search
حلقه سفید

آموزش طراحی سایت و استفاده از وب اور

اشتراک گذاری در :
انتشار : 1399/06/29
آموزش طراحی سایت و استفاده از وب اور

طراحی وب سایت یک فرآیند پیچیده است. در طراحی وب سایت باید به دو جنبه طراحی فرانت اند و بک اند توجه کرد. آموزش طراحی سایت کار آسانی نیست و نمی توان طی یک فرآیند کوتاه به مهارت لازم برای طراحی مستقل یک وب سایت رسید. برای طراحی وب سایت حتی اگر بک اند کار را در نظر نگیریم، در فرانت اند کار شما نیازمند آشنایی با HTML، CSS، JAVASCRIPT و BOOTSTRAP هستند. نیازمندی های فناوری وب صرفا به طراحی ختم نمی شود و شما باید مقداری در مورد شبکه و مفاهیم آن نیز آشنایی داشته باشید تا در صورت لزوم و بروز مشکل در وب سایت بتوانید به راحتی مشکل را تشخیص داده و نسبت به رفع آن اقدام کنید.

سوالی که اینجا مطرح میشود این است که آیا یادگیری این همه مهارت برای طراحی یک وب سایت شخصی مقرون به صرفه است؟

در پاسخ باید گفت اگر شما قصد طراحی وب سایت برای خودتان یا شرکتتان را دارید، یادگیری این مهارت ها اصلا مقرون به صرفه نیست و خروجی کار نیز آن چیزی در ذهن شما هست نخواهد بود. در فرآیند آموزش مهارت بخصوص حوزه فناوری باید موارد زیادی در نظر گرفته شود از جمله حجم مواردی که قصد یادگیری آن را دارید، بروز رسانی مهارت ( در حوزه فناوری، ما شاهد تغییرات زیادی هستیم و شما نیازمند بروز رسانی دانش خود هستید) و کسب تجربه در حوزه مهارت مورد یادگیری ( شما برای اینکه در مهارتی که یاد گرفته اید، تبحر کافی را داشته باشید نیاز به آزمون و خطا و کسب تجربه عملی دارید) هستید.

بهترین راه برای طراحی وب سایت استفاده از مهارت و تجارب یک شرکت معتبر و با سابقه است. شرکت های نرم افزاری معتبر، با استفاده از یکسری نرم افزار ها که اصطلاحا سیستم مدیریت محتوا یا CMS گفته می شود، این امکان را به مشتریان خود می دهند تا بعد از طراحی سایت بدون نیاز به دانش فنی زیاد بتوانند وب سایت های خود را مدیریت کنندو مطالب و موضوعات جدید را به وب سایت اضافه کنند و یا مطالب و موضوعات قبلی را مدیریت نمایند.

تیم وب اور بر اساس تجارب چندین ساله خود بر اساس یک سیستم طراحی سایت اختصاصی، آماده است تا نیازمندی های شما در وب سایتتان را با بهره گیری از یک سیستم اختصاصی اجرایی نمایند و بعد از طراحی در کنار شما در بروز رسانی وب سایت باشد.

منبع :