search
حلقه سفید

9 پلاگین اسلایدر عالی برای طراحی وب سایت های جذاب

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1401/08/02
9 پلاگین اسلایدر عالی برای طراحی وب سایت های جذاب

پلاگین لغزنده طراحی وب سایت ویژگی هایی را برای اسلایدهای ساده تصاویر فراهم می کند، در حالی که راه حل های پیشرفته با سازنده های کشیدن و رها کردن، انیمیشن ها و دکمه ها طراحی وب سایت را گسترش می دهند.

اگر علاقه مند به اضافه کردن یک نوار لغزنده به طراحی وب سایت خود هستید، با درک نحوه استفاده از اسلایدر شروع کنید تا مشکلی در طراحی وب سایت شما ایجاد نشود.

پس از آن، نگاهی به ویژگی های برتری که دوست داریم و بهترین افزونه های اسلایدر طراحی وب سایت برای انتخاب بیندازید. ما عناصری مانند قیمت ‌گذاری، ویژگی‌ها و سناریوهای مورد استفاده طراحی وب سایت را برجسته می‌ کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که افزونه اسلایدر ایده‌آل طراحی وب سایت را برای سازمان خود انتخاب می ‌کنید.

راهنمای استفاده از پلاگین های اسلایدر طراحی وب سایت

برخی از افراد اسلایدر طراحی وب سایت را دوست دارند و برخی دیگر از آنها متنفرند. من استدلال می‌ کنم که کاربر معمولی طراحی وب سایت آنها را در طراحی وب سایت های مختلف می ‌بیند و فکر می ‌کند این مسیر درستی است. علاوه بر این، اسلایدرها به صاحبان طراحی وب سایت این امکان را می دهند که از فرآیند حذف عکس یا ویدیو صرف نظر کنند و پنج یا ده عکس را در صفحه اصلی طراحی وب سایت خود قرار دهند.

با این حال، بسیاری از توسعه‌ دهندگان و کاربران طراحی وب سایت می‌ دانند که اسلایدر طراحی وب سایت ها، وقتی ضعیف انجام شوند، بازدیدکنندگان طراحی وب سایت را گیج می‌کنند، اغلب منجر به تبدیل‌ های بالاتر، کاهش زمان بارگذاری طراحی وب سایت و اشغال فضای فیزیکی فوق ‌العاده‌ای در صفحه اصلی طراحی وب سایت شما نمی ‌شوند.

اغلب اوقات، پلاگین های اسلایدر ابزارهای عالی برای ساخت تصاویر هدر طراحی وب سایت هستند، حتی اگر فقط به یک اسلاید طراحی وب سایت بچسبید. بنابراین، توصیه می کنیم از یک یا دو تصویر در نوار لغزنده استفاده کنید، اندازه آن را به حداقل برسانید و تا حد امکان شلوغ کنید تا مطمئن شوید که طراحی وب سایت شما سریع اجرا می شود و بیش از یک کمک مزاحم نیست.

در افزونه اسلایدر طراحی وب سایت به دنبال چه چیزی باشید

همه پلاگین های اسلایدر طراحی وب سایت یکسان ایجاد نمی شوند. در واقع، افزونه‌های اسلایدر طراحی وب سایت زیادی در بازار وجود دارد که احتمالاً با چند مورد از آن مواجه خواهید شد.

به همین دلیل است که ما تمایل داریم با تحقیقات خود پیشرو باشیم و ویژگی‌هایی را که احساس می‌کنیم در هنگام انتخاب یکی از آنها مهم هستند را ترسیم کنیم. به این ترتیب، شما یک پلاگین کشویی طراحی وب سایت را با ابزارهای غیرضروری که رابط طراحی وب سایت را به هم می ریزند، انتخاب و هزینه پرداخت نمی کنید. از سوی دیگر، ما نمی خواهیم که شما به یک نوار لغزنده طراحی وب سایت محدود بسنده کنید، فقط به این دلیل که ارزان تر است یا اولین گزینه ای است که پیدا می کنید.

در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که ما بیشترین ارزش طراحی وب سایت را پیدا می کنیم:

 • قالب‌ های لغزنده طراحی وب سایت که به صنایع و طرح‌ های متعدد پاسخ می ‌دهند و شما را فوراً شروع می‌ کنند.
 • کشیدن و رها کردن، یا حداقل سازندگان بصری طراحی وب سایت که امکان طراحی وب سایت های اسلایدر زیبا را بدون کدنویسی فراهم می کنند.
 • عناصر پاسخگو که یا در دستگاه های تلفن همراه خوب به نظر می رسند یا نوار لغزنده طراحی وب سایت دستگاه های تلفن همراه را حذف می کنند. این بسیار مهم است زیرا اسلایدرها اغلب در تلفن ها و تبلت ها وحشتناک به نظر می رسند.
 • کتابخانه ای از عناصر طراحی وب سایت برای تبدیل ایده های شما به تصاویری خیره کننده. اینها ممکن است شامل تصاویر پس‌ زمینه، نمادها، فونت‌ های مختلف طراحی وب سایت و فیلم‌ها باشند.
 • سازگاری با مضامین طراحی وب سایت و پلاگین های اصلی طراحی وب سایت ، همراه با افزونه ها و ادغام هایی که به نرم افزارها و برنامه های محبوب مورد استفاده کاربران طراحی وب سایت پیوند دارند.
 • گزینه هایی برای ایجاد انواع مختلف لغزنده، مانند چرخ فلک ها یا لغزنده هایی که به پست های وبلاگ طراحی وب سایت پیوند دارند. همچنین دیدن پشتیبانی از محتوای پویا طراحی وب سایت ، منبع ‌یابی محتوا طراحی وب سایت از مکان‌های دیگر مانند فیدهای RSS یا صفحات محصول طراحی وب سایت شما بسیار خوب است.
 • ادغام رسانه های اجتماعی برای آشکار کردن فوری آخرین پست های شما و ارسال افراد به صفحات رسانه های اجتماعی طراحی وب سایت شما.
 • بخش ‌های قهرمان - یا پیام ‌های تصویری بزرگ - که توجه را جلب می ‌کند و بازدیدکنندگان طراحی وب سایت را به مشتریان یا دنبال‌ کنندگان جدید تبدیل می ‌کند.
 • انیمیشن های مختلف برای آوردن چشم کاربر طراحی وب سایت به قسمت های خاصی از نوار لغزنده. اینها همچنین برای افزودن سرگرمی و خلاقیت مرتبط به طراحی وب سایت شما به خوبی کار می کنند.
 • پشتیبانی از چندین آیتم رسانه ای و محتوای طراحی وب سایت غنی مانند ویدیو و تصاویر، حتی GIF.
 • ابزارهای پروژه طراحی وب سایت برای دسته بندی و سازماندهی اسلایدرها و کپی کردن آنها برای ساختن قالب های طراحی وب سایت خود برای استفاده بعدی.
 • ابزارهای بهینه سازی مانند بارگذاری تنبل و بهینه سازی تصویر برای اطمینان از اینکه اسلایدرهای شما سرعت طراحی وب سایت را کاهش نمی دهند.
 • پیش‌نمایش ‌های طراحی وب سایت بصری را انجام دهید تا ببینید اسلایدر قبل از انتشار در طراحی وب سایت شما دقیقاً چه شکلی است.
 • ویرایش سریع تصویر، مانند برش، برای رفع نیاز به ابزارهای ویرایش طراحی وب سایت شخص ثالث مانند فتوشاپ.
 • چندین عنصر ناوبری مانند دکمه هایی برای اسلاید طراحی وب سایت در میان تصاویر و لایت باکس ها برای دیدن نسخه های بزرگتر عکس ها.
 • ادغام‌های بالقوه برای ابزارهای تجارت الکترونیک طراحی وب سایت مانند WooCommerce، با گسترش انواع رسانه ‌هایی که می ‌توانید برای تصاویر طراحی وب سایت محصول داشته باشید.

آیا می خواهید یک لمس خاص اضافی به تصاویر طراحی وب سایت خود اضافه کنید؟ یکی از این گزینه های افزونه کشویی طراحی وب سایت را برای ایجاد انیمیشن، ارسال پست به رسانه های اجتماعی و موارد دیگر امتحان کنید!

بهترین گزینه های پلاگین اسلایدر طراحی وب سایت در سال 2022

پس از تجزیه و تحلیل و مقایسه بسیار، ما لیست خود را از بهترین اسلایدرهای طراحی وب سایت را به موارد زیر کاهش دادیم. برای مشاهده بررسی عمیق طراحی وب سایت ، می توانید روی یکی از فهرست کوتاه زیر کلیک کنید.

1- تحول لغزنده طراحی وب سایت

2- لغزنده هوشمند طراحی وب سایت

3- اسلایدر طراحی وب سایت مستر

4- متاسلایدر طراحی وب سایت

5- پلاگین کشویی Kreatura

6- رویال اسلایدر طراحی وب سایت

7- نوار لغزنده – اسلایدر طراحی وب سایت پاسخگو نهایی

8- اسلایدر طراحی وب سایت توسط 10Web

TouchCarousel9-

1. تحول لغزان طراحی وب سایت

Slider Revolution توسط افراد حاضر در ThemePunch، سازندگان طراحی وب سایت مورد علاقه دیگری به نام Essential Grid، توسعه یافته است. Slider Revolution یکی از محبوب ‌ترین پلاگین‌های اسلایدر طراحی وب سایت آنلاین است که ده‌ها هزار فروش و نظرات عالی کاربران طراحی وب سایت در CodeCanyon دارد. همچنین در طراحی وب سایت ThemePunch به فروش می رسد.

این افزونه دارای عناصر طراحی وب سایت بصری و مضامین باورنکردنی است که درست شبیه یک طراح گرافیک حرفه ای طراحی وب سایت در حال کار است. بخش‌های قهرمان برای تبدیل مشتریان برجسته هستند و صفحات طراحی وب سایت کامل به عنوان یک امتیاز عالی هستند.

افزونه طراحی وب سایت Slider Revolution شامل تمام عناصر یک پلاگین کشویی است که شما نیاز دارید، اما مهم است که بدانید این ابزار در درجه اول برای توسعه دهندگان طراحی وب سایت ساخته شده است. یک مبتدی قطعا می تواند آن را امتحان کند، اما یک منحنی یادگیری وجود دارد.

به طور کلی، موفقیت Slider Revolution را می‌توان به پشتیبانی خیره‌ کننده مشتری طراحی وب سایت ، صدها الگوی زیبا و افزونه‌ هایی که شامل عناصر قبل و بعد از تصاویر، نمایش‌ ها و موارد دیگر می ‌شود نسبت داد.

قیمت گذاری

قیمت از 29 دلار در سال برای یک طراحی وب سایت شروع می شود.

برنامه های دیگر شامل گزینه 70 دلار در سال است و بسته به اینکه برای چند طراحی وب سایت قصد استفاده از آن را دارید تا هزاران در سال افزایش می یابد.

CodeCanyon Slider Revolution را با قیمت 59 دلار فهرست می کند، بنابراین بهتر است آن را مستقیماً از طراحی وب سایت ThemePunch خریداری کنید.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین لغزنده طراحی وب سایت برتر تبدیل می کند

 • یک ویرایشگر بصری طراحی وب سایت فوق العاده که شامل ویرایش کشیدن و رها کردن طراحی وب سایت ، مدیریت متن و لایه ها می شود. هزاران تنظیمات در ویرایشگر بسته بندی شده است که آن را بیشتر شبیه به یک نرم افزار قدرتمند طراحی وب سایت مانند فتوشاپ می کند.
 • بیش از 200 الگو طراحی وب سایت برای دسته بندی هایی مانند اسلاید قهرمان، اسلاید جلوه های ویژه و چرخ فلک ها.
 • افزونه طراحی وب سایت هایی برای جلوه هایی مانند شکل گیری حباب، جزئیات قلم مو و عکس های قبل و بعد.
 • یک کتابخانه کامل دارایی رسانه برای افزودن گروه های لایه متحرک، تصاویر، فیلم ها و نمادها.
 • لغزنده های پاسخگو که در دستگاه های کوچکتر در جای خود قرار می گیرند. اگر سبک طراحی وب سایت شما بیشتر است، حتی می توانید نوار لغزنده طراحی وب سایت را در دستگاه های تلفن همراه حذف کنید.
 • جدول زمانی برای سفارشی کردن انیمیشن ها، حرکات و طول لغزنده طراحی وب سایت خود.
 • ابزارهای پیش نمایش برای ارزیابی ظاهر هر اسلاید طراحی وب سایت در دستگاه های مختلف.
 • به ‌روزرسانی‌ها با یک کلیک برای فعال کردن ویژگی‌های جدید طراحی وب سایت هر زمان که منتشر می ‌شوند.
 • پیوند دادن به حساب‌ های رسانه ‌های اجتماعی برای افشای پست‌های اخیر و اطلاع‌ رسانی به مردم از محتوای اجتماعی طراحی وب سایت شما.
 • پشتیبانی از محتوای غنی طراحی وب سایت و فیلم ها و لایه های عکس.
 • دکمه های فراخوان مفید طراحی وب سایت با طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی.
 • یک ماژول تاریخچه طراحی وب سایت که به شما امکان می ‌دهد به نسخه ‌های قدیمی ‌تر اسلایدر طراحی وب سایت برگردید و به بازنگری تاریخچه‌ تان کمک می ‌کند و ببینید کدام عناصر طراحی وب سایت برای استفاده در حال حاضر بهتر است.
 • ویژگی ها را ذخیره و کپی کنید تا یک اسلاید یا اسلایدر طراحی وب سایت بسازید و آن را در طراحی وب سایت دیگری کپی کنید یا دوباره از آن در طراحی وب سایت فعلی استفاده کنید.
 • ماژول های انعطاف پذیر طراحی وب سایت برای همه عناصر طراحی وب سایت ، به شما کمک می کند اندازه را تغییر دهید و همه چیز را مطابق میل خود تنظیم کنید.
 • یک کتابخانه پس زمینه طراحی وب سایت با بسیاری از تصاویر و اشکال برای انتخاب و اضافه کردن به نوار لغزنده خود.
 • بهینه سازی تصویر و بارگذاری طراحی وب سایت تنبل برای سرعت بخشیدن به زمان بارگذاری طراحی وب سایت شما و کاهش نیاز به افزونه های بهینه سازی اضافی.

2. لغزنده هوشمند طراحی وب سایت

Smart Slider یک طراح تمیز طراحی وب سایت ، چندین قالب طراحی وب سایت از پیش ساخته، و یک ویرایشگر با ماژول‌ های طراحی وب سایت کشیدن و رها کردن را ارائه می‌ دهد. مفهوم پشت پلاگین Smart Slider ارائه قدرت Slider Revolution بدون رابط تا حدودی پیچیده است. توسعه‌ دهندگان طراحی وب سایت قطعاً به زیرساخت تمیزتری دست یافته ‌اند، با این حال هنوز هم کسانی را که قبلاً در طراحی وب سایت کار نکرده‌اند بترساند.

با این حال، ما به همه توسعه دهندگان طراحی وب سایت و طراحان طراحی وب سایت توصیه می کنیم که نگاهی به Smart Slider به عنوان جایگزینی مناسب برای Slider Revolution داشته باشند. این افزونه دارای عناصر پاسخگو، تم های زیبا و ادغام برای مواردی مانند YouTube و WooCommerce است. افکت های انیمیشن برای ساخت خطوط زمانی مفید هستند و به شما امکان می دهند انیمیشن ها را اضافه کرده و در یک نقطه خاص به بیننده معرفی کنید.

واضح است که Smart Slider جایگاهی در بخش تجارت الکترونیک طراحی وب سایت دارد، زیرا محصولات را واکشی می کند و به اضافه کردن دکمه ای برای فروش آن اقلام کمک می کند. ما همچنین متوجه شده ایم که اکوسیستم و جامعه Smart Slider متمایز است. می ‌توانید اسناد و گروه اجتماعی زیادی برای گپ زدن با دیگران پیدا کنید. ما همچنین پشتیبانی طراحی وب سایت شخصی و آموزش های ویدیویی را دوست داریم که واقعاً تجربه یادگیری بصری طراحی وب سایت بیشتری را به ارمغان می آورند.

قیمت گذاری

Smart Slider با قیمت 35 دلار به فروش می رسد. این از نصب یک طراحی وب سایت پشتیبانی می کند و یک بار پرداخت است.

طرح تجاری برای 10 سایت به 150 دلار می رسد و طرح نامحدود 250 دلار بدون محدودیت در تعداد طراحی وب سایت ها است.

قیمت یکی از وجه تمایز بین Slider Revolution و Smart Slider است، زیرا می بینید که چگونه با Smart Slider پشتیبانی مادام العمر و ارتقاء را با یک هزینه دریافت می کنید. از طرف دیگر، افزونه طراحی وب سایت Slider Revolution نیاز به پرداخت سالانه دارد.

 

 • انواع پروژه های متعدد طراحی وب سایت برای گسترش دامنه طرح های شما. اینها شامل بلوک‌ ها، چرخ فلک‌ها یا حتی طراحی وب ‌سایت‌ های تمام صفحه است.
 • پیوند دادن محتوای پویا طراحی وب سایت به طوری که لغزنده‌ های شما داده‌های مکان‌هایی مانند وبلاگ یا فید طراحی وب سایت RSS را نشان می‌ دهند.
 • بیش از 180 قالب طراحی وب سایت با دسته بندی های مختلف صنعت و طراحی وب سایت. می توانید هر عنصری را در قالب ها تغییر دهید و آنها را برای بعد ذخیره کنید.
 • یک کتابخانه اسلاید که به نوعی شبیه یک نسخه کوچکتر از الگوها است. اگر طرح های اولیه طراحی وب سایت دقیقاً آن چیزی نیست که می خواهید، اینها را به قالب های خود طراحی وب سایت اضافه کنید.
 • پشتیبانی از لایه - با 24 لایه - که امکان سفارشی سازی های پیشرفته را فراهم می کند.
 • ابزارهای دوستدار SEO برای بهینه سازی تصاویر طراحی وب سایت شما و پیروی از بهترین شیوه های موتورهای جستجو طراحی وب سایت.
 • عناصر کنترل استاندارد برای افزودن موارد اساسی مانند متن، نقاط گلوله و تصاویر کوچک.
 • سازگاری با برخی از محبوب ترین صفحه سازهای طراحی وب سایت موجود در بازار، مانند گوتنبرگ و المنتور.
 • یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن با رابط مدرن و تمیز.
 • پیش نمایش زنده و ویرایش پاسخگو برای اینکه بدانید طرح های طراحی وب سایت شما قبل از ارسال برای انتشار دقیقاً چه شکلی هستند.
 • ویرایش تصویر در داخل طراح. این کار به جای تکمیل این وظایف در نرم افزار ویرایش طراحی وب سایت شخص ثالث، برش و فیلترها را ارائه می دهد.
 • ابزارهای کپی و جای‌ گذاری - و ویژگی‌های صادرات/ وارد کردن - برای انتشار آثار طراحی وب سایت خود در جای دیگر.
 • کلیدهای میانبر و منوی راست کلیک برای طراحی وب سایت سریع.
 • پشتیبانی از سفارشی سازی های پیشرفته تر طراحی وب سایت با کمک CSS . شما همچنین می توانید تایپوگرافی، سبک های سبک و رنگ پس زمینه طراحی وب سایت خود را انتخاب کنید.
 • ده‌ها انیمیشن که می‌توانید روی لایه‌ها اعمال کنید و روی هر عنصر طراحی وب سایت ی مانند کادر متن یا تصویر فعال کنید.

چه کسی باید Smart Slider را در نظر بگیرد؟

افزونه Smart Slider این کار را برای طراحان طراحی وب سایت ماهر انجام می دهد. اگر تازه کار هستید، ما آن را بیشتر از Slider Revolution پیشنهاد می کنیم، اما هنوز یادگیری آن دشوار است. یکی دیگر از مولفه هایی که باید در نظر گرفت قیمت گذاری است. Smart Slider برخلاف قیمت سالانه رقبا، فقط یک بار هزینه برای ارتقاء و پشتیبانی نامحدود دارد.

3. Master Slider

Master Slider نوع خاصی از ظرافت را در طراحی وب سایت های اسلایدر خود به نمایش می گذارد و الگوهای کاربردی طراحی وب سایت و تازه ای را برای چندین نوع صنعت و هدف ارائه می دهد. می‌ توانید الگوهایی برای باشگاه‌ های بدنسازی و وبلاگ‌ های طراحی وب سایت تناسب اندام، همراه با اسلایدهای کسب ‌وکار اولیه، گزینه‌های رستوران و موارد دیگر پیدا کنید.

عناصر اختلاف منظر در بسیاری از الگوها گنجانده شده است. همچنین واضح است که تمرکز بر تصاویر با وضوح بالا، Master Slider را برای عکاسان حرفه ای و سایر خلاقان مفید می کند. می ‌توانید از میان طرح ‌بندی‌ های طراحی وب سایت مختلف مانند تصاویر منظره مسطح یا نوار لغزنده عمودی انتخاب کنید. چرخ فلک ها امکان پذیر است، و می توانید محتوا طراحی وب سایت و دکمه ها را برای جلب توجه قرار دهید.

اسلایدرهای پست طراحی وب سایت در اشکال و اندازه‌های مختلف هستند و به شما این امکان را می‌ دهند که به پست‌ های خود پیوند دهید و هرگز محتوای طراحی وب سایت اسلایدر تمام نشود. ما از نوار لغزنده تمام صفحه طراحی وب سایت با پس‌ زمینه ویدیو لذت می ‌بریم و می‌بینیم که چگونه متنی روی هم قرار می ‌گیرد و یک ویدیوی متحرک پشت طراحی وب سایت قرار می ‌گیرد.

همچنین خوب است که افزونه طراحی وب سایت Master Slider ماکت‌ها و طرح ‌های اسلایدر تصویر را برای گوشی ‌های هوشمند و تبلت‌ها ارائه م ی‌دهد. به این ترتیب، نگران این نخواهید بود که آیا لغزنده‌ ها در دستگاه‌ های کوچک ‌تر قابل نمایش هستند یا خیر، زیرا این لغزنده طراحی وب سایت ‌ها، به ویژه، فقط برای این کار ساخته شده‌اند.

به طور کلی، Master Slider چندین ویژگی و یک رابط فوق العاده روان برای ساخت اسلاید طراحی وب سایت با انیمیشن ها در یک جدول زمانی ارائه می دهد. سازنده کشیدن و رها کردن، یک فرآیند طراحی وب سایت ساده را برای مبتدیان ارائه می‌ کند و پیش ‌نمایش‌ های بی ‌درنگ کنترل کامل را، شبیه به یک نرم‌ افزار ویرایش فیلم طراحی وب سایت ، ارائه می ‌دهد. این افزونه طراحی وب سایت به اندازه Slider Revolution یا Smart Slider ترسناک به نظر نمی رسد، بنابراین افزونه طراحی وب سایت Master Slider توصیه ما را برای صاحبان مشاغل و مبتدیانی دارد که هنوز هم ظاهر حرفه ای را می خواهند.

قیمت گذاری

Master Slider یک افزونه رایگان و اصلی دارد. نسخه پریمیوم از 17 دلار شروع می شود. آنها آن را نسخه jQuery می نامند. نسخه حرفه ای طراحی وب سایت با قیمت 24 دلار به فروش می رسد.

به روز رسانی و پشتیبانی طراحی وب سایت برای همیشه رایگان است، بنابراین نیازی به پرداخت هزینه برای بسته سالانه نیست.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین لغزنده طراحی وب سایت برتر تبدیل می کند

 • یک طراح کشیدن و رها کردن با گزینه هایی برای حرکت در اطراف انتقال اسلاید طراحی وب سایت و مدت زمان آن انتقال.
 • پیش ‌نمایش بی‌ درنگ برای دیدن نحوه عملکرد انیمیشن‌ هایتان قبل از انتشار آن‌ها در طراحی وب سایت ‌تان.
 • یک ابزار تراز و چفت شدن برای تنظیم موقعیت هر عنصر ویرایشگر طراحی وب سایت.
 • یک ویرایشگر سبک طراحی وب سایت بصری با دسترسی به بیش از 650 فونت گوگل و یک ویژگی واردات برای وارد کردن CSS طراحی وب سایت سفارشی.
 • ذخیره از پیش تنظیم سفارشی که از پیش تنظیمی که ویرایش کرده اید را برای استفاده بعدی کپی می کند.
 • ویرایشگر طراحی وب سایت انتقال با پیش نمایش فوری و محیط بصری طراحی وب سایت. شما می توانید انتقال های از پیش تعیین شده را اضافه کنید یا خود را بسازید.
 • یک ویرایشگر طراحی وب سایت دکمه بصری طراحی وب سایت برای اطمینان از اینکه همه دکمه ها دارای رنگ ها و فونت های مورد نیاز شما هستند. این به شما امکان می دهد یک دکمه را روی هر پس زمینه طراحی وب سایت و نوار لغزنده رها کنید و همه ویژگی ها را با هم در یک ترکیب کنید.
 • یک ماژول طراحی وب سایت پاسخگو و گزینه پیش نمایش برای فعال کردن پشتیبانی تلفن همراه برای اسلایدهای طراحی وب سایت شما. Master Slider طوری تنظیم شده است که به طیف گسترده ای از محیط های مشاهده مختلف پاسخ دهد. همچنین دارای ناوبری کش رفتن لمسی است.
 • لایه های متحرک با پشتیبانی طراحی وب سایت از اسلایدهای زیبا با لینک و تصاویر. عناصر در اطراف حرکت می کنند و می توانند متنی همپوشانی طراحی وب سایت داشته باشند.
 • گزینه هایی برای جلوه های اختلاف منظر و بیش از شش انتقال تعاملی، از جمله امواج، جریان ها و ماسک ها.
 • پشتیبانی از ویدیوهای YouTube و Vimeo. پس ‌زمینه طراحی وب سایت ویدیوی اسلاید، هر ویدیو را گسترش می ‌دهد و شامل پوشش ‌هایی برای برقراری تماس به کنش طراحی وب سایت ‌ها می‌ شود.
 • یک نوار لغزنده ووکامرس که محصولات شما را به نمایش می گذارد و جایگزین اسلایدر طراحی وب سایت پیش فرض در ووکامرس می شود.
 • یک نوار لغزنده ووکامرس که محصولات شما را به نمایش می گذارد و جایگزین اسلایدر طراحی وب سایت پیش فرض در ووکامرس می شود.
 • چندین لغزنده دیگر که از منابعی مانند فلیکر، فیس بوک و وبلاگ طراحی وب سایت شما استخراج می شوند.
 • عناصر سئو طراحی وب سایت دوستانه با فیلدهایی برای نشانه گذاری ها و سرفصل ها.
 • چندین پوسته اسلاید برای تغییر تاریکی یا کنتراست یا روشنایی اسلایدهای طراحی وب سایت شما.
 • یک مجموعه کنترل منحصر به فرد در نوار لغزنده تصویر جلویی، با مواردی مانند گلوله و فلش.

چه کسی باید Master Slider را در نظر بگیرد؟

Master Slider یک پلاگین طراحی وب سایت هسته رایگان و یک گزینه حق بیمه بسیار مقرون به صرفه را ارائه می دهد. بنابراین، ما آن را برای کسانی که بودجه کمی دارند، دوست داریم که همچنان ویژگی‌ های حرفه ‌ای را که از یک پلاگین کشویی برتر طراحی وب سایت انتظار دارید، می‌خواهند.

همچنین استفاده از آن از منظر ایجاد رابط کمی ساده تر است، و برای کاربران طراحی وب سایت کم تجربه طراحی وب سایت عالی است. در نهایت، اگر به ابزارهای پیش‌ فرض WooCommerce علاقه‌ مند نیستید یا ترجیح می ‌دهید پلاگین اضافی طراحی وب سایت را فقط برای آن ویژگی دریافت نکنید، Master Slider به عنوان یک جایگزین کشویی طراحی وب سایت WooCommerce عمل می ‌کند.

4. متاسلایدر

وقتی صحبت از بهینه سازی سئو طراحی وب سایت ، عناصر UX طراحی وب سایت چشمگیر و دسترسی به کدنویس ها می شود، MetaSlider شما را پوشش می دهد. این تا حدودی یک پلاگین طراحی وب سایت لغزنده ترکیبی است که منابع توسعه دهنده طراحی وب سایت را فراهم می کند و در عین حال به یک رابط کاربری طراحی وب سایت زیبا برای کسانی که علاقه ای به استفاده از CSS یا HTML ندارند کمک می کند.

MetaSlide دارای چندین قالب و ماژول های طراحی وب سایت از پیش تعیین شده، از جمله فید پست، لغزنده لایه، و نوار لغزنده ویدیو است. می توانید این اسلاید طراحی وب سایت ها را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید یا یک نوار لغزنده با وضوح بالا خیره کننده برای طراحی وب سایت عکاسی خود قرار دهید.

این یکی از محبوب ‌ترین پلاگین‌های اسلایدر طراحی وب سایت است که بخشی از آن به دلیل نسخه رایگان است، اما همچنین به این دلیل که این افزونه برش تصویر هوشمند و سایر ابزارهای ویرایش را در داخل افزونه ارائه می‌ دهد. پشتیبانی نامحدود از انواع تصاویر و اسلایدها، از جمله زیرنویس‌ ها و متن جایگزین وجود دارد تا مطمئن شوید سئوی تصویر طراحی وب سایت شما برای موتورهای جستجو حفظ می‌شود.

بک‌اند شامل ویژگی های ساختمان بصری طراحی وب سایت است، اما سازنده کامل کشیدن و رها کردن ندارد. می توانید تم، جلوه ها و اندازه ها را در داشبورد طراحی وب سایت تغییر دهید. ماهیت ساده پلاگین MetaSlider به کاربران طراحی وب سایت این امکان را می دهد که از ابتدا شروع کنند و یک گالری اساسی ارائه دهند که از یک تصویر به تصویر دیگر می پرد. با MetaSlider نباید انتظار ویژگی های پیشرفته ای را داشته باشید، اما دسترسی توسعه دهندگان طراحی وب سایت را فقط در صورتی که بخواهید یک اسلایدر استاندارد تصویر را شخصی سازی طراحی وب سایت کنید و از آن دور شوید، فراهم می کند.

قیمت گذاری

MetaSlider یک نسخه رایگان ارائه می دهد. با 39 دلار به نسخه پریمیوم ارتقا دهید. این برای 1-2 طراحی وب سایت است.

با اضافه کردن طراحی وب سایت های بیشتر، قیمت ها افزایش می یابد.

به خاطر داشته باشید، به ‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی پریمیوم فقط برای یک سال ارائه می ‌شوند و پس از آن باید هزینه ارتقا را پرداخت کنید. از سوی دیگر، ممکن است تصمیم بگیرید که افزونه را با هزینه یکباره نگه دارید و پشتیبانی و به روز رسانی طراحی وب سایت را فراموش کنید.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین لغزنده طراحی وب سایت برتر تبدیل می کند

 • کتابخانه ای از قالب ها و دموها برای شروع فرآیند طراحی وب سایت ، که برخی از آن ها شامل لغزنده های تصویر، چرخ فلک ها و اسلایدرهای بند انگشتی طراحی وب سایت هستند.
 • پشتیبانی از لغزنده های طراحی وب سایت تجارت الکترونیک طراحی وب سایت زمانی که در صفحه طراحی وب سایت محصول قرار می گیرند.
 • نمایش اسلاید نامحدود برای همه صفحات طراحی وب سایت و پست ها.
 • پشتیبانی سئو طراحی وب سایت برای برچسب گذاری تصاویر و درج متادیتا که ممکن است به بهبود سئوی طراحی وب سایت شما کمک کند.
 • ویژگی های لمسی که به خوبی در تلفن های همراه و تبلت ها نمایش داده می شوند. این شامل کشویی لمسی است.
 • یک عملکرد هوشمند برش تصویر که نیاز به نرم افزار ویرایش طراحی وب سایت شخص ثالث را از بین می برد.
 • اسلایدهای لایه متحرک طراحی وب سایت که در آن می توانید تصاویر، متن و دکمه ها را در بالای لایه اصلی طراحی وب سایت قرار دهید.
 • ادغام‌های YouTube و Vimeo برای گسترش منابع اسلایدر طراحی وب سایت شما و نمایش فیلم ‌ها به جای تنها تصاویر.
 • گزینه ای برای پیوند اسلایدر طراحی وب سایت به پست های طراحی وب سایت شما. ناوبری بند انگشتی که به راحتی قابل مشاهده و ویرایش است.
 • یک ویرایشگر تم مبتنی بر طراحی وب سایت که آنقدرها هم پیشرفته نیست اما سبکی برای کاربران طراحی وب سایت آشنا است.

چه کسی باید MetaSlider را در نظر بگیرد؟

نام بازی با متاسلایدر سادگی است. برخی از افراد ممکن است احساس کنند که طراحی وب سایت های MetaSlider خالی یا خیلی ساده به نظر می رسند. با این حال، ما می دانیم که توسعه دهندگان طراحی وب سایت اغلب از این پیکربندی برای به حداقل رساندن مشکلات عملکرد و باز کردن گزینه هایی برای سفارشی سازی قدردانی می کنند. بنابراین، MetaSlider را برای توسعه دهندگان طراحی وب سایت و شرکت هایی که فقط به اسلایدرهای ابتدایی نیاز دارند، می پسندیم.

5. پلاگین کشویی Kreatura

یکی دیگر از پلاگین‌های اسلایدر طراحی وب سایت بسیار محبوب، افزونه Kreatura Slider است. سازنده لغزنده همه کاره طراحی وب سایت ، عملکرد و سبک را با استفاده از چندین ابزار ویرایش طرح‌ بندی و یک طراح براق بدون نیاز به کدنویسی پیچیده طراحی وب سایت ترکیب می ‌کند.

الگوها در مقایسه با برخی از رقبا متمایز هستند، و تنظیم تنظیم خودکار تضمین می کند که همه عناصر لغزنده طراحی وب سایت در جای خود قرار می گیرند و زیبا به نظر می رسند. می توانید همه چیز را از متن به تصویر تغییر دهید و به تاریخچه برگردید تا عنصری را که کاملاً درست به نظر نمی رسد تغییر دهید. به راحتی به منابع خارجی پیوند دهید یا ویژگی ها و انتقال ها را اضافه کنید.

رابط Kreatura ساختاری طراحی وب سایت بصری را ارائه می‌ کند که بر روی تصاویر کشویی تمرکز می‌کند و تعداد ابزارهایی را که داشبورد طراحی وب سایت را به هم می‌ریزند به حداقل می ‌رساند. می‌توانید نحوه نمایش اسلایدر را در تلفن‌ها و تبلت‌ ها بررسی کنید و پیش ‌نمایش هر نوار لغزنده را همانطور که در طراحی وب سایت شما نشان داده می ‌شود، مشاهده کنید.

توسعه ‌دهندگان طراحی وب سایت افزونه‌ هایی را برای بهبود فرآیند طراحی وب سایت شما ارائه می ‌کنند، اما عملکرد واقعی طراحی وب سایت با کتابخانه بزرگ جلوه‌ های ویژه و صحنه ‌های قهرمان به بازی می‌آید. آن را با طرح‌ بندی ‌های اسلایدر طراحی وب سایت متعدد ترکیب کنید و محیطی زیبا برای ساخت لغزنده‌های شما ایجاد می ‌کند. ناگفته نماند، توسعه دهندگان طراحی وب سایت Kreatura شامل طرح های طراحی وب سایت می شوند، فقط در صورتی که بخواهید طراحی وب سایت فعلی خود را اصلاح کنید.

قیمت گذاری

پلاگین Kreatura Slider به قیمت 25 دلار در CodeCanyon به فروش می رسد. پشتیبانی طراحی وب سایت اضافی نیاز به ارتقاء پس از دوره پشتیبانی اولیه دارد.

شما همچنین می توانید طرح های پیشرفته تر را در طراحی وب سایت توسعه دهنده خریداری کنید. طرح حرفه ای 66 دلار است و از سه طراحی وب سایت پشتیبانی می کند. تخفیف های حجمی اضافی در دسترس است.

در نهایت، طرح In-Stock 125 دلار هزینه دارد و به توسعه دهندگان طراحی وب سایت این امکان را می دهد که افزونه Kreatura Slider را به عنوان بخشی از یک محصول نهایی برای مشتریان ارسال کنند. خط مشی ارتقا و پشتیبانی مادام العمر با هر خرید گنجانده شده است.

 • یک سازنده بصری طراحی وب سایت کشیدن و رها کردن با تنظیمات ساده اما ابزارهای به اندازه کافی قدرتمند برای افزودن لایه ها و حرکت در اطراف عناصر.
 • یک فروشگاه قالب کامل با تم های حرفه ای و قابل تنظیم که طیف گسترده ای از صنایع و موارد استفاده را پوشش می دهد.
 • یکپارچه سازی که از پنجره های بازشو با افزونه طراحی وب سایت Kreatura Slider استفاده می کند. اساساً، هنگامی که کاربران طراحی وب سایت برای اطلاعات بیشتر روی نوار لغزنده کلیک می کنند، یک ماژول پاپ آپ را فعال می کند، مانند ثبت نام ایمیل یا موارد مشابه.
 • یک تاریخچه بازبینی که تمام تغییرات گذشته و جزئیات مراحلی را که می توانید به آنها برگردانید ثبت می کند.
 • یک انتقال اسلاید طراحی وب سایت اوریگامی منحصر به فرد که جلوه های خیره کننده ای را به اسلایدهای شما می افزاید تا بهترین عکس های شما را ارائه دهد.
 • یک ویژگی اسکرول که هنگامی که کاربر در طراحی وب سایت به پایین اسکرول می کند، لغزنده ها را پخش می کند.
 • انیمیشن های مختلف، که شامل گزینه هایی مانند افکت کن برنز، انیمیشن های چند مرحله ای و حلقه ها می شود.
 • یک ویرایشگر طراحی وب سایت تصویر که توسط Adobe Creative Cloud پشتیبانی می شود و نیاز به سایر نرم افزارهای ویرایش طراحی وب سایت تصویر را به حداقل می رساند.
 • میانبرهای صفحه کلید که حرکت در ویرایشگر و تغییر موارد را آسان می کند.
 • محتوای اسلایدر پویا که محتوا طراحی وب سایت را از پست ها و صفحات طراحی وب سایت استخراج می کند. علاوه بر این، این افزونه شامل یک ویژگی واردات و صادرات برای انتقال محتوا از یک طراحی وب سایت به طراحی وب سایت دیگر است.
 • بهینه سازی برای چند طراحی وب سایت ، بومی سازی و موتورهای جستجو طراحی وب سایت. تم طراحی وب سایت ها روی محبوب ترین دستگاه ها، مرورگرها و محیط های مصرفی آزمایش شده اند.

چه کسی باید Kreatura را در نظر بگیرد؟

ما Kreatura را یک نوار لغزنده انقلابی می‌دانیم که تعداد ابزارهای غیر ضروری را بدون کاهش کیفیت محدود می‌کند. با توجه به آن، چندین ویژگی منحصر به فرد برای غیرعادی ساختن انیمیشن ها و انتقال ها ارائه شده است. بنابراین، اگر می خواهید یک انتقال جالب اوریگامی یا صحنه های قهرمانی که فقط برای طراحان طراحی وب سایت مد یا وبلاگ نویسان سفر ساخته شده باشد، پلاگین Kreatura را برای اسلایدر بعدی خود در نظر بگیرید.

6. رویال اسلایدر طراحی وب سایت

رویال اسلایدر رویکردی عملگرایانه دارد و ویژگی هایی را ارائه می دهد که برای ساختن یک نوار لغزنده طراحی وب سایت ساده ضروری است و بس. چند گزینه پیشرفته طراحی وب سایت پیدا خواهید کرد - مانند ادغام فلیکر و اسلایدهای HTML - اما هدف رویال اسلایدر این است که بدون هیچ مشکلی یک نوار لغزنده تولید کنید.

این شامل اتصال به سرویس‌های عکاسی محبوب مانند Flickr و 500px می‌ شود، و کار را به رویال اسلایدر می‌ سپارید تا آنها را در لغزنده ‌های طراحی وب سایت شما قرار دهد و آنها را زیبا جلوه دهد. همچنین یک پلاگین کشویی لمسی است که برای کاربران طراحی وب سایت و مدیران آسان است.

این افزونه دارای بیش از 10 قالب و پنج پوسته است. آن را با بیش از 100 گزینه جفت کنید و به نظر می رسد Royal Slider در واقع یک راه حل نسبتاً پر از ویژگی است. با این حال، به روشی خوب، این تعداد نسبتاً کم هستند.

ما از این لذت می بریم که مجبور نیستید فهرست طولانی الگوها را مرور کنید یا برای چند دقیقه فکر کنید در هر جایی که نیاز به تعیین موقعیت دارید. این یک ایجاد کننده لغزنده طراحی وب سایت ساده است که همچنین امکان ایجاد سبک های CSS طراحی وب سایت را با کلیک یک دکمه فراهم می کند.

قیمت گذاری

رویال اسلایدر یک امتیاز قیمت دارد: 19 دلار. تنها تغییر در آن این است که پشتیبانی مشتری طراحی وب سایت خود را گسترش دهید.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین لغزنده طراحی وب سایت برتر تبدیل می کند

 • ابزارهای ویرایش داخلی طراحی وب سایت که برخی از آنها به صورت خودکار عمل می کنند، در حالی که برخی دیگر برای تنظیمات دستی هستند. برخی از این ابزارها عبارتند از تغییر اندازه تصویر و عناصر کش.
 • چندین گزینه جا سازی، مانند یک کد کوتاه سریع یا یک ویجت برای قرار دادن یک نوار لغزنده در نوارهای کناری و پاورقی. این افزونه از جاسازی با PHP طراحی وب سایت نیز پشتیبانی می کند.
 • تقویت‌ کننده‌های تجربه کاربر طراحی وب سایت مانند بارگیری تنبل هوشمند و پخش خودکار. این افزونه طراحی وب سایت همچنین هرگونه مشکل مسدود کردنی را که ممکن است در سایر افزونه طراحی وب سایت ‌ها پیدا کنید، حذف می ‌کند، مانند زمانی که یک نوار لغزنده حرکت عمودی مرورگر یا بزرگ‌ نمایی را مسدود می‌کند. همه چیز وجود دارد تا به کاربر طراحی وب سایت اجازه دهد هر کاری که دوست دارد انجام دهد.
 • سازگاری با موبایل با کمک ماژول های طراحی وب سایت پاسخگو و پویا. این قابلیت لمسی برای همه دستگاه‌ ها و نسبتاً سریع در مقایسه با سایر پلاگین‌ های کشویی طراحی وب سایت دارد.
 • منبع یابی محتوا از چندین مکان مانند تصاویر در طراحی وب سایت یا متن HTML که به صورت دستی تایپ می کنید. منبع ویدیو از YouTube و Vimeo می آید.
 • کدهای کوتاه و گزینه های HTML برای درج لغزنده در صفحات طراحی وب سایت شما.
 • یک ویرایشگر نشانه گذاری اسلاید که دقیقاً در داشبورد طراحی وب سایت قرار دارد. بیش از 30 متغیر امکان اضافه کردن موارد مانند - توضیحات و تاریخ را فراهم می کند.
 • ادغام با پلتفرم های تجارت الکترونیک طراحی وب سایت
 • بیش از 10 قالب، پنج پوسته، و بیش از 100 گزینه برای ساختن لغزنده طراحی وب سایت شما.

چه کسی باید رویال اسلایدر طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

رویال اسلایدر طراحی وب سایت دارای توانایی منحصر به فرد برای ادغام با اینستاگرام، فلیکر و 500 پیکسل است. از این رو، برای عکاسان حرفه‌ ای بسیار مناسب است. گالری پست پیش فرض و ویرایشگر CSS نیز گردش کار را برای طراحان و توسعه دهندگان طراحی وب سایت بهبود می بخشد.

آیا از مشکلاتی در طراحی وب سایت خود خسته شده اید؟ بهترین و سریع ترین پشتیبانی هاست طراحی وب سایت را با webever.ir دریافت کنید! برنامه های ما را بررسی کنید

به نظر می رسد که برای استفاده از رویال اسلایدر لازم نیست چیزی حرفه ای باشید، بنابراین برای مبتدیان نیز انتخاب بدی نیست. با این حال، توصیه اصلی ما این است که عکاسان به فکر استفاده از رویال اسلایدر برای طراحی وب سایت نمونه کار خود باشند.

7. لغزنده – اسلایدر پاسخگو نهایی

اسلایدر حس مدرن کمتری دارد، اما پیروانی قوی دارد و سابقه طولانی در ساخت لغزنده طراحی وب سایت هایی دارد که روی دستگاه های تلفن همراه، به ویژه برای وبلاگ ها کار می کنند. می‌توانید چندین تصویر را همزمان آپلود کنید و تنظیمات ارتفاع، دکمه‌ های ناوبری و موارد دیگر را تغییر دهید. با هر لغزنده طراحی وب سایت یک کد کوتاه برای پیاده سازی لغزنده مذکور در پست ها، صفحات طراحی وب سایت و حتی ویجت ها ارائه می شود.

همانطور که قبلاً گفتیم، این طرح‌ها شما را شگفت ‌زده نمی ‌کنند، با این حال تصاویری براق و واضح و انتقال نرم به اسلاید طراحی وب سایت های دیگر ارائه می ‌دهند. قالب ‌های لغزنده طراحی وب سایت متعدد شامل انواع مختلفی مانند لغزنده با تصاویر کوچک پیش ‌نمایش و لغزنده‌ طراحی وب سایت هایی است که بین محتوای پست وبلاگ قرار می‌دهید.

تطبیق پذیری این افزونه واقعاً چیزی است که آن را متمایز می کند. یک بارگذاری طراحی وب سایت رسانه ساده این فرآیند را آغاز می کند. پس از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کد کوتاه را کپی کنید تا آن را در هر نقطه از طراحی وب سایت خود ببینید.

علاوه بر این، تغییر اندازه تصویر به صورت استاندارد با افزونه Slider ارائه می‌شود و سطحی از وضوح را حفظ می ‌کند که برای همه مشاغل ارزشمند است. مطمئن نیستم اگر عکاس حرفه ای هستید با این افزونه طراحی وب سایت استفاده کنم، اما ساده بودن اسلایدرها - و ماژول طراحی وب سایت بصری - مسیری مفید و ساده برای راه اندازی اسلایدرهای طراحی وب سایت ایجاد می کند.

قیمت گذاری

افزونه اصلی طراحی وب سایت اکثر ویژگی های مورد نیاز را دارد و دانلود رایگان است. نسخه پریمیوم از 25 دلار برای یک طراحی وب سایت شروع می شود و چند ویژگی اضافه می کند. گسترش استفاده از افزونه در طراحی وب سایت های بیشتر مستلزم هزینه های بالاتری است که اکثر آنها معقول به نظر می رسند.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین لغزنده طراحی وب سایت برتر تبدیل می کند

 • چندین گزینه طرح بندی با تنظیماتی برای همپوشانی متن و پیش نمایش طراحی وب سایت تصاویر کوچک.
 • یک ویرایشگر طراحی وب سایت بصری که به شما امکان می دهد تصاویر را به موقعیت های مختلف بکشید. این یک ویرایشگر طراحی وب سایت کامل کشیدن و رها کردن برای اسلایدها نیست، اما حداقل به سازماندهی اسلایدرهای طراحی وب سایت شما کمک می کند.

ابزارهای چند زبانه برای همه برای استفاده از این افزونه طراحی وب سایت.

 • پشتیبانی از طیف گسترده ای از اندازه های صفحه نمایش، دستگاه ها و مرورگرها، ارائه کارآمد محتوا طراحی وب سایت بدون کاهش کیفیت.
 • ویژگی ‌های لغزنده طراحی وب سایت را شبیه‌ سازی کنید که طرح‌ های لغزنده‌ ای را که تکمیل کرده‌اید و می‌خواهید در جای دیگری در طراحی وب سایت خود یا برای آینده استفاده کنید، کپی می ‌کنند.
 • ابزارهای سفارشی ‌سازی طراحی وب سایت برای تغییر فونت‌ طراحی وب سایت ها، تنظیم فاصله لغزنده و برچسب‌ گذاری عکس‌ها در ارائه.
 • گلوله‌های ناوبری و سایر نمادهای راهنمای لغزنده که می‌توانید آن‌ها را حذف کنید یا با طرح طراحی وب سایت خود اضافه کنید.
 • بهینه سازی سئو طراحی وب سایت بدون نیاز به تکمیل بسیاری از کارها توسط خودتان.
 • آپلود کننده تصویر که از آپلود انبوه پشتیبانی می کند. این تصاویر را از منابع دیگر بیرون بکشید و خیالتان راحت باشد که اکثر فرمت‌ های اصلی طراحی وب سایت فایل عکس پشتیبانی می‌شوند.
 • پشتیبانی طراحی وب سایت از تصاویر نامحدود در هر نوار لغزنده.
 • گزینه نمایش چند لغزنده در یک صفحه یا پست.

تنظیمات اسلاید ساده و شهودی مانند ویژگی پخش خودکار و فیلتر سفارش اسلاید. همچنین می‌توانید عنوان اسلاید، توضیحات و مکان ظاهر شدن آن جعبه‌های متنی روی نوار لغزنده طراحی وب سایت را تغییر دهید.

چه کسی باید اسلایدر طراحی وب سایت را در نظر بگیرد؟

افزونه Slider برای کسانی که هوس یک تجربه طراحی وب سایت و نتیجه اسلایدر را دارند بسیار منطقی است. اگر ترجیح می دهید با سفارشی سازی پیشرفته مشکلی نداشته باشید، این افزونه ممکن است برای شما کار کند.

همچنین برای کسانی که بودجه کمی دارند نسبتاً مقرون به صرفه طراحی وب سایت است.

8. اسلایدر توسط 10Web

Slider by 10Web دارای ویژگی های بی شماری برای بهبود تعامل کاربر با اسلایدرهای طراحی وب سایت است. ابزارهای سفارشی سازی به تغییر رنگ ها و افکت ها و عناصر CSS طراحی وب سایت کمک می کنند. می ‌توانید با نمایش پست‌ های وبلاگ طراحی وب سایت خود یا اضافه کردن طرح‌ های از پیش تعیین‌ شده بهینه ‌سازی شده که مشتریان طراحی وب سایت را به سمت دکمه ها و فراخوان اقدام می ‌کند، توجه کاربر طراحی وب سایت را جلب کنید.

این یک افزونه با پیکربندی طراحی وب سایت آسان با پشتیبانی از اسلاید طراحی وب سایت ها و اسلایدرهای نامحدود است. می‌توانید چندین لایه را اضافه کنید و تمام انتقال‌هایی را که می ‌خواهید اضافه کنید. درک افکت های لایه آسان است و واترمارکینگ تصویر یک ویژگی منحصر به فرد را اضافه می کند که در بسیاری از پلاگین های اسلایدر طراحی وب سایت دیگر نخواهید یافت.

واضح است که پلاگین Slider by 10Web هم به طراحان طراحی وب سایت و هم برای عکاسان پاسخ می ‌دهد و نحوه دریافت واترمارک تصویر و مجموعه بزرگی از ابزارهای طراحی وب سایت را برای تبدیل اسلایدرها به آثار هنری مشاهده می‌کند. از پشتیبانی طراحی وب سایت اختلاف منظر گرفته تا واردات و صادرات نوار لغزنده، Slider by 10Web مفیدترین تنظیمات را به کاربر طراحی وب سایت ارائه می دهد و در طراحی وب سایت های مدرن کوتاهی نمی کند.

در مورد طرح‌ های از پیش تعیین شده واقعی، Slider by 10Web مجموعه ‌ای از طرح‌ بندی‌ طراحی وب سایت ها را برای انتخاب فراهم می‌ کند، از جمله نوار فیلم، چرخ فلک ‌ها، لغزنده‌های سه بعدی و لغزنده ‌های زوم. لغزنده های ویدئویی به سرویس های خارجی پیوند می خورند، و عملکرد اختلاف منظر طراحی وب سایت کمی خلاقیت را بدون حجیم بودن جلوه های دیگر اضافه می کند.

از دیدگاه کاربر طراحی وب سایت ، Slider by 10Web به عنوان یک پلاگین کشویی قابل مدیریت و پر از ویژگی قوی است.

قیمت گذاری

برای افزونه اصلی طراحی وب سایت رایگان است. نسخه پریمیوم از 20 دلار شروع می شود و بسته به ویژگی ها و میزان پشتیبانی مورد نظر شما تا 40 دلار افزایش می یابد. تمام برنامه ها حداکثر تا یک سال پشتیبانی و به روز رسانی می شوند، بنابراین تمدید لازم است.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین لغزنده طراحی وب سایت برتر تبدیل می کند

 • - یک رابط کشیدن و رها کردن برای مدیریت اسلایدها و لایه های داخل آن اسلایدها. شما ماژول طراحی وب سایت هایی مانند جعبه های متن و دکمه ها را برای ایجاد یک ارائه مناسب برای سازمان خود قرار می دهید.
 • - اسلایدهای ویدیویی که با سرویس های محبوبی مانند YouTube و Vimeo ادغام می شوند. همچنین گزینه هایی برای پیوند به سایر سرویس های ویدیویی طراحی وب سایت در صورت لزوم دارید.
 • - طراحی وب سایت واکنش گرا که در همه دستگاه ها و رزولوشن ها فوق العاده به نظر می رسد.
 • - یک نوار لغزنده چرخ و فلک که توجه شما را جلب می کند و جلوه ای منحصر به فرد به یک نوار لغزنده طراحی وب سایت اضافه می کند.
 • - یک گزینه لغزنده با پهنای کامل برای افزایش فضایی که تصاویر روی صفحه طراحی وب سایت اشغال می کنند.
 • - یک جلوه اختلاف منظر که توهم عمق را اضافه می کند و برای لغزنده طراحی وب سایت های چند لایه به خوبی کار می کند.
 • - ابزارهای قابل تنظیم برای همه لغزنده ها، مانند عناصر اجتماعی، منابع رسانه ای و گزینه های ویدیو.
 • - پیوند دادن به فید پست طراحی وب سایت خود، به شما امکان می دهد تصاویر اسلایدر را از آن پست ها به اشتراک بگذارید و افراد را به پست هایی که روی آنها کلیک می کنند ارسال کنید.
 • - جلوه های انتقال منحصر به فرد مانند انتقال مکعب یا انتقال برش. بیش از 23 افکت در افزونه گنجانده شده است، از موارد ساده مانند محو شدن تا گزینه های جالبی که در جای دیگر ندیده اید.

چه کسی باید Slider by 10Web را در نظر بگیرد؟

افزونه Slider by 10Web تعداد مناسبی از لایه ها و افکت های انتقال را در یک بسته کوچک بسته بندی می کند. بنابراین، ما آن را برای کسانی که به دنبال افکت‌های جالبی هستند که اجرای آن‌ها زمان زیادی نمی ‌برد، توصیه می ‌کنیم. این همچنین یک پلاگین طراحی وب سایت عالی برای ویدیوها است، زیرا نحوه دریافت پشتیبانی از YouTube و Vimeo را می بینید، اما همچنین به سایر ادغام های ویدیویی که در جای دیگری نمی توانید پیدا کنید دسترسی پیدا می کنید.

9. TouchCarousel

TouchCarousel با توجه به اینکه عمدتاً بر روی یکپارچه کردن نوار لغزنده با پست های طراحی وب سایت شما تمرکز دارد کمی متفاوت از بقیه زمینه طراحی وب سایت است. بنابراین، شما یک مقاله در وبلاگ خود می نویسید، آن را با یک نوع پست خاص برچسب گذاری می کنید، سپس آن نوع پست را به نوار لغزنده طراحی وب سایت خود پیوند می دهید. نتیجه یک نمایش اسلاید بصری غنی است که هر زمان که یک پست وبلاگ جدید را به اشتراک می گذارید به طور خودکار به روز می شود.

علاوه بر این، می توانید به جای ایجاد پست های جدید طراحی وب سایت ، بازیافت پست های قدیمی را انتخاب کنید. علاوه بر این، این است که می توانید هر نوع پستی را در یک نوار لغزنده برجسته کنید و در صورت تمایل، انواع پست را در یک نوار لغزنده طراحی وب سایت ترکیب کنید.

راه اصلی طراحی وب سایت ساخت اسلایدر با افزونه TouchCarousel کار در داشبورد طراحی وب سایت است. سازنده TouchCarousel از شما می‌خواهد نوع پست و تعداد پست‌هایی که می‌ خواهید در نوار لغزنده نمایش داده شوند را انتخاب کنید. پس از آن، یک طرح بندی از پیش تعیین شده را انتخاب کنید یا طرح بندی HTML و CSS خود را تایپ کنید. می ‌توانید مواردی مانند ابعاد، کنترل‌ های صفحه‌ بندی طراحی وب سایت و عناصر پخش خودکار ماوس را تنظیم کنید.

TouchCarousel یک افزونه طراحی وب سایت بدون زواید است که مانند بسیاری از رقبا سازنده‌ای برای کشیدن و رها کردن ندارد. با این حال، با توجه به اینکه این افزونه عمدتاً برای پیوند دادن به پست های وبلاگ است، واقعاً به آن نوع طراح پیشرفته نیاز ندارد. در عوض، شما به سادگی انواع پست خود را انتخاب می کنید و به روز خود ادامه می دهید.

 

به طور کلی، پلاگین TouchCarousel یک ابزار اسلایدر محبوب بدون ابزارهای طراحی وب سایت پیچیده است که اغلب غیر ضروری هستند. شما چند پوسته و طرح‌ بندی دریافت می‌کنید، اما خلاقیت واقعی از طرح‌ های طراحی وب سایت خودتان ناشی می‌شود.

قیمت گذاری

پلاگین TouchCarousel با قیمت 26 دلار در CodeCanyon به فروش می رسد. این مکان اصلی طراحی وب سایت است که می توانید افزونه را خریداری کنید.

هیچ طرح دیگری ارائه نمی شود، مگر اینکه بخواهید پشتیبانی طراحی وب سایت خود را با هزینه اضافی افزایش دهید.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین لغزنده طراحی وب سایت برتر تبدیل می کند

 • پشتیبانی از طراحی وب سایت های معمولی طراحی وب سایت و طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک. حتی می‌توانید از افزونه ‌های رویداد اسلایدر طراحی وب سایت بسازید.
 • گزینه هایی برای انتخاب نوع پست و فقط نمایش انواع پست در یک نوار لغزنده. طبقه بندی های دیگری مانند دسته ها و برچسب ها در دسترس هستند.
 • فیلترهایی برای سایر محتوای طراحی وب سایت اسلایدر خاص مانند محبوبیت یک پست یا تاریخی که در آن منتشر شده است.
 • ناوبری لمسی و سایر عناصر سازگار با موبایل.
 • دو فیلد برای وارد کردن و تایپ کد CSS و HTML خود.
 • تعداد انگشت شماری از طرح‌ بندی‌ها که پست شما را به صورت چرخ فلک یا لغزنده معمولی سازماندهی می‌کنند.
 • یک رابط طراحی وب سایت کاملاً قابل ترجمه برای استفاده در سراسر جهان.
 • پشتیبانی چند طراحی وب سایتی برای قرار دادن افزونه در یک شبکه کامل.
 • یک ویژگی پخش خودکار هوشمند که می تواند روشن یا خاموش شود.
 • پشتیبانی طراحی وب سایت از چرخ فلک ها یا لغزنده های متعدد در یک صفحه یا پست طراحی وب سایت.
 • بلوک های سازنده سئو طراحی وب سایت پسند به طوری که هیچ یک از محتوای طراحی وب سایت شما پنهان نشود و متادیتا ساده اضافه کنید.
 • تغییر اندازه خودکار تصویر برای رفع نیاز به ابزارهای ویرایش خارجی طراحی وب سایت.
 • جاسازی گزینه هایی مانند کدهای کوتاه و کدهای PHP. اسلایدرها را در مکان های مختلف طراحی وب سایت خود قرار دهید، از جمله ویجت ها و پست ها.

چه کسی باید TouchCarousel را در نظر بگیرد؟

اگر می‌خواهید فقط تصاویر و متن‌های ویژه پست‌های وبلاگ طراحی وب سایت خود را نشان دهید، با TouchCarousel بروید. این یک پلاگین کشویی نیست که دارای الگوها یا عناصر طراحی وب سایت زیادی باشد. شما جای دیگری را برای آن جستجو می کنید. در عوض، پلاگین TouchCarousel به کسانی که می خواهند یک نوار لغزنده پایدار با گزینه های نوع پست دارند پاسخ دهد.

از ادغام رسانه‌ های اجتماعی گرفته تا بهینه‌ سازی تصویر، این گزینه ‌ها برای پلاگین‌ های کشویی طراحی وب سایت همه چیزهایی را دارند که برای ایجاد تصاویری که تحت تأثیر قرار می‌دهند نیاز دارید.

هر پلاگین اسلایدری که به صورت آنلاین به آن برخورد می کنید نیازهای شما را برآورده نمی کند. اگر تعدادی از بررسی‌ های ما را در بالا مطالعه کرده باشید، متوجه خواهید شد که حتی بهترین افزونه‌ طراحی وب سایت های اسلایدر طراحی وب سایت دارای مزایا و معایب هستند. بنابراین، ما درک می کنیم که هنوز ممکن است در مورد اینکه کدام افزونه برای سازمان شما مناسب است، کمی سردرگم شوید.

در اینجا برخی از توصیه های نهایی و سریع بر اساس ویژگی های اولیه و قیمت گذاری وجود دارد:

 • Slider Revolution- توسط ThemePunch – اگر توسعه‌دهنده‌ای هستید که می‌خواهید یک پلاگین کشویی همه‌جانبه با قالب‌ها و ابزارهای طراحی وب سایت زیبا داشته باشید، این افزونه را در نظر بگیرید.
 • Smart Slider – اگر افزونه مقرون به صرفه تری نسبت به Slider Revolution و برخی از ماژول های طراحی وب سایت جایگزین می خواهید، این یکی را انتخاب کنید.
 • Master Slider – ما این مورد را برای کاربران طراحی وب سایت کم‌ تجربه و با بودجه کمتر دوست داریم، اما برای کسانی که هنوز لغزنده حرفه‌ ای می‌خواهند.
 • MetaSlider – با این افزونه به دلیل سادگی و رویکرد طراحی وب سایت بی ‌سابقه ‌اش همراه باشید.
 • Kreatura – به افزونه ای مانند این برای انیمیشن ها و انتقال های پیشرفته و خلاق فکر کنید.
 • رویال اسلایدر طراحی وب سایت - به دلیل ادغام با اینستاگرام، فلیکر و 500 پیکسل، این یک گزینه برای عکاسان است.
 • Slider – Ultimate Responsive Image Slider – این افزونه طراحی وب سایت را به دلیل سادگی نهایی آن در نظر بگیرید.
 • Slider by 10Web – در اینجا یک پلاگین لغزنده عالی برای ویدیوها و ایجاد انتقال های جالب وجود دارد.
 • TouchCarousel – اگر فقط می‌ خواهید انواع پست‌ طراحی وب سایت های مختلف را در لغزنده طراحی وب سایت ‌های خود قرار دهید، با این یکی بروید. برای آن عالی است اما چیز دیگری نیست.

اگر در مورد یافتن یک افزونه طراحی وب سایت اسلایدر طراحی وب سایت سؤالی دارید، یا می‌خواهید ابزارهای اسلایدر دیگری را پیشنهاد دهید که برای شما کار می ‌کنند، در نظرات زیر برای ما پیام بنویسید.