ذخیره سازی ابری پیوند داده شود. گاهی اوقات بهتر است یکی با پشتیبان گیری خودکار و ابزارهای امنیتی پیدا کنید.

ما بسیاری از بهترین افزونه های مهاجرت طراحی وب سایت را بررسی کردیم، اما در اینجا توصیه های نهایی ما وجود دارد:

- Duplicator اگر می خواهید بهترین افزونه مهاجرت طراحی وب سایت همه جانبه را داشته باشید، با این افزونه همراه شوید.

مهاجرت گورو - ما این یکی را برای مهاجرت طراحی وب سایت های بسیار بزرگ دوست داریم.

- WP Migrate قبلاً WP Migrate DB – این یکی برای توسعه دهندگانی است که چیزی بیش از یک دکمه مهاجرت با یک کلیک می خواهند. به این ترتیب شما کنترل بیشتری روی فرآیند خواهید داشت. همچنین ممکن است برای مبتدیان گیج کننده باشد.

-All-in-One WP Migration این افزونه طراحی وب سایت برای افرادی که خواهان یک رابط تمیز و سبک وزن هستند خوب است.

-UpdraftPlus اگر می خواهید پشتیبان گیری طراحی وب سایت درجه یک با یک ابزار مهاجرت خوب نیز داشته باشید، این افزونه را در نظر بگیرید.

-BackupBuddyاگر به مجموعه کاملی از ابزارها علاقه دارید، با این یکی بروید.

-Super Backup & Cloneاین یکی از افزونه طراحی وب سایت های مهاجرتی کم هزینه است.

-VaultPress اگر پلاگین Jetpack را دارید، به اضافه کردن آن به عنوان یک ویژگی فکر کنید.

-Backup Guardما فکر می کنیم این افزونه بهترین پشتیبانی مشتری طراحی وب سایت و زیباترین رابط را دارد.

این تمام چیزی است که ما برای بهترین افزونه های مهاجرت طراحی وب سایت داریم! ترجیح شما کدام است؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.